Liberec – Ostrava | 0:0 (kon.) | | | Opava – Jablonec | 2:0 (kon.) | | | Zlín – Příbram | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Žižkov | 1:0 (kon.) |
Leicester – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | Brighton – Fulham | 2:2 (kon.) | | | Crystal Palace – Southampton | 0:2 (kon.) |
Everton – Huddersfield Town | 1:1 (kon.) | | | Chelsea – Bournemouth | 2:0 (kon.) | | | West Ham – Wolverhampton | 0:1 (kon.) |
Manchester City – Newcastle | 2:1 (kon.) |
Celta Vigo – Atlético | 2:0 (kon.) | | | Real Madrid – Leganés | 4:1 (kon.) |
Augsburg – Mönchengladbach | 1:1 (kon.) | | | Frankfurt – W. Brémy | 1:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Freiburg | 3:1 (kon.) |
Leverkusen – Wolfsburg | 1:3 (kon.) | | | Norimberk – Mohuč | 1:1 (kon.) | | | Stuttgart – Bayern | 0:3 (kon.) |
Bologna – Inter | 0:3 (kon.) | | | Parma – Juventus | 1:2 (kon.) |
Nîmes – PSG | 2:4 (kon.) | | | Angers – Lille | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Caen | 0:2 (kon.) |
Guingamp – Toulouse | 1:2 (kon.) | | | Remeš – Montpellier | 0:1 (kon.) | | | Štrasburk – Nantes | 2:3 (kon.) |
Žilina – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Podbrezová | 2:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Sereď | 5:0 (kon.) |
Nitra – Zlaté Moravce | 4:1 (kon.) | | | Ružomberok – Senica | 4:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Domažlice | 4:2 (kon.) | | | Písek – Karlovy Vary | 2:1 (kon.) | | | Vyšehrad – Velvary | 3:0 (kon.) |
Litoměřicko – Králův Dvůr | 0:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Jirny | 2:1 (kon.) | | | Živanice – Benešov | 0:0 (4:3 po pen.) |
Petřkovice – Hlučín | 2:2 (kon.) | | | Hulín – Vel. Meziříčí | 1:1 (kon.) | | | Líšeň – Kroměříž | 2:1 (kon.) |
Uh. Brod – Rýmařov | 3:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Vrchovina | 0:5 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Uničov | 2:1 (kon.) |
Hodonín – D. Benešov | 1:2 (kon.) |
Dukla Praha – Příbram | 1:2 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) |
Brno – Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Sparta – Hr. Králové | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 2:0 (kon.) |
Dukla Praha – Příbram | 1:6 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 6:0 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Brno – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Sparta – Hr. Králové | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Prešov | 1:2 (kon.) | | | KFC Komárno – Skalica | 3:1 (kon.) | | | Inter Bratislava – B. Bystrica | 3:2 (kon.) |
L. Mikuláš – Bardejov | 3:2 (kon.) |
Venlo – Heerenveen | 1:1 (kon.) | | | Excelsior – Den Haag | 2:4 (kon.) | | | Eindhoven – Willem II | 6:1 (kon.) |
Sittard – Utrecht | 1:1 (kon.) |
Eupen – Standard | 2:1 (kon.) | | | Lokeren – Waasland-Beveren | 1:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 1:0 (kon.) |
Charleroi – Mouscron | 3:1 (kon.) |
Guimarães – Tondela | 1:0 (kon.) | | | Belenenses – Setúbal | 0:0 (kon.) | | | Santa Clara – Boavista | 4:2 (kon.) |
Sporting – Feirense | 1:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – St. Pölten | 1:2 (kon.) | | | Austria – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Wacker – Hartberg | 2:1 (kon.) |
Samara – Machačkala | 1:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Ural | 4:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Lok. Moskva | 2:1 (kon.) |
Arka – Zagłębie S. | 2:2 (kon.) | | | Śląsk – Wisla Krakov | 0:1 (kon.) | | | Lech Poznaň – Piast Gliwice | 1:1 (kon.) |
konec
Angers SCO
1:0
(0:0)
Lille OSC
Tomáš Suchánek
Branky:
60. I. Traoré
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:8.
Rozhodčí: Wattellier – Viala, Berthomieu
Diváci:
Karty: 56. Celik (LIL) 64. Mangani (AGR)
Neproměněná penalta: 64. Rémy (LIL), brankář Butelle zneškodnil
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:8.
Angers SCO:
Butelle – I. Traoré, Manceau, Pavlović, Bamba – Santamaría – Mangani, N'Doye – Reine-Adélaïde (84. Capelle), Bahoken (71. Kanga), Tait (69. Fulgini).
Náhradníci: Mandrea – Bertrand, Capelle, El Mellali, Fulgini, Kanga, Thomas.
Trenér:
Lille OSC: Maignan – Celik, Fonte, Soumaoro (C), Ballo-Touré (75. Y. Koné) – Maia, Xeka, Bamba, Pépé – Ikoné (89. Dabila), Rémy (69. Araújo).
Náhradníci: Jakubech – Araújo, Dabila, Edgar Ié, Zekaj, Soumaré, Y. Koné.
Trenér:
Náhradníci: Mandrea – Bertrand, Capelle, El Mellali, Fulgini, Kanga, Thomas.
Trenér:
Lille OSC: Maignan – Celik, Fonte, Soumaoro (C), Ballo-Touré (75. Y. Koné) – Maia, Xeka, Bamba, Pépé – Ikoné (89. Dabila), Rémy (69. Araújo).
Náhradníci: Jakubech – Araújo, Dabila, Edgar Ié, Zekaj, Soumaré, Y. Koné.
Trenér:
Rozhodčí: Wattellier – Viala, Berthomieu
Diváci:
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 3:4.
Střely mimo: 1:5.
Rohy: 4:5.
Ofsajdy: 3:2.
Fauly: 14:8.
Domácí jdou do vedení! Po rohovém kopu se míč odrazil na nohu ISMAËLA TRAORÉHO a domácí kapitán z malého vápna míč uklidil do sítě 1:0!
Držení míče: 34% – 66%.
Střely celkem: 3 – 5.
Střely na branku: 1 – 1.
Rohové kopy: 2 – 3.
Ofsajdy: 1 – 1.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Angers SCO: Butelle – I. Traoré, Manceau, Pavlović, Bamba – Santamaría – Mangani, N'Doye – Reine-Adélaïde, Bahoken, Tait.
Náhradníci: Mandrea – Bertrand, Capelle, El Mellali, Fulgini, Kanga, Thomas. Trenér: Moulin.
Lille OSC: Maignan – Celik, Fonte, Soumaoro (C), Ballo-Touré – Maia, Xeka, Bamba, Pépé – Ikoné, Rémy.
Náhradníci: Jakubech – Araújo, Dabila, Edgar Ié, Zekaj, Soumaré, Y. Koné. Trenér: Galtier.
Lille – Angers 1:2 (0:0)
Angers – Lille 1:1 (0:0).
Pořadí: 3. místo.
Počet bodů: 7 bodů.
Skóre: 6:1.
Odehrané zápasy: 3.
Nejlepší střelec: : Jonathan Bamba – 3 branky!
Poslední ligové utkání: Lille – Guingamp 3:0 (2:0).
Pořadí: 19. místo.
Počet bodů: 0 bodů.
Skóre: 4:8.
Odehrané zápasy: 3.
Poslední ligové utkání: PSG – Angers 3:1 (1:1).