Prešov – Šaľa 21:31 (kon.) | Poruba – Hodonín 18:18 (kon.) | Most – Písek 30:24 (kon.)
DHC Sokol Poruba
18:18 (7:10)
HK Hodonín
Sobota 10.03.2018, 18:00 • Sportovní hala Sareza, Ostrava - Přívoz • MOL liga žen • 21. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:46:55)

DHC Sokol Poruba – HK Hodonín 18:18 (7:10)

Nejvíce branek: Rechtorisová 6/1, Polášková 4/1, Minarčíková 3 – Patrnčiaková 5, Gätnerová 5/3, Tóthová 2. ¨
    Rozhodčí: Kosa, Švidernoch.
    Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/3.
    Vyloučení: 3:3.
    ČK: Roháčková (PRB).

Je dobojováno. Hodonín si z prvního poločasu odnesl náskok o tři góly a za stavu 10:7 se šlo do druhé půle. Tam Poruba zlepšila svou hru v útoku a také díky výborným zásahům Roháčkové dokázala skóre otočit ve svůj prospěch. Jenže své vedení 18:15 nakonec neudržela, když hostující hráčky mohutným závěrem a sedmičkou v posledních vteřinách srovnaly na konečných 18:18 a Hodonín si tak překvapivě odváží domů cenný bod.

Konec zápasu. (18:18)
    60
    Gätnerová zachovala chladnou hlavu a srovnává v posledních vteřinách na 18:18. (18:18)

60
    V samotném závěru je z toho nakonec sedmička pro hostující celek! No to jsou věci. (18:17)

60
    Lenka Roháčková za své protesty vůči sudím dostává červenou kartu. (18:17)

60
    Do celého sporu mezi domácí střídačkou a sudími se musel vložit i delegát Simu Vangelis, ale na rozhodnutí arbitrů to nic nezmění. (18:17)

60
    Poláchová otřela svůj pokus o bloky a Roháčková již podle sudích nestihla míč tečovat na hrací ploše. U balonu tak zůstane Hodonín. (18:17)

60
    Probíhá poslední minuta utkání a na jejím začátku se oddechový čas berou i hosté. (18:17)

59
    Poruba při signalizované pasivitě netrefila hostující bránu. Teď musí útok soupeřek ubránit. (18:17)

59
    Domácí lavička si následně bere time-out. (18:17)
    59
    A je tady drama! Patrnčiaková utekla do rychlého trháku a dostává Hodonín do těsného kontaktu. (18:17)
    59
    Gätnerová si poradila se střídající brankářkou Mučkovou a dává ještě svému celku naději na úspěch. (18:16)

58
    Za bránění v brankovišti rozhodčí nařizují sedmičku pro Hodonín. (18:15)
    57
    Tohle již s Porubou vypadá velmi slibně. Michaela Konečná z hranice brankoviště navyšuje na 18:15. (18:15)

56
    Roháčková drží Porubu nad vodou dalším výtečným zákrokem deptá házenkářky Hodonína. (17:15)
    56
    A ta se jim vyplatila. Prosazuje se Minarčíková. (17:15)

55
    Poruby však dobře ubránila útok soupeřek při vlastním oslabení. Domácí to následně zkouší riskantní hrou bez brankářky. (16:15)