Turecko – Rusko 1:2 (kon.)
Turecko
1:2 (1:1)
Rusko
Pátek 07.09.2018, 20:45 • Senol Gunes Stadium (Trabzon) • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 2

To je ode mě vše, na shledanou! (22:46:29)

Druhý poločas přinesl rychlou branku Rusů, kdy se prosadil Dzjuba a vrátil tak vedení svému celku. Postupně se již Rusové stahovali dozadu až se začali bránit úplně. Posledních dvacet minut už hrálo jen Turecko, které se však marně snažilo dobýt podruhé svatyni Luněva. Rusko i díky němu tak vítězí a připisuje si první body do tabulky.

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:16.

90+5

90+5
    A opět Hakan Çalhanoğlu versus Luněv a Luněv vítězí!

Zákroky brankáře Andrej Luněv: 4

Zákroky brankáře Serkan Kirintili: 2.

90+4
    Další centr do šestnáctky a Luněv opět bezchybný.

90+3
    Turecko u míče a snaží se mermomocí dosáhnout vyrovnání. Avšak proti nim je celý bránící celek Ruska v čele s Luněvem.

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut, což je ještě dostatek času pro domácí celek.

90+1
    Luněv nyní vychytal Hakana Çalhanoğlu!

90
    Následně dostává žlutou kartu za faul.
    89. Břevno Dzjuby!

89
    Dzjuba nyní orazítkoval břevno domácí branky. Jen to zazvonilo!

88
    Míč je u Luněva a ten nebude nikam pospíchat s jeho odehráním.

87
    Dzjuba se snažil podržet míč, ale nepodařilo se mu to. Turecku pomalu a jistě dochází čas na případné vyrovnání.

86
    A zase se Turecko dostalo nebezpečně k brance Luněva, ale nakonec se jim přes obranu Ruska nepodařilo zakončit.

84
    Rusové se již jen skutečně brání a uvidíme, zda se jim to nevymstí v podobě vyrovnávací branky.

82
    Roh domácích, následná střela z hranice šestnáctky, kterou Luněv viděl a jistě chytá míč.