Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Buffalo – Montreal 4:3 (kon.) | New Jersey – Nashville 3:4 (po pr.)
St. Louis – Columbus 4:7 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 4:1 (kon.) | Chicago – NY Rangers 4:1 (kon.)
Dallas – Anaheim 5:2 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 1:9 (kon.) | Edmonton – Washington 4:1 (kon.)
Arizona – Vancouver 4:1 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
Montreal Canadiens
Pátek 26.10.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů. (03:48:01)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Tatar (Montreal) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:34
    Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:50

1. Jason Pominville (Buffalo) 2+0
    2. Jake McCabe (Buffalo) 0+2
    3. Jeff Skinner (Buffalo) 0+3

A je tu konec! Třetí třetina nám přinesla hned 3 góly. Nejprve se Montreal znovu ujal vedení, po krásné akci Domiho, ale Buffalu se podařilo znovu srovnat krok, když 6 minut před koncem vyrovnal Reinhart. Montreal se nechal zbytečně minutu před koncem třetiny vyloučit a touto šancí Buffalo nepohrdlo, když se přesnou ranou prosadil Okposo! Sabres se tak dostali poprvé za celý zápas do vedení a nakonec berou 2 body!
    Střely po 3. třetině: Domácí – 42, Hosté – 22

59:57
    Carter Hutton drží kotouč, když se stihl přesunout a zachytit ho lapačkou!

59:40
    Kotouč ve středním pásmu, tohle vypadá dobře pro Sabres!

59:20
    Montreal to zkouší v 6ti!
    58:59 Kyle OKPOSO - 4:3

58:59
    Sabres právě vstřelili branku!
    KeyBank Center propadá v šílenství! Domácí se dostávají poprvé do vedení minutu před koncem, když využívají přesilovou hru! KYLE OKPOSO se dostal ke střele od modré a mířil přesně na druhou tyč!
    Asistence: Rasmus Dahlin, Jeff Skinner

58:50
    Domácí znovu vyhrávají buly a mají obrovskou šanci rozhodnout zápas!

58:41
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., podrážení).

58:00
    Nelson nahodil kotouč na branku,ale mířil příliš vysoko.

57:40
    Střelu Sobotky přizvedl protihráč do ochranné sítě.

57:05
    Domi našel krásnou nahrávkou voleného Lehkonena, ale ten vyloženou šancí pohrdl a trefil pouze střed branky.

56:50
    Mike Reilly trefuje tyč!

56:20
    Jesperi Kotkaniemi nahazuje kotouč do třetiny soupeře a hosté střídají.

55:50
    Casey Mittelstadt se proháčkoval přes 2 obránce, ale následně kotouč nenasměroval na branku.

55:05
    Hra je opravdu vyrovnaná, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 32. Pominville (Skinner), 38. Pominville (Skinner, Mittelstadt), 54. S. Reinhart (McCabe, Sheary), 59. Okposo (Dahlin, Skinner) – 2. Domi (Lehkonen), 37. Armia (Kotkaniemi, Ouellet), 47. Domi (Petry, Niemi)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, Scandella, C. Nelson, Dahlin – Pominville, Eichel, Skinner – S. Reinhart, Sobotka, Sheary – Okposo, Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Berglund.
    Montreal Canadiens: Niemi (Price) – Jo. Benn, Petry, Reilly, Juulsen, Ouellet, Mete – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Lehkonen – Byron, Kotkaniemi, Armia – Deslauriers, Peca, A. Shaw.

Rozhodčí: Pollock, Rank – Kovachik, Brisebois

Diváci: 16,112