Chabarovsk – N.Novgorod 3:4 (po pr.) | Vladivostok – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 0:1 (kon.)
Barys – Minsk 3:1 (kon.) | Ufa – Omsk 0:1 (po pr.) | Jokerit – Riga 7:3 (kon.)
Soči – HC Slovan 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 4:2 (kon.)
Spartak Moskva
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Dynamo Moskva
Pondělí 22.10.2018, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

57:59
    Dynamo ještě dostane šanci na korekci, dvě minuty za držení totiž dostal Karpars Daugavinš.

48:41
    Nyní ale budou muset hosté bránit ještě lépe, čeká je totiž oslabení. Dvě minuty za podrážení dostal Alexej Pepeljajev.

40:45
    Hned v úvodu třetiny je tu vyloučení na straně Dynama, neboť unikajícího Kosova hákoval Andrej Mironov a už sedí na trestné lavici.

38:29
    Jak Michajl Grigorev, tak i Ilja Nikulin dostali pětiminutové tresty za bitku.

36:08
    Zároveň se i vylučovalo, další dvě minuty pro Spartak obdržel Alexander Osipov a to za podrážení.

34:09
    No a je z toho nakonec přesilovka pro hosty, dvě minuty za vyhození puku dostal Jaroslav Dyblenko.

26:19
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostal hostující Dmitrij Moisejev, který to přehnal s důrazem u Hudáčka.

23:06
    Další vyloučení na straně Spartaku, dvě minuty za vražení na hrazení dostal Alexandr Osipov.

18:51
    Další vyloučení, nyní u domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Alexander Osipov.

16:54
    Spartak ale bude moci reagovat v přesilové hře, dvě minuty za faul kolenem dostal Arťom Volkov.

06:44
    Je tu první vyloučení, dvě minuty za držení dostal domácí Andrej Kutějkin. Dynamo si tak zkusí přesilovku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 19. Filatov (Karsums, Kalinin), 42. Chochlačov (Karsums, Filatov), 55. Kutějkin (Grigorev, Lisin), 57. Daugavinš (Leščenko) – 17. Koivisto (D. Višněvskij, Šipačov), 37. Brjukvin (I. Nikulin, Bočarov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kalinin (C), Kulik, Kutějkin (A), Grigorev, A. Osipov, Dyblenko – Chochlačov, Zubov, Filatov – Daugavinš, R. Hanzl, Lisin – Kosov, Maxwell, Karsums – Leščenko, A. Voronin (A), Nikoncev – Talalujev.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – D. Višněvskij, Koivisto, I. Nikulin (C), Volkov, Pepeljajev, J. Zajcev, Mironov – I. Makarov (A), Šipačov (A), Kagarlickij – Alexejev, Indrašis, Brjukvin – V. Kuljomin, Mozer, Moisejev – Kruglov, Pankratov, Tarasov – Petunin.

Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Sivov, Šišlo

Diváci: 8 947