Havířov – Mladá Boleslav 4:5 (kon.) | Mountfield HK – HK MD Šumperk 4:3 (kon.) | Přerov – Zlín 3:2 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:2 (1:0, 1:0, 1:2) Stav série: 2:0
Berani Zlín
Úterý 20.03.2018, 17:15 • MEO Aréna, Přerov. • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B" • Čtvrtfinále

58:30
    Adam Bachánek (ZLN) fauloval na brankovišti Postavu a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:58
    Vzájemná potyčka Fencla (PRE) s Bachánkem (ZLN) vyústila ve vyloučení na obou stranách. Oba hráči dostali dvě minuty za držení, kapitán Zlína navíc ještě dvě minuty za hrubost.

41:39
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Liss.

39:04
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Chytil – 2 min., podražení).

37:20
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Talafa – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

30:00
    Hosté hráli v oslabení v pěti a půjdou tak do tří. Přerovu se naskýtá dobrá šance na navýšení vedení. Trest Beranů odpyká Filip Šindelek (ZLN).

28:58
    Po napadení Matyáše Gréče v rohu kluziště poblíž přerovské branky si dvě minuty odpyká zlínský kapitán Adam Bachánek (ZLN).

10:50
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., faul kolenem).

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 10. Fencl (Hanák), 27. Ryšavý (Petr, Gréč), 47. Ryšavý (Raška) – 47. Luža (Forman), 51. Luža (Bednařík)

HC ZUBR Přerov: Postava (Suchánek) – Koblížek, Raška, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč (A) – Štíbr, Juřička, Ryšavý, Fencl, Petr, Hlávka, Kleniar, Kuncek, Hanák (A), Chytil (C), Jobánek, Šilhavý. Trenér: Pavel Neuman.
    Berani Zlín: Šarman (27. Lekeš) – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík (A), Riedl (A), Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Luža, Hrazdíra, Martinec, Bachánek (C), Macík. Trenér: Radek Pšurný.

Rozhodčí: Maršálek – Čelechovský, Zapletal