Spartak – Dynamo 0:1 (kon.) | CSKA Moskva – Machačkala 2:1 (kon.) | Arsenal Tula – Lok. Moskva 2:0 (kon.)
Zenit – Chabarovsk 6:0 (kon.) | FK Krasnodar – Kazaň 1:1 (kon.) | Ufa – Tosno 5:0 (kon.)
Rostov – Ural 1:0 (kon.) | Perm – Groznyj 0:0 (kon.)
FK Krasnodar
1:1 (0:0)
FC Rubin Kazaň
Neděle 13.05.2018, 13:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:00:25)

Je konec. Kazaň nakonec v závěru utkání urvala cennou remízu.
    Na začátku utkání byli hosté velmi aktivní, ale poté se hra vyrovnala a ke konci měli více ze hry domácí. Ve 37. minutě se ke střele ve vápně dostal Wanderson, ale jeho pokus byl sražen vedle brány. Ovšem do největší šance se v prvné půli dostal hostující Sardar Azmoun, který ve 39. minutě šel sám na bránu, ale Kricjuk předvedl fantastický zákrok a jeho pokus chytil. Ve 43. minutě zakončoval domácí hráč hlavičkou, ale Soslan Džanajev podržel svůj tým.
    V 56. minutě Smolov vybojoval míč ve vápně, následně upadl, ale k balónu se dostal Pavel Mamajev, který zakončil k levé tyči. Poté hosté zvýšili obrátky a vyplatilo se, jelikož v 87. minutě Gabriel Enache poslal centr do vápna, kde hlavou zakončil Sardar Azmoun.

90+4

90+4
    I následný centr domácích skončil pouze u brankáře Sergeje Ryžikova.

90+3
    Hosté získali autové vhazování na své polovině.

90+2
    Domácí hráč Joãozinho se dostal do vápna z pravé strany, ale jeho následná přihrávka skončila u hostů.

90+1
    Sergej Petrov se provinil faulem, když se snažil projít po pravé straně a hosté s rozehrávkou nebudou spěchat.

90
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

89
    Hosté nyní drží míč na levé straně, kde se následně provinil faulem Sardar Azmoun.

88
    Domácí následně získali autové vhazování na polovině soupeře.
    87. Sardar AZMOUN - 1:1

87
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    Je srovnáno! Gabriel Enache poslal z pravé strany naprosto skvělý centr na SARDARA AZMOUNA, který hlavou překonal domácího brankáře a tři minuty před koncem srovnal na 1:1! Asistence: Enache.

86
    S centrem hostů si domácí poradila, ale Kazaň je nadále u míče.

84
    Hosté se dál snaží proniknout do vápna a dostat se ke střele, ovšem domácí je napadají už při přechodu přes polovinu hřiště.

83
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Soslan Džanajev, přichází Sergej Ryžikov.

83
    Nakonec Soslan Džanajev ukazuje, že bude chtít pokračovat, ale hosté už jsou připraveni ke střídání.

82
    Hostující gólman má zdravotní problém a bude muset být vystřídán.

81
    Střela Charlese Kaborého z dálky skončila jen vedle brány a následuje odkop od hostující brány.

80
    Smolov se snažil si navést míč z levé strany do středu, ale obrana Kazaně skvěle zabojovala a získala míč.