Plzeň – Banská Bystrica 6:4 (kon.) | Třinec – Storhamar 2:3 (kon.) | IFK Helsinky – Skellefteå 1:5 (kon.)
TPS – Junosť Minsk 3:1 (kon.) | Kärpät – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Djurgården – Tappara 3:5 (kon.)
Växjö – Cardiff 3:1 (kon.) | Frölunda – Aalborg 6:0 (kon.) | Mnichov – Malmö Redhawks 3:2 (kon.)
Zürich – Vienna Capitals 7:4 (kon.) | Lugano – JYP 2:0 (kon.)
konec
EHC Red Bull Mnichov
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Malmö Redhawks
Úterý 09.10.2018, 19:30 • Olympia-Eisstadion • Hokejová Liga mistrů • Skupina B
Předzápasové kurzy: 2.25 4.3 2.44
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (21:49:37)
   
  Střely na branku: 24 – 23
   
  Utkání sledovalo 1 970 diváků.
   
  Je dobojováno. Domácí nakonec vteřinu před vypršením třetí třetiny strhli vedení na svou stranu a odmítli prodloužení. Na své konto tak připisují další tři body do tabulky. Hosté naopak sahali minimálně po bodovém zisku, nakonec odjíždí s prázdnou.
   
  Konec zápasu.
  59:59 Jakob MAYENSCHEIN - 3:2
   
  59:59
  Mnichov právě vstřelil branku!
  Neuvěřitelný tlak měli domácí hráči před brankou hostů. Už to vypadalo, že zápas dojde do prodloužení, to ovšem odmítl JAKOB MAYENSCHEIN, který odražený kotouč uklidil do odkryté Nihlstorpovy klece – 3:2. Branku ještě kontroloval videorozhodčí, zda k ní nedošlo už po siréně, ale vše bylo v pořádku a gól platí! Asistence: Konrad Abeltshauser a Matthew Stajan.
   
  59:30
  Nihlstorp dalším zákrokem kryje šanci domácích. Ti se stále drží před jeho brankou a nadechují se k závěrečnému tlaku.
   
  58:52
  A nyní ho jeden z obránců Malmö poslal až před domácí branku.
   
  58:28
  Domácí svírají hosty v jejich pásmu a roztáčejí přesilovkový kolotoč. Hosté zatím velmi dobře čelí domácímu tlaku a vyhazují puky do bezpečí.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:59
  Hosté jsou ve čtyřech.
   
  57:42
  Domácí hráči budou hrát přesilovku pět na tři, která může trvat devatenáct vteřin. Mají tak velkou šanci ve dvojnásobné početní výhodě nebo pak i v té klasické strhnout vedení zase na svou stranu.
   
  57:42
  Vyloučení v týmu Malmö Redhawks (Christoffer Forsberg – 2 min., podrážení).
   
  56:48
  Seidenberg střílel z prostoru mezi kruhy, obrana hostů ale puk srazila do bezpečí a následně pak i vyhodila před Kevina Reicha.
   
  56:08
  Hosté se hned po vhazování ve vlastním obranném pásmu dostali na puk a ten vyhodili až před domácí branku. Hráči Mnichova tak zakládají další akci z vlastního obranného pásma.
   
  55:59
  Vyloučení v týmu Malmö Redhawks (William Kaijser – 2 min., sekání).
   
  55:53
  Jakob Mayenschein se natlačil do těsné blízkosti hostujícího brankáře a opět si tak Nihlstorp připisuje velmi důležitý zákrok.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 10. Mayenschein (Mauer, Kastner), 47. Kastner (Mauer, Abeltshauser), 60. Mayenschein (Abeltshauser, Stajan) – 28. Händemark (Sylvegård, Lerby), 51. Lerby (Komarek, Bryggman)


  EHC Red Bull Mnichov: Reich (Fiessinger) – Abeltshauser, Seidenberg (A), Aulie, Bodnarchuk, Boyle (A), Button, Quaas – Hager (C), Stajan, Eder A. – Daubner, Mitchell (TS), Shugg – Mauer, Kastner, Mayenschein – Lobach, Eder T., Schütz
  Malmö Redhawks: Nihlstorp (Gidbark) – Lassen, Setkov, Lerby, Olsson, Warg, Johansson, Kaijser – Sylvegård M., Händemark (C), Bryggman (TS) – Olofsson, Molin, Forsberg – Hetta (A), Komarek, Janolhs – Sylvegård E. (A), Wemmenborn, Hardt – Rosdahl

  Rozhodčí: Nikolić (Rakousko), Piechaczek – Schwenk, Wölzmüler (všichni Německo)

  Diváci: 1 970