1:1 (1:0)
Getafe CF
Pondělí 01.10.2018, 21:00Španělská LaLiga • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

V 7. kole se proti sobě utkají týmy Real Club Celta de Vigo a Getafe CF. Naposled se spolu tato mužstva utkal v únoru na půdě Getafe, které vyhrál 3:0. Dnes se bude hrát na The Estadio Municipal de Balaídos, které nabídne kapacitu pro 29 000 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.

Celta Vigo se momentálně nachází na osmém místě s devíti body a skóre 11:9. V posledním zápase zavítala do Valencie, kde remízovala 1:1. Nejlepším střelcem je s pěti góly Aspas.
    Getafe je momentálně na dvanáctém místě s osmi body a skóre 5:5. V posledním utkání zavítalo na stadion Alaves, kde stejně jako jeho dnešní soupeř remizovalo 1:1. Nejlepším střelcem je se třemi góly Angel.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo (C), Cabral, Roncaglia, Alonso – M. Jensen, Beltrán, Lobotka, Méndez – Gómez, Aspas.
    Náhradníci: Blanco – N. Araujo, Boufal, Eckert, Juncà, Sisto, Yokuşlu.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Portillo, Arambarri, Maksimović, Ndiaye – Ángel Rodríguez, J. Molina (C).
    Náhradníci: Chichizola – Bergara, Cabrera, Cristóforo, Foulquier, R. Ibáñez, Jaime Mata.

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández – Juan López Mir, Aitor Villate Martínez.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

1
    O úvodní výkop se postarali hosté z Getafe, kteří se přesunuli na pravou stranu, kde po chvíli získali autové vhazování.

2
    Posléze se k míči dostali domácí a Iago Aspas si chtěl vymodlit faul, když spadl po souboji s hostujícím stoperem, ovšem rozhodčí Guillermo Cuadra Fernández nechal hru pokračovat.

3
    Celta Vigo nyní trochu zariskovala v defenzívě, když poslal míč až svému brankáři, ale ten vše s klidem vyřešil.

4
    Nyní už to nedovolený zákrok hostujícího obránce byl a Celta Vigo tak získala volný kop z levé strany.

5
    Následný centr z levé strany sice letěl do vápna, ovšem tam trefil jen padajícího domácího hráče, od něhož se balón odrazil do zámezí a David Soria tak bude mít odkop od své svatyně.

6
    Opět domácí zapojili do své kombinace brankáře Sergio Álvareze, který poslal míč odkopem do středu hrací plochy.

7
    Posléze Celta Vigo předvedla velice pěknou akci, po které se dostala až na hranici vápna soupeře, ale následně se domácímu hráči nepovedla přihrávka do běhu a Getafe se osvobodilo.

8
    Nemanja Maksimović skvělým obranným zákrokem zamezil domácímu hráči vypálit zpoza vápna, ale následně získali míč opět domácí.

9
    Celta Vigo si od úvodního výkopu vytváří tlak, ale zatím všechny centry do šestnáctky sbírá obrana nebo brankář David Soria.

10
    Tentokrát skončila přihrávka domácího mužstva pouze v obranných řadách Getafe.

11
    Následně se snažil něco vymyslet Maxi Gómez, ale pro svůj tým vybojoval alespoň rohový kop a Celta Vigo bude moct otevřít brankový účet.

12
    Ale s následným centrem na přední tyč si lehce poradil hostující obránce.

12
    Následně se Getafe dostalo do rychlého protiútoku, ze kterého byla obrovská tutovka! Antunes poslal z levé strany naprosto perfektní pas do vápna, kde se ke střele dostal Amath Ndiaye, ovšem Sergio Álvarez předvedl úžasný zákrok, ale míč se odrazil k Ángelu Rodríguezovi ovšem jeho dorážka šla těsně nad domácí svatyni!
    12. Obrovská šance Getafe zůstala nevyužitá.

13
    Getafe se po velké šanci dostalo do zápasu a po faulu domácího hráče bude mít volný kop.

14
    Ovšem centr ze standardní situace nebyl dobrý a přeletěl všechny hráče nachystané uvnitř vápna domácího mužstva.

15
    Útok Celty Vigo tentokrát neskončil nějakou nebezpečnou střelou a míč letěl pouze vedle hostující brány.

16
    Po úvodním tlaku domácích je to opět Getafe, které se dostalo k míči a poslalo centr do vápna, ovšem míč skončil jen bezpečně v rukou Sergio Álvareze.

17
    Domácí gólman se ocitl v úzkých a tak musel poslat jen daleký odkop, který skončil v moci hostujících hráčů.

18
    Obrana Celty sice zachytila nákop na hostujícího útočníka, ale následně si s míčem neporadila dvakrát nejlépe a Getafe ho opět získalo na svou stranu.

19
    Poté už se domácím podařilo něco vymyslet a hned z toho byl skvělý nákop na Jensena, ovšem tomu míč odkopl hostující obránce a je z toho rohový kop.

20
    I druhý rohový kop se domácím vůbec nepodařil, jelikož Getafe se dostalo do rychlého protiútoku, ale i když šli hosté 3 na 1, tak Mauro Arambarri s míčem hodně zpomalil a nakonec předvedl ve vápně skvělý obranný zákrok Fran Beltrán!
    20. Ani druhý rychlý protiútok se hostům nevydařil.

21
    Bruno González je prvním hráčem v dnešním utkání, který obdržel žlutou kartu, když se provinil faulem ve středu hrací plochy.

22
    Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany, který rozehráli nakrátko, ale následně rozhodčí odpískal ruku Bruno Gonzálezovi.

23
    Nyní se domácí hráč provinil faulem ve středu hřiště, ale tentokrát rozhodčí kartu žluté barvy nevytáhl.

25
    Iago Aspas se snažil vybojovat míč na pravé straně, ale získal pro svoje mužstvo alespoň autové vhazování.

26
    Posléze domácí dostali míč do vápna, ale ani tentokrát z toho nebylo nic nebezpečného.

27
    Domácí hráč Brais Méndez se nyní ocitl v ofsajdové pasti, ovšem bylo to na hranici.

28
    Momentálně nám toho zápas moc nenabízí a hosté opět jen odkopli míč k domácímu brankáři.

29
    Posléze už to vypadalo na nějakou šanci domácích, ale přihrávku do vápna vystihl Djené Dakonam a zamezil tak nějaké střele.

30
    Po chvíli se Getafe dostalo dopředu po levé straně, ovšem následný centr z levé strany se stočil do opačné strany, než chtěl jeho exekutor a Sergio Álvarez má jen další odkop od své brány.

31
    Nyní skončil na zemi Iago Aspas, když byl mimo hru atakován do krku, což se domácím divákům vůbec nelíbí a zní hlasitý pískot. Hra je přerušena.

32
    Iago Aspas je pořádně rozčílený a ukázkově žduchal do protihráče, aby mu vysvětlil, čeho se dopustil.

33
    Nyní už se opět pokračuje a Celta Vigo získala autové vhazování na své polovině hrací plochy.

33
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou něco málo po půl hodině hry do vedení! Hugo Mallo z poloviny hrací plochy poslal naprosto fantastický nákop na hranici vápna, kde se dostal ke hlavičce MAXI GÓMEZ a ten přeloboval brankáře Davida Soriu, který špatně vyběhl a byl v souboji pozdě. Asistence: Hugo Mallo.
    33. Maxi GÓMEZ - 1:0

35
    Málem bylo vyrovnáno, ovšem pumelice Jorge Moliny orazítkovala pouze horní tyč Álvarezovy brány!
    35. Pumelice Moliny skončila jen na břevně.

36
    Nyní si chtěl domácí hráč vymodlit pokutový kop, ovšem rozhodčí po tomto souboji rozpažil.

37
    Iago Aspas si neporadil s přihrávku na hranici vápna a k míči se tak dostal soupeř.

38
    Getafe se vydalo dopředu a získalo dokonce rohový kop, po kterém přišlo zakončení hlavou, ale to bylo nepřesná a letělo jen vedle brány.

39
    Celta Vigo se nyní dostala dopředu, ale tentokrát z toho nebylo nic nebezpečného a míč skončil pouze vedle hostující brány.

40
    Domácí hráč se ocitl pouze v ofsajdové pasti, což viděl i pomezní rozhodčí a zvedl praporek.

42
    Getafe se snaží něco vymyslet na polovině domácího mužstva, ovšem momentálně si jen přihrává z jedné strany na druhou.

43
    Maxi Gómez nyní zabojoval a nakonec velmi dobře vybojoval pro svůj tým autové vhazování na polovině soupeře.

44
    Posléze se snažil odcentrovat z pravé strany Mathias Jensen, ale míč skončil z jeho kopačky jen za bránou Getafe a David Soria tak má odkop od své svatyně.

45
    Getafe si vytváří velké šance, ale zatím se mu nedaří zakončovat mezi tři tyče. Tentokrát Portillo poslal skvělý centr z pravé strany do vápna, kde se dostal ke hlavičce Ángel Rodríguez, ale tu poslal těsně vedle pravé tyče!
    45. Ángel Rodríguez zakončil těsně vedle pravé tyče.

45

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas je u konce a Celta Vigo vede 1:0, ovšem s pořádnou dávkou štěstí. Už ve 12. minutě se Getafe dostalo do velké šance v protiútoku, ale domácí brankář si poradil s pokusem Nidayeho a následně Rodríguez v dorážce překopl domácí svatyni. O osm minut později šli hosté do protiútoku 3 na 1, ale Arambarri s balón hodně zpomalil a pravou chvíli předvedl Beltrán ukázkový skluz ve vápně. Ve 33. minutě vstřelila Celta Vigo branku. Mallo z poloviny hřiště poslal parádní centr na hranici šestnáctky, kde Maxi Gómez skvělou hlavičkou přeloboval hostujícího brankáře, který špatně vyběhl a byl v souboji pozdě. O dvě minuty později mohlo být srovnáno, ale rána Moliny jen otřepala břevno. Těsně před přestávkou mohl srovnat Rodríguez, ale jeho hlavička skončila těsně vedle pravé tyče.

46
    Celta Vigo se krátce po úvodním výkopu ve druhé půli dostala až do vápna, kde nadělala pořádnou neplechu hostující obraně, ale nakonec ani jedna střela nešla na bránu Getafe.

47
    Domácí si tentokrát poradili s útokem soupeře a sami se vydali dopředu, kde získali volný kop z pravé strany.

48
    Následný centr Aspase z volného kopu sice skončil na hlavě jeho spoluhráče Gustavo Cabrala, ale poté letěl míč jen vedle brány.

49
    Jensen poslal centr z pravé strany, který měl letět na Aspase, ale hostující obránce si s ním lehce poradil.

50
    Nyní už je u balónu Getafe, které má čtyřicet minut na vyrovnání, ale nyní drží míč jen na polovině hrací plochy.

51
    A opět se hosté dostali do šance, když se po centru do vápna dostal ke hlavičce Molina, který ještě míč posouval na svého spoluhráče, ale tomu chybělo pár decimetrů, aby v pádu zasáhl balón!
    51. Ani tato šance Getafe neskončila gólem.

52
    Aspas jen prodloužil míč za sebe, kde se nacházel pouze hostující obránce a Getafe tak získalo balón zadarmo.

53
    Po chvíli skončil na zemi hostující kapitán Jorge Molina a Getafe získalo volný ve středu hrací plochy.

54
    Následně hosté získali rohový kop, který se bude opakovat, jelikož zakončení hlavou bylo zblokované.

55
    Ovšem ani druhá standardní situace nic nepřinesla a domácím se podařilo odkopnout balón ze své šestnáctky.

56
    Nyní přišla střela z kopačky domácího hráče, ale ta přibližně ze dvaceti metrů letěla jen nad bránu Davida Sorii, který nemusel zasahovat.

57
    Domácí obránce nyní trochu zazmatkoval a Getafe získalo rohový kop z levé strany.

58
    Ovšem domácí obrana si zatím s centry ví rady a i tentokrát odkopla míč do bezpečí. Getafe ovšem stupňuje svůj tlak a po chvíli se opět nacpala na polovině soupeře.

59
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Okay Yokuşlu.

60
    Je před námi posledních třicet minut základní hrací doby a Celta Vigo stále vede 1:0, ovšem Getafe si už vytvořilo šance minimálně na srovnání, ale proměněné nebyly.

61
    Momentálně skončil ležící na zemi Francisco Portillo a je to tak další volný kop pro hosty z Getafe.

62
    Po centru do vápna se hostující hráč Djené Dakonam dostal do zakončení, ale v těžké pozici přestřelil domácí svatyni.

62
    Domácí se hodně zatáhli, ale i tentokrát si poradili s nákopem do své šestnáctky.

63
    Posléze se Maxi Gómez zkoušel dostat ke střele, ale ocitl se pouze v ofsajdové pasti a tak následné dohrání této situace bylo navíc.

64
    Celta Vigo nyní zklidnila hru a drží míč na svých kopačkách ve středu hrací plochy.

65
    Posléze se ovšem domácím nepodařila přihrávka lobem na levé straně a je z toho jen odkop od brány Davida Sorii.

66
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází Jaime Mata.

67
    Getafe si neporadila zrovna nejlépe na pravé straně a je z toho jen autové vhazování pro domácí mužstvo.

68
    Damiánu Suárezovi se nepovedl nákop do šestnáctky soupeře a míč tak skončil pouze v moci brankáře Sergio Álvareze.

69
    Amath Ndiaye nabral rychlost a po skvělé přihrávce se dostal až do vápna, ale tam zabojoval Gustavo Cabral a odkopl míč do zámezí. Následuje tak rohový kop pro Getafe.

69
    Následně se ovšem k míči dostali domácí, kteří se vrhli do rychlého protiútoku, ale hlavička Mathiase Jensena skončila jen vedle brány.

70
    Nyní toho hra moc nenabízí, což samozřejmě domácím vyhovuje, jelikož stále hájí těsné vedení.

71
    Posléze už přišel nedovolený zákrok Braise Méndeze a Getafe tak získalo opět volný kop.

72
    Následně jej ale rozehráli nakrátko a po zblokovaném centru získali hosté autové vhazování.

73
    Amath Ndiaye ani tentokrát neprošel přes domácího obránce, který ho skvěle tělem odstavil a následně získal míč pro svého spoluhráče, kterému se ovšem nepovedla přihrávka a Getafe je opět u balónu.

74
    Poté to byl střídající Okay Yokuşlu, který se dopustil faulu a hosté mají k dispozici další volný kop.

75
    Nyní už centr z kopačky Damiána Suáreze letěl do vápna, ale v hlavičkových soubojích jsou lepší domácí obránci.

75
    Posléze se k míči dostal opět Amath Ndiaye, ale jeho přihrávka uvnitř vápna byla zblokována je z toho jen rohový kop.

76
    Následný centr odhlavičkoval domácí obránce jen do zámezí a Sergio Álvarez má další odkop od své svatyně.

76
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Robert Ibáñez.

77
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Néstor Araujo.

78
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Nyní už hosté proměňují velkou šanci a srovnávají na 1:1! Antunes poslal parádní přihrávku z levé strany do vápna na Ndiayeho ten přihrál míč pod sebe, kde byl JAIME MATA, který si ho zpracoval a poté z otočky prostřelil vše co mu stálo v cestě! Asistence: Amath Ndiaye.
    78. Jaime MATA - 1:1

80
    Nyní se hostující hráč provinil faul ve středu hrací plochy, po které zůstal ležet na trávníku Aspas.

81
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Facundo Roncaglia, přichází Pione Sisto.

82
    Konec utkání je velmi vyhrocený a potom co Portillo zatáhl za dres Aspasovi, tak ten ho udeřil do hrudi a nakonec byli oba dva odměněni žlutou kartou.

83
    A je to další faul, opět z hostující strany a Celta Vigo tak získala volný kop na polovině soupeře.

84
    Po následném centru šel sice domácí hráč k zemi, ale to bylo vše, jelikož rozhodčí penaltu neodpískal.

85
    Posléze se Robert Ibáñez ocitl ve velké šanci, když se dostal ke střele uvnitř vápna, ale s jeho pokusem si nakonec poradil Sergio Álvarez!
    85. Robert Ibáñez nedokonal obrat, když ho vychytal Álvarez.

86
    Následný rohový kop Getafe, ale nic vážnějšího nepřinesl a u míče tak jsou opět domácí.

87
    Následně Celta Vigo získala rohový kop z pravé strany a může rozhodnout utkání ve svůj prospěch.

88
    A málem se tak stalo, jelikož míč po rohu vyletěl z chumlu hráčů pár metrů před vápno, kde se do něj opřel Brais Méndez, ale s jeho pokusem si nadvakrát poradil David Soria!
    88. Se střelou Méndeze si Soria nadvakrát poradil.

89
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Markel Bergara.

90
    Nyní šel k zemi uvnitř vápna Maxi Gómez, ale opět hlavní rozhodčí pouze rozpažil.

90
    S centrem Aspase do vápna si poradil hostující brankář David Soria.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+1
    Hugo Mallo za žádnou šanci nepustil dopředu Roberta Ibáñeze a uviděl žlutou kartu.

90+2
    Následný centr z volného kopu ale nic nenabídl, když domácí obránce odhlavičkoval míč do zámezí. Getafe tak získalo autové vhazování.

90+3
    Nyní se pro hosty naskytla poslední příležitost rozhodnou utkání, když získali rohový kop z levé strany.

90+3
    Poté ovšem Celta Vigo jen odkopla míč do bezpečí. Posléze se ještě hostující hráč dostal dopředu, ale ocitl se jen v ofsajdu.

90+3

Je konec a dnešní utkání nakonec vítěze nemá.
    Šest minut po začátku druhé půle bylo Getafe opět blízko srovnání, ale po sklepnutí Moliny chybělo hostujícímu útočníkovi pár decimetrů k zakončení hlavou. V 78. minutě se už hosté dočkali branky. Ndiaye se dostal do vápna a následně poslal míč pod sebe, kde byl Jaime Mata, který z otočky prostřelil vše před sebou. V 85. minutě mohl otočit utkání Ibáñez, ale domácí brankář vytáhl solidní zákrok. V 88. minutě zase mohl rozhodnout zápas ve prospěch domácích Brais Méndez, ale s jeho pokuse si nadvakrát poradil hostující brankář. Poté už tak branka nepadla a utkání skončilo remízou 1:1.