NY Islanders – Florida 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Toronto 2:4 (kon.) | Colorado – Tampa 0:1 (kon.)
Vegas – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.)
New York Islanders
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
Florida Panthers
Čtvrtek 25.10.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

58:35
    Mathew Barzal připravil svůj tým o přesilovou hru a usedl na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:18
    Panthers dostali týmový trest za zdržování hry před vhazováním v obranném pásmu! Trest odpyká Nick Bjugstad a Islanders mohou rozhodnout.

55:00
    Robin Lehner vyrazil střelu Michaela Mathesona z levého křídla před sebe a Panthers už se dostávali k dorážce, které zabránil faulem Nick Leddy – hákování.

47:19
    Matt Martin před vlastní bránou udělal velkou chybu a Jonathan Huberdeau se ocital ve velké šanci, jenže domácí útočník ho zezadu zahákoval.

41:32
    Andrew Ladd byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Florida má šanci vrátit se zpět do zápasu v početní převaze.

31:55
    Robin Lehner si snadno poradil s nahozením Panthers a poté se strhla před jeho bránou potyčka, po které Matt Martin a Troy Brouwer vyfasovali shodně dvě minuty za hrubost.

31:20
    Vincent Trocheck vyfasoval dvě minuty za hákování a Islanders si po krátké komerční přestávce zahrají druhou přesilovou hru v dnešním zápase. První nevyužili.

19:10
    Nick Bjugstad byl vyloučen 50 sekund před první sirénou za podražení a také Islanders si vyzkouší přesilovou hru.

08:00
    Josh Bailey byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Panthers si po krátké reklamní přestávce zahrají první přesilovou hru dnešního zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 19. B. Nelson (Jo. Bailey), 32. Eberle (Barzal, Lee) – 43. Vatrano (Bjugstad, Ekblad), 51. Dadonov (Barkov, Weegar), 61. Hoffman (Yandle, Barkov)

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Pelech, Boychuk – Lee (C), B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Ladd, Barzal, Eberle – Beauvillier, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Barry Trotz.
    Florida Panthers: Reimer (Hutchinson) – Matheson, Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Kiselevič, Weegar – Dadonov, Barkov (C), Bjugstad – Huberdeau (A), Trocheck, Mamin – Vatrano, McCann, Hoffman – Brouwer, Lammikko, Sceviour. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Wes McCauley. Čároví: Greg Devorski, Steve Miller