Carolina – Tampa 6:1 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 4:6 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Montreal – Florida 2:5 (kon.) | Ottawa – Toronto 1:4 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:3 (kon.)
Vancouver – Calgary 1:4 (kon.)
Ottawa Senators
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
Toronto Maple Leafs
Čtvrtek 20.09.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Příprava NHL

52:34
    Jeremy Bracco podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za vysokou hůl poté, co v rohu útočného pásma fauloval rozehrávajícího Codyho Ceciho.

42:41
    Jeremy Bracco fauloval v rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podržení, což znamená, že přesně minutu se bude hrát ve hře 4 na 4.

41:41
    Mark Stone byl vyloučen na dvě minuty za sekání poté, co zbytečně fauloval ve středním pásmu.

36:19
    Timothy Liljegren byl vyloučen na dvě minuty za držení a Ottawa si zahraje v závěru druhé části první přesilovou hru. Podaří se jí vyrovnat skóre?

30:53
    Nikita Zajcev usedl na trestnou lavici na dvě minuty, stejně jako jeden z jeho protihráčů, který ještě navíc dostal dvě minuty za nesportovní chování a Maple Leafs si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 54. Chlapík (Lajoie, Jaroš) – 25. Matthews (Marleau, Zajcev), 50. Bracco (Rosen, Carrick), 57. Ennis, 60. Ennis (Marleau)

Ottawa Senators: Anderson (31. McKenna) – Ceci (A), Lajoie, Harpur, Jaroš, Bergman, Englund, Percy, Aspirot – Tkachuk, Tierney, Stone (A) – Pääjärvi, Smith (A), Pyatt – Balcers, Sexton, Chlapík – Labate, Carey, Skille. Hlavní trenér: Guy Boucher.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (41. Pickard) – Marinčin, Zajcev (A), Rosen, Carrick, Sandin, Liljegren – Marleau (A), Matthews (A), Ennis – Johnsson, Lindholm, Kapanen – Engvall, Gauthier, Jooris – Clune, Brooks, Bracco. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Wes McCauley, Pierre Lambert. Čároví: Brian Murphy, Derek Nansen

Diváci: 11375