NY Rangers – Carolina 6:3 (kon.) | Philadelphia – Vegas 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
Washington – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Florida – Ottawa 3:5 (kon.) | Anaheim – St. Louis 2:4 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:0 (kon.) | San Jose – Detroit 5:3 (kon.)
San Jose Sharks
5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
Detroit Red Wings
Úterý 13.03.2018, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (06:08:56)

Zablokované střely 13:11

Je dobojováno! Ve třetí třetině šli Žraloci opět do dvoubrankového vedení, ale během minuty se Detroitu podařilo snížit. Do konce zápasu to bylo velké drama, ale minutu a pár sekund před koncem se trefil Chris Tierney do prázdné branky a rozhodl dnešní zápas.

59:33
    Hosté už nemají morální sílu na to, aby se zápasem něco udělali a také nemají čas. Sharks dnes zvítězí!

San Jose právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je CHRIS TIERNEY, který dostal nahrávku na středový kruh a velkou žabkou hodil puk do prázdné branky! Je rozhodnuto! Asistence: Joe Pavelski a Justin Braun.

58:07
    Nyní Fehr přejel červenou čáru a nahodil za branku.

57:45
    Eric Fehr se chtěl dostat do útočné třetiny, ale o puk přišel na modré čáře.

57:23
    Joe Pavelski nahodil za branku Howarda a Sharks už jen brání střední pásmo.

57:03
    Dillon a následně Burns dokázal dostat puk z obranného pásma.

56:42
    Luke Glendening nahodil do útočného pásma a v stupňuje tlak a snaží se vyrovnat.

56:26
    Chris Tierney poslal lob na Howarda a získal útočné pásmo pro domácí tým.

56:02
    Tyler Bertuzzi vystřelil z pravé strany, ale branku minul.

55:41
    Hertl zavezl puk do útočného pásma a šetří cenné vteřinky.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 11. Donskoi (E. Kane, Pavelski), 13. Fehr (Dillon, DeMelo), 22. Labanc (Tierney, Meier), 46. Meier (Bødker, DeMelo), 59. Tierney (Pavelski, Braun) – 6. Daley (Zetterberg, Bertuzzi), 26. Nyquist (Bertuzzi, Daley), 46. Zetterberg (Nyquist, Bertuzzi)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Braun, Burns (A), DeMelo, Dillon, J. Ryan, Vlasic – Bødker, Couture (A), Donskoi – Fehr, Goodrow, Hertl – E. Kane, Labanc, Meier – Pavelski (C), Sörensen, Tierney.
    Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Jensen, Green, Ericsson, Kronwall (A), DeKeyser, Daley – Abdelkader (A), Nyquist, Witkowski – Mantha, Zetterberg (C), Glendening – Frk, Helm, Bertuzzi – D. Larkin, Athanasiou, Svečnikov.

Rozhodčí: Jake Brenk, Francois StLaurent – Lonnie Cameron, Darren Gibbs