NY Rangers – Carolina 6:3 (kon.) | Philadelphia – Vegas 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
Washington – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Florida – Ottawa 3:5 (kon.) | Anaheim – St. Louis 2:4 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:0 (kon.) | San Jose – Detroit 5:3 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Winnipeg Jets
Úterý 13.03.2018, 00:10 • Capital One Arena, Washington • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (03:00:31)

Střely na branku: 43 – 28

Je dobojováno. Domácí nakonec urvali dva body v poslední minutě prodloužení díky trefě Jevgenije Kuzněcova, který se trefil v samostatném úniku.

64:11 Jevgenij KUZNĚCOV - 3:2

64:11
    Washington právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Domácí rozhodují o bonusovém bodu v prodloužení. JEVGENIJ KUZNĚCOV se dostal do samostatného úniku a těsně před Hellebuyckem ho nekompromisní třelou překonává – 3:2. Asistence: Chandler Stephenson.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:28
    John Carlson pálil z prostoru mezi kruhy, ale trefil pouze připravenou lapačku Connora Hellebuycka. Ten pak raději přerušil hru.

62:39
    Hosté nepronikli do útočného pásma, Bäckström sklepl puk od modré čáry směrem do středního pásma a útočit tak jdou domácí hráči.

62:19
    Hosté jsou už v plném počtu.

61:46
    Ovečkin střílel na odkrytou část branky Hellebuycka, ten se včas přesunul a puk vyrazil před sebe. Hosté se pak znovu dokázali osvobodit.

61:17
    Oshie dostal přihrávku od Bäckströma, druhý jmenovaný ale branku hostů přestřelil.

60:29
    Domácí tak mají možnost rozhodnout utkání v přesilové hře. Jenže hned po vhazování v útočném pásmu se hosté osvobozují.

60:19
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., sekání).

60:19
    Jevgenij Kuzněcov projel celým kluzištěm až před branku hostů, ke střele se ale nedostal, neboť byl faulován Littlem a domácí budou hrát přesilovku čtyři na tři.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 5. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 24. Ovečkin (T. Wilson, Kuzněcov), 65. Kuzněcov (Stephenson) – 6. Ehlers, 46. Laine (Stastny, Byfuglien)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Niskanen, Orlov, Carlson, Kempný, Jeřábek, Orpik (A) – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Burakovsky, Bäckström (A), Connolly – Oshie, Eller, J. Vrána – Smith-Pelly, Beagle, Stephenson.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, Morrissey, Poolman, Morrow – Laine, Stastny, Ehlers – Wheeler (C), Little (A), Connor – Roslovic, Copp, Perreault – Armia, Hendricks, B. Tanev.

Rozhodčí: Hebert, Morton – Nansen, Nagy

Diváci: 18 506