Vrchovina – Uničov 1:2 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
1:2 (1:0)
SK Uničov
Neděle 05.08.2018, 17:00 • Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn. (18:54:25)

Je dobojováno! Nováček třetí nejvyšší soutěže z Nového Města na Moravě vstoupil do tohoto utkání nebojácně a od devatenácté minuty dokonce vedl 1:0 zásluhou Pavla Chalupy. Po změně stran už ale Uničov dokazoval mnohem větší zkušenosti a prakticky po celou dobu disponoval územní převahou. Z té Hanáci vytěžili obrat skóre na konečných 2:1, když nejprve vyrovnal David Bača a deset minut před koncem rozhodl Tomáš Komenda.

90+3

90+3
    Poslední domácí nákop skončil v rukavicích brankáře Spurného. Nic dalšího už se dít nebude.

90+3
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jakub Svoboda, přichází Dušan Dostál.

90+2
    Hanáci si závěr zápasu zatím hlídají a kontrolují míč nedaleko od Šmídy. Naděje Vrchoviny na bodový zisk tak rychle klesají.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány další tři minuty.

89
    Žádný tlak Nového Města se zatím nekoná. Domácí fotbalisté se snaží, ale často je sráží odpískané fauly.

88
    Kamil Skalník dělal co mohl, ale u přihrávky do volného prostoru byl nakonec jako první brankář Spurný, který vyběhl daleko ze své branky.

87
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Aleš Krč, přichází Martin Antl.

86
    Taktický faul Smetany zastavil rodící se akci Uničova ještě v místě, které je vzdáleno od Šmídovy brány několik desítek metrů.

85
    Hra je v posledních minutách často kouskovaná různými prohřešky. Po jednom z faulů domácí rozehrávali z půlící čáry, ale dlouhým nákopem nezahrozili.

83
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal Lukáš, přichází Petr Duda.

82
    Útočný faul zabránil Vrchovině rychle odpovědět na inkasovanou branku. Bude se střídat...

81
    Uničov právě vstřelil branku!
    Zhruba deset minut před koncem utkání se hostům podařilo otočit skóre! Překvapivým kopem z velké dálky se zničehonic prosadil TOMÁŠ KOMENDA.

79
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Michal, přichází Dominik Bača.

77
    Vrchovina po inkasované brance malinko vyrovnala hru. Čtvrthodinu před koncem tak je tento zápas prvního kola stále naprosto otevřený.

75
    Vejvoda odevzdal míč domácímu týmu, když jeho centr postrádal kromě chytré myšlenky i přesnost.