Hr. Králové – Liberec 0:0 (kon.)
FC Hradec Králové
0:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
Čtvrtek 03.05.2018, 14:00 • Areál Slavia HK • Juniorská liga – O titul • 5. kolo

Je dobojováno! Utkání končí bez branek, gólmani na obou stranách dnes příliš práce neměli. Aktivnější byli domácí fotbalisté, kteří vybojovali hned jedenáct rohových kopů, branku však vstřelit nedokázali. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:07:09)

90+1

90
    Hosté s následnou rozehrávkou příliš nepospíchali, hra je znovu přerušena. Víc už se v tomto utkání nejspíše stejně nestane.

89
    Hradečtí se dostali do rychlého kontru. Balón se nakonec dostal až do zámezí, odkopávat od branky bude Franc.

88
    Brankář Pajer si připsal důležitý zákrok zhruba tři minuty před koncem. Hosté zůstávají u balónu, v tuto chvíli budou vhazovat.

87
    Těch faulů je v závěru utkání opravdu hodně, rozhodčí vytahuje třetí žlutou kartu na domácí straně, vidí ji Dominik Hašek.

85
    Celou akci však zastavuje znovu hlavní sudí. Tentokráte píská útočný faul domácích hráčů, rozehrávat bude Liberec.

84
    Rozhodčí Mikyska přerušuje hru a píská faul hostujícího týmu. Hradec bude rozehrávat velmi zajímavou standardní situaci.

83
    Rychlý brejk také na druhé straně hřiště. Hradec vybojoval autové vhazování, které bude rozehrávat poblíž rohového praporku.

82
    Domácí se ubránili rychlému výpadu soupeře na pravé straně hřiště. Liberec bude vhazovat, do konce zbývá necelých deset minut.

81
    Další nepřesná střela domácích! Ti jsou v závěru tohoto utkání nebezpečnějším týmem, rozehrávat bude Franc.

79
    Hradečtí zakončovali mezi tři tyče, Franc dokázal vyrazit. Domácí se poté dostali k další střele, ta už přesná nebyla a skončila vedle branky.

78
    Nejprve rohový kop z pravé strany, o malou chvíli později z té levé. Jedenáctý rohový kop pro domácí hráče.

77
    To je už desátý rohový kop hradeckých fotbalistů v dosavadním průběhu, hosté mají na svém kontě pouhé dva rohy.

76
    Domácí si pomohli faulem u postranní lajny, za který přichází žlutá karta. V této statistice srovnáno, potrestaným je Jiří Miker.

75
    K míči se dostal hostující brankář Franc, který už hledá, komu by rozehrál, do konce utkání zbývá zhruba patnáct minut.

73
    Domácí šli do rychlého protiútoku. Hostující zadáci však celou situaci zvládli, k míči se dostali a v tuto chvíli kombinují oni.

72
    Oba týmy se v posledních minutách v podstatě nedostávají do zakončení, hraje se ve středu hřiště, závěr utkání se blíží.