Dvůr Králové n. L. – Kolín 7:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 7:2 (kon.) | Bílina – Řisuty 6:5 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Sokolov 1:4 (kon.) | Trutnov – Nymburk 4:3 (2:0 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
HC Baník Sokolov
Sobota 20.10.2018, 18:00 • A-Benet Arena, Most • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

V 11. kole si to o první místo rozdá dvojice dvou suverénních celků skupiny Sever MOSTEČTÍ LVI (2) s HC Baník Sokolov (1). Oba celky v tabulce dělí pouhý bod.

Vzájemné utkání:

HC Baník Sokolov - MOSTEČTÍ LVI 6:5 (4:0, 0:2, 2:3)

Bílina – MOSTEČTÍ LVI 1:7

Z utkání Vám přineseme přehled o brankách a vyloučeních.

00:01

04:36
    Baník právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAEL ČEJKA, který posílá Sokolov do vedení 1:0!. Asistence: Michal Hotěk a Martin Trapl.

20:00

Sokolov po první třetině v zápase o 1. místo vede v Mostě 1:0! Druhá třetina začne cca v 18:45 hodin.

20:01

21:36
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (František Bakrlík – 2 min., pozdní dohrání).

23:36

25:00
    Domácí celek půjde opět do čtyř.

27:00

27:01
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Vojtěch Šik – 2 min., držení).

28:41
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Marek Švec – 2 min., podrážení). 20 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Most.

29:01
    Sokolov ve čtyřech.

30:41

32:59
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Lukáš Hrdlička – 2 min., vysoká hůl).

34:00
    Je nutná úprava ledové plochy, jedna branek nedrží tak jak by měla.

34:22
    Ostrostřelec Sokolova DAVID HRUŠKA v přesilové hře zvyšuje na 2:0 pro hostující celek! Asistence: Tomáš Vracovský, Petr Přindiš.

35:55
    Po dobrém zákroku Feča, se před jeho branku strhla bitka.

35:55
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Milan Böhm – 2 min. + 2 , hrubost).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Aleš Havlůj – 2 min. + 2, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Lubomír Kovařík – 2 min. + 2, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Adam Rulík – 2 min. + 2, hrubost).

39:40
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Jakub Čmolík – 2 min., hákování).

40:00

Ve druhé třetině ve, které se spíše jen vylučovalo, po využití přesilové hry Davidem Hruškou Sokolov navýšil prozatimní stav utkání na 0:2! Třetí třetina bude zahájena cca v 19:40 hodin.

40:01

41:08
    Další přesilovou hru opět využívá dnes dvougólový DAVID HRUŠKA 3:0 pro Sokolov! Asistence: Tomáš Rohan, Marek Švec.

43:42
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Domácí ovšem nic nezabalili a za MOSTECKÉ LVI bleskově snižuje zkušený TOMÁŠ PŘEUČIL – 1:3! Asistence: František Mála, Vladimír Kýhos.

44:30
    MOSTEČTÍ LVI zvyšují tlak na soupeřovu branku.

45:19
    Za brankou se těžko zvedá z ledu otřesený Vojtěch Šik.

45:19
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Martin Mical – 2 min., nedovolené bránění).

47:19

51:49
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomáš Vracovský – 2 min., hákování).

53:49

56:14
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Štěpán Urbánek – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., sekání).

59:11
    Střelou do prázdné branky završuje svůj dnešní hattrick DAVID HRUŠKA – 1:4! Bez asistence.

59:45
    Zakázané uvolnění Sokolova.

Ačkoli domácí hráči dokázali během třetí třetiny vykřesat naději na bodový zisk, veškeré jejich naděje zhatil hattrickem David Hruška. Sokolov si do tabulky připíše tři body za výhru 4:1 nad Mosteckými Lvi. (20:15:56)
    Branky a nahrávky: 44. Přeučil (Mála, Kýhos) – 5. Čejka (Hotěk, Trapl), 35. D.Hruška (Vracovský, Přindiš), 42. D.Hruška (Rohan, Švec), 60. D.Hruška

Mostečtí Lvi: Chabr (Kovařík) – Polák, Urbánek, Sklenička, Kunrt, Havlůj (C), Fučík – Čmolík, T. Přeučil (A), Hrdlička, Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenéři: Kamil Kašták, Vladimír Šafner.
    HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Vodička, Přibyl, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek.

Rozhodčí: Jaroš – Mi. Svoboda, Ovsík