Manchester Utd. – Liverpool 2:1 (kon.) | Everton – Brighton 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Swansea 0:0 (kon.)
Newcastle – Southampton 3:0 (kon.) | West Brom – Leicester 1:4 (kon.) | West Ham – Burnley 0:3 (kon.)
Chelsea – Crystal Palace 2:1 (kon.)
Manchester United
2:1 (2:0)
Liverpool FC
Sobota 10.03.2018, 13:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 30. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:27:05)

Je dobojováno, Manchester United slaví nesmírně cenné tři body nad poslední dobou velmi dobře hrajícím Liverpoolem. Ten se dnes doslova protrápil prvním poločasem, v němž nakonec celý zápas ztratil, neboť dvakrát inkasoval z kopačky Marcuse Rashforda. Ve druhém poločase to již bylo koukatelné, v podání Liverpoolu, ale přece jenom, dnes to nebyl zápas obávané trojice Salah, Firmino, Mané.

90+7

90+6
    Zákroky brankáře Liverpoolu Kariuse – 0.

90+6
    Zákroky brankáře Manchesteru United De Gey – 1.

90+6
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Matteo Darmian.

90+6
    Mohamed Salah (Liverpool) se dostal k míči, pálí z voleje ve vápně, ale vysoko nad branku.

90+6
    Mezitím další roh pro Liverpool, Milner rozehrál z pravé strany, tečovaná střela Lovrena, další roh!

90+5
    Chris Smalling (Manchester Utd.) odhlavičkoval a domácí jdou do brejku, ten ale úspěšně zastavil trochu nečekaným skluzem u středového kruhu gólman Loris Karius!

90+4
    Sadio Mané (Liverpool) vybojoval roh pro svůj tým, hosté rozehrají z levé strany.

90+3
    A Ashley Young (Manchester Utd.) pochopitelně nespěchá s autovým vhazováním, další ušetřený čas.

90+2
    Mohamed Salah (Liverpool) ztratil míč před pokutovým územím soupeře a byl z toho rychlý protiútok Manchesteru, ten hosté zastavili jen odehráním míče do autu.

90+1
    Ještě šest minut nastavil sudí, to znamená, že Liverpoolu alespoň nějaká šance na vyrovnání stále zbývá.

90
    Mohamed Salah (Liverpool) rozehrál z pravé strany, míč letí před branku United, kde vyboxovává David de Gea.

90
    Chris Smalling (Manchester Utd.) se obětavě vrhl do střely Lallany, je z toho roh pro Liverpool.

89
    Antonio Valencia (Manchester Utd.) šel pravou nohou ostře do souboje s Maném a dostává za to právem žlutou kartu.

89
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Jesse Lingard.

87
    Nakonec je z toho míč rozhodčího, domácí odkopávají a hrát tak může Liverpool.

86
    Chris Smalling (Manchester Utd.) zůstává na trávníku, ale není to faul, diváci pískají.

Martin Dvořák

Branky: 14. Rashford (R. Lukaku), 24. Rashford – 66. Bailly (vla.)

Karty:   27. Rashford (MAN), 89. A. Valencia (MAN) – 35. Oxlade-Chamberlain (LIV)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:12. Rohy: 1:13. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:16.
    Manchester United: de Gea – A. Valencia (C), Smalling, Bailly, Young – McTominay, N. Matić, Mata (89. Lingard) – Rashford (70. Fellaini), R. Lukaku, Alexis Sánchez (90+6. Darmian).
    Náhradníci: Romero – Lindelöf, Shaw, Darmian, Lingard, Carrick, Fellaini.

Liverpool FC: Karius – Alexander-Arnold (80. Wijnaldum), Lovren, V. van Dijk, Robertson (84. Solanke) – Oxlade-Chamberlain (62. Lallana), Milner (C), Can – M. Salah, Firmino, Mané.
    Náhradníci: Mignolet – Joe. Gomez, Matip, Wijnaldum, Henderson, Lallana, Solanke.

Rozhodčí: Pawson – Beswick, Kirkup