Velká Bíteš – Břeclav 12:4 (kon.) | Rožnov p. R. – Krnov 2:3 (po pr.) | Kutná Hora – Vlašim 1:2 (kon.)
V.Popovice – Mladá Boleslav B 6:3 (kon.) | Wolves Č. Těšín – H. Benešov 6:3 (kon.) | Kobra Praha B – Žižkov Praha 12:7 (kon.)
Čáslav – Žabonosy 7:2 (kon.) | Pelhřimov B – Č. Krumlov 1:14 (kon.) | Tábor B – Radomyšl 1:4 (kon.)
Soběslav – Telč 5:4 (kon.) | HC Vimperk – HC Vajgar 2:4 (kon.) | Uničov – Vel. Meziříčí 5:3 (kon.)
SHKM Hodonín – Březina 3:2 (po pr.) | HC Jičín – Lomnice n/P 3:4 (po pr.) | Rakovník – Slaný 2:1 (kon.)
Č. Lípa – Frýdlant 1:11 (kon.) | Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf 7:6 (kon.)
SHKM Baník Hodonín
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
TJ Sokol Březina
Neděle 23.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

Konec zápasu. (19:36:25)

61:07
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MICHAL KUBA. Asistence: David Janás a Petr Peš.

60:01

60:00

58:14
    Březina právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN BOČEK.

41:07
    Autorem branky je LIRIDON DUPLJAKU. Asistence: Tomáš Buhaj.

40:01

40:00

29:21
    Autorem branky je DAVID JANÁS. Asistence: Petr Peš a Michal Kuba.

25:40

20:01

20:00

00:01

Ve druhém kole Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína se proti sobě postaví dva nováčci soutěže – domácí Hodonín a hosté z Březiny.

Drtiči v prvním kole zamířili na led Uherského Hradiště, oslabený soupeř nedokázal odolávat hodonínským nájezdům příliš dlouho a zejména ve druhé třetině se Hodoňanům střelecky nebývale dařilo. Nakonec se parta trenéra Prčíka radovala z jednoznačného vítězství 14:2.

Březina na úvod sezony zamířila na břeclavský stadion. Vyrovnané utkání plné osobních soubojů nabídlo sedm branek a celkem osmadvacet nižších trestů. Duel dospěl za stavu 3:3 do prodloužení, v němž bod navíc pro hosty zařídil kapitán mužstva a také hrající manažer Adam Kozel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a my Vám z něj budeme přinášet změny stavu.
    Branky a nahrávky: 26. Janás (Peš, Kuba), 30. Janás (Peš, Kuba), 62. Kuba (Janás, Peš) – 42. Dupljaku (Buhaj), 59. Boček

SHKM Baník Hodonín: Zollpriester (Hanáček) – Polesný, Rákoczy (A), Tomi, Lidák, Výmola, Crlík, Veselský – Kuba, Peš (A), Janás – Sajdl, Venclík, Kučera (C) – Chalupa, Jajcay, Sedlák – Novotný
    TJ Sokol Březina: Holub (Hynšt) – Sedláček (A), Švejda, Štěrba, Vlček, Cívka, Křípal, Jirůšek – Buhaj, Boček (A), Dvořák, Kozel (C), Dupljaku, Nováček, Hroudný, Kousalík, Konečný, Čtvrtníček, Přibyl, Malíř

Rozhodčí: Tomáš Goňa – Lukáš Goňa, Radek Jurčík