Čerepovec – Nižněkamsk 3:4 (po pr.) | Jaroslavl – N.Novgorod 4:3 (2:0 po s.n.) | Dynamo Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – Minsk 4:3 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Lokomotiv Jaroslavl
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 04.10.2018, 18:05 • Arena 2000 • KHL

53:35
    Za vyhození puku mimo hrací plochu rozhodčí vylučují domácího Brandona Kozuna. Možná jedna z posledních možností, jak se hosté mohou pokusit o vyrovnání stavu.

46:01
    Michail Orlov si jde sednout na dvě minuty za držení. Takže pro změnu přesilovka pro Lokomotiv.

42:30
    Nejprve to tak nevypadalo, ale je tu přeci jen trest. Půjde ho pykat domácí hokejista Denis Alexejev. Ten totiž hned po vhazování trefil soupeře vysokou hokejkou do obličeje a musí pykat.

29:59
    Dnes je to jeden trest za podrážení za druhým. Tentokrát bude nucen strávit dvě minut za katrem domácí Iljenko. Opět tedy přesilovka pro Nižnij Novgorod.

19:15
    Uvidíme ale ještě jedno vyloučení, poprvé na domácí straně. Opět za podrážení, pykat za kat půjde Averin. Ukázat se v početní výhodě tedy může Torpedo.

16:16
    Je tu další možnost přesilové hry pro domácí. Dvě minuty za podrážení inkasuje hostující hráč Philip Holm. Ideální možnost pro Jaroslavl vyrovnat.

02:05
    Máme tu první vyloučení zápasu. Přesilovku si zahraje Dmitrij Korobov, protože podrazil protihráče a musí za to pykat. Tak uvidíme, co Lokomotiv ukáže.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 35. Averin (Kutuzov), 39. Kozun (Nakládal, Loktionov), 49. Apalkov (Kozun, Loktionov), rozh. náj. Kovalenko – 9. Barancev (D. Sjomin, Žafjarov), 28. Paršin (Barancev), 60. Miele (Galuzin, Paršin)