Winnipeg – Chicago 4:1 (kon.) | Toronto – Montreal 4:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Florida – Buffalo 4:3 (kon.) | Carolina – Tampa 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 5:2 (kon.)
Washington – New Jersey 5:3 (kon.) | Nashville – Columbus 4:2 (kon.) | Arizona – Anaheim 0:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 5:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (3:2 po s.n.)
San Jose – Minnesota 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:4 (kon.)

1. Michael Frolík (CGY); (0+0), 1 střela, 13:33
    2. Tomáš Tatar (VEG); (0+0), 2 střely, 12:57 (06:46:15)

59:04
    Po rychlém pasu se přes Subbanem objevil zcela sám Jankowski! Ten se po kličce dostal mimo střeleckou pozici a tak zkusil poslat puk přes pravou tyč do brankoviště. Nechybělo mnoho, aby si brankář Vegas srazil kotouč za vlastní záda, podobně jako Fleury v první třetině.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:05
    Útočící Haula už neměl kudy a tak z ostrého úhlu zkusil nahodit puk na domácího brankáře.

56:17
    Frolík z vrchu mezikruží pálil těsně vedle levé tyče.

55:17
    Z následného protiútoku prověřil Gilliese svou střelou Miller, který si vytvořil střeleckou pozici z vrchu pravého kruhu.

55:00
    Gaudreaova střela přes bránícího Millera neprošla a hosté tak mohou vyvést hru ven z obranné třetiny.

53:26
    Nyní už si musí dávat pozor na druhé straně také Gillies. Ten dokázal zastavit střelu Engellanda a hned na to také střelu Theodora od modré čáry.

52:57
    Flames stále pokračují v aktivně hře a dnešní utkání je rozhodně baví. Další střelu si připisuje také Hathaway.

51:59
    Ze spodní části levého kruhu pálil ke vzdálenější tyči Frolík, ale brankář Knights jeho pokus vytěsnil do bezpečného prostoru.

50:23
    Subban si proti Backlundově střele z nápřahu vyjel na hranici brankoviště, čímž dokázal vytěsnit tvrdý projektil.

49:04
    Po rychlém otočení hry se před brankou dostal k dorážce Haula, který bekhendem neprodral kotouč za beton položeného Gilliese. Následně ho srazil na led Bartkowski.

48:46
    Z ostrého úhlu se snažil překvapit soupeře svou střelou Shore, ale brankář Knights se nenechal zaskočit a kotouč skryl do své lapačky.

47:26
    Stone ani Kulak nemířili přesně. Až následně Jankowski nahodil kotouč do brankového prostoru, kde pohotově zasáhl Subban.

46:33
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Colin Miller – 2 min., krosček).

46:18
    Při chuti je dnes jednoznačně Jankowski. Ten dalším pokusem zaměstnal Subbana.

45:57
    Anderssonova střela od modré skončila zastavena těsně před brankou McNabbem. Flames se stále drží v útočné třetině.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 5. J. Gaudreau (Ferland), 5. Jankowski (J. Gaudreau, Mi. Stone), 8. Jankowski (N. Shore, Brouwer), 31. Hathaway (Stajan, Lazar), 33. Foo (Backlund, Bartkowski), 39. Jankowski, 42. Jankowski (Brouwer, N. Shore) – 21. Eakin

Calgary Flames: Gillies (M. Smith) – Giordano, D. Hamilton, Kulak, Mi. Stone, Bartkowski, R. Andersson – J. Gaudreau, Jankowski, Ferland – S. Bennett, Backlund, Foo – Frolík, N. Shore, Brouwer – Hathaway, Stajan, Lazar.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (41. M. Subban) – McNabb, Engelland, Theodore, C. Miller, Hunt, Merrill – Tatar, W. Karlsson, Tuch – Marchessault, Eakin, Neal – Carrier, O. Lindberg, Reaves – Carpenter, R. Smith, Haula.