0:1 (0:0)
FC Schalke 04
Pátek 09.03.2018, 20:35 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 26. kolo

Z tohoto on-line přenosu je to vše, s přáním klidného zbytku večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk. (22:43:16)

Navzdory krušným chvílím v jedné čtyřminutové pasáži Schalke neinkasovalo ve třetím po sobě jdoucím zápase a upevnilo si druhou pozici. Ve formě hrající tým z Gelsenkirchenu zvítězil počtvrté v řadě.

Mohuč nenavázala na příznivé výsledky z posledních tří duelů a po odehrání celého 26. kola zůstane namočena v barážové bažině.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:17.

90+5

90+4
    Další rohový kop pro Schalke. A znovu jsme mohli vidět rozehrávku nakrátko. Závěr zápasu vedoucí tým zvládá s naprostým přehledem.

90+3
    Hosté dokonce vybojovali roh, takže díky němu ušetří několik dalších cenných vteřin.

90+2
    Schalke se pochopitelně snaží hrát co nejdále od vlastní branky, což se zatím daří.

90
    Nad rámec řádné hrací doby nastavil Felix Brych pět minut. Pět minut naděje Mohuče na vyrovnání.

89
    Karetní mariáš na konci zápasu si po podražení Embola zahrál také Robin Quaison (1. FSV Mohuč 05).

87
    Z lavičky pak už vystřídaný Franco Di Santo (FC Schalke 04) cosi pokřikoval na rozhodčího a ten mu za nesportovní chování udělil žlutou kartu.

87
    Jean-Philippe Gbamin (1. FSV Mohuč 05) se provinil faulem a je po zásluze potrestán.

85
    Hosté zaujali defenzivní postavení a trpělivě vyčkávají, s čím dalším na ně soupeři vyrukují.
    84. Levin Öztunali (MAI)

84
    A právě Öztunali (1. FSV Mohuč 05) sahal tři minuty po svém příchodu na hřiště po vyrovnání! Pumelice vyprodukovaná ze střední vzdálenosti Fährmanna pořádně protáhla.

81
    Potřetí vystřídal také 1. FSV Mohuč 05: Anthony Ujah pustil do hry Levina Öztunaliho.

80
    Schalke se během chvilky ubránilo dvěma rohům. Obranná řada odvedla vynikající práci.

79
    S blížícím se koncem utkání stoupá nervozita. Nabil Bentaleb (FC Schalke 04) teď z dresu málem svlékl Serdara. Pro takové chování neměl Felix Brych pochopení a vůbec poprvé v zápase vytáhl z kapsy žlutou kartu.

77
    Tým FC Schalke 04 vystřídal naposledy: směna skončila Franku Di Santovi, oživut hru klubu z Gelsenkirchenu má příchod Breela Embola.