Japonsko – Chile 0:0 (zruš.) | Jižní Korea – Kostarika 2:0 (kon.) | Skotsko – Belgie 0:4 (kon.)
Jižní Korea
2:0 (1:0)
Kostarika
Pátek 07.09.2018, 13:00 • Goyang Stadium • Mezinárodní přípravné zápasy

To je ode mě vše, na shledanou! (14:55:10)

Korea i ve druhém poločase byla lepším týmem a svého soupeře do mnoha šancí nepouštěla. Své vítězství pak stvrdila druhou brankou a následně si již s chutí užívali toto přátelské střetnutí.

90+3

90+3
    V závěru zápasu měla ještě Kostarika možnost ohrozit branku ze standardní situace, ale Kostarika se dnes branky pravděpodobně již nedočká.

90
    Hlavní arbitr ještě nastavuje tři minuty.

89
    Zápas se dohrává na polovině Kostariky a Korea se snaží ještě o třetí zásah.

86
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Marin, přichází Moya.

86
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Y.Lee, přichází H.K. Moon.

85
    Pět minut před koncem domácím v poklidu kontrolují hru a hrají s míčem na polovině soupeře.

83
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Son, přichází S.W. Lee.

82
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Guzman, přichází Azofeifa.

81
    Domácí i po druhé brance jsou při chuti a nyní Alvarado mohl sledovat jak míč minul jeho branku.

80
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Nam, přichází I.B. Hwang.
    79. Tae-Hee NAM - 2:0

79
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    A je tu druhá branka domácích, kteří s ní pravděpodobně potvrzují vítězství v dnešním zápase. Klid pro svůj tým dal svou trefou TAE-HEE NAM.

77
    Po ně však žádné nebezpečí pro obranu Korey nevzniklo, Kostarika vhazuje.

76
    Kostarika se po delší době dostává před brankářem Kima a vybojovala rohový kop...

73
    Ani z devátého rohového kopu se Jižní Korea neprosazuje a musí se i nadále snažit o vstřelení své druhé branky v zápase.