Králův Dvůr – Olympia Radotín 0:0 (2:3 po pen.) | Benešov – Litoměřicko 1:4 (kon.)
FK Benešov
1:4 (0:3)
FK Litoměřicko
Pátek 07.09.2018, 17:00Česká fotbalová liga • 5. kolo

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (18:51:56)

Je konec dnešního utkání mezi Benešovem a Litoměřickem. Severočeši byli značně produktivnější a v obou poločasech vstřelili dvě branky, zatímco Středočeši dali za celý zápas jen jednu. Hosté si tak připsali první body do tabulky a o něco si vylepšili skóre.

90+2

90
    Nastavovat se budou dvě minuty!

90+1
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Patrik Švantner, přichází Petr Srb.

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Martin Turek, přichází Kryštof Kratochvíl.

89
    Další velká šance Litoměřicka! Nabito dostal Šustr na hranici šestnáctky, jenže jeho rána byla sražena na rohový kop.
    87. Dobrá šance Litoměřicka

87
    Veliká šance Severočechů na vstřelení páté branky! Lauricella přiběhl do rychlého protiútoku z druhé vlny a dostal přihrávku. Jeho obstřel šel mimo bránu.

86
    Vypadá to, že o dnešním vítězi je rozhodnuto. Litoměřicko má třibrankový náskok, přičemž do konce utkání zbývá nějakých pět minut. Navíc Benešov hraje v deseti.

85
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Antonio Lauricella.

84
    Navíc je domácí kouč vykázán z lavičky!

83
    Petr Hampl inkasuje rovnou červenou kartu! Chtěl obejít protihráče, ale ocitl se na zemi a viditelně tomu přidal. Navíc nejspíše přidal nějaké prupovídky k rozhodčímu a jde rovnou do šaten!

82
    Patrik Valena poslal dlouhý centr až před bránu. Tam si ovšem zakřičel Rotbauer, který míč chytil do rukavic a rychle rozehrál akci svého týmu.

81
    Hráči Benešova se odkop na polovině ani trochu nepovedl, díky čemuž se k balonu dostali hosté. Navíc je pískán faul a Litoměřice u míče zůstávají nadále.

80
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Luboš Balata, přichází Vojtěch Balata.

79
    Zbytečný faul na polovině hřiště předvedli hráči Benešova. Litoměřicku chybí posledních deset minut k tomu, aby si připsalo první body v sezóně.

77
    Na hřišti jsou v posledních minutách k vidění velké emoce, což se dá přičíst současnému stavu, kdy domácí tým prohrává o tři branky.