Studénka – Bohumín 6:5 (po pr.) | HC Domažlice – HC Rokycany 7:8 (kon.) | HC Baník Sokolov B – Čerti Ostrov 5:4 (3:2 po s.n.)
Radomyšl – Humpolec 5:4 (po pr.) | Třemošná – Tachov 7:3 (kon.) | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec 3:4 (kon.)
Č. Lípa – HC Jičín 3:2 (kon.) | Klatovy – Kaznějov 14:1 (kon.) | Králův Dvůr – Příbram 3:10 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 8:5 (kon.) | Cheb – Mar.Lázně 6:5 (kon.) | Rosice – Boskovice 0:7 (kon.)
Velká Bíteš – Uh. Hradiště 5:4 (1:0 po s.n.) | Březina – Kroměříž 1:2 (kon.) | Břeclav – Uh.Brod 4:5 (kon.)
Brumov – Vel. Meziříčí 1:10 (kon.) | H. Benešov – Frýdek-M. "B" 6:3 (kon.) | SK Karviná – Rožnov p. R. 4:2 (kon.)
Mělník – Kralupy n. Vltavou 5:4 (kon.) | V.Popovice – Lev Benešov 8:3 (kon.) | Mladá Boleslav B – Vlašim 3:1 (kon.)
Trstěnice – Nejdek 1:5 (kon.) | Blansko – Uničov 5:2 (kon.) | Krnov – Nový Jičín B 14:1 (kon.)
Hvězda Praha – HC TNP Praha 3:6 (kon.) | Neratovice – Slaný 3:5 (kon.) | Tábor B – HC Vimperk 2:3 (po pr.)
Kobra Praha B – Zbraslav 3:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav B
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HC Rytíři Vlašim
Sobota 03.11.2018, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Krajská liga: Středočeský kraj

Z města automobilů přejeme příjemný sobotní večer. Na počtenou. (20:07:10)

Ještě je tu vítězná děkovačka Bruslařů s fanoušky, někteří hráči přidali i kotrmelce.

Mladá Boleslav dotáhla zápas do vítězného konce, když oslabenou Vlašim zdolala 3:1. Kdyby však proměnila kvanta svých šancí, mohl být rozdíl nakonec mnohem vyšší. Hokejisté si podávají ruce a sklízejí potlesk svých fanoušků.

58:22
    Zhruba už desátá neproměněná šance Dominika Trégla v tomto zápase. Ale ani tentokrát se mu nepodařilo zčásti odkrytou bránu trefit.

57:55
    Ještě jedno vyloučení. Za držení dostal menší trest Jan Pessr (VLA) a zároveň za napadení Milan Ficek (MBL). Hraje se tedy čtyři na čtyři.

57:44
    Domácí se ještě snaží navýšit své vedení, vlašimský gólman ale úspěšně všem střelám čelí.

55:49

54:47
    Z hranice kruhu vypálil dělovou ránu Libor Bartoš, jenže Michal Holánek svým zákrokem mezi třemi tyčemi inkasování zabránil.

54:27
    Bruslaři hodně střílejí, zatím se ale puk ještě mockrát ke gólmanovi nedostal.

54:05
    Puk po Francově střele trefil jen jednoho z hráčů. Domácí ale nadále zůstávají v pásmu.

53:49
    Dvě minuty za hákování dostal Martin Říha (VLA).

53:40
    Domácí hrají ve výhodě.

51:40
    Před Milanem Fickem se doslova vybízela prázdná vlašimská brána, jenže mladoboleslavský útočník nedokázal v danou chvíli zakončit. Boleslav v tomto utkání neproměnila skutečně nespočet šancí.

50:05
    Až nyní dostali domácí puk na druhou stranu ledové plochy.

49:51
    Zmatky v obranném pásmu domácích hráčů se zatím Bruslařům nedaří zažehnat.

49:30

48:29
    Rytíři už si přihrávají v útočné třetině. Po střele skrz stínící hráče si připsal úspěšný zákrok Roman Krinwald, když ukryl kotouč do lapačky.

48:14
    Bruslařský klub se osvobodil, Vlašim se zatím marně snaží usadit v pásmu.

47:47
    Lukáš Franc měl slibnou šanci, ale Vlašimští se zvládli rychle přemístit.

47:30
    Vlašim si zahraje přesilovou hru. Menší trest za hákování inkasoval Jan Vondrlík (MBL).

47:03
    Jan Christov se v levém kruhu napřáhl, jenže po jeho střele jen zazvonila branková konstrukce vlašimské brány.

46:27
    Tempo třetí třetiny zatím není nikterak závratné, častěji se ale hraje v útočném pásmu domácích.

44:29
    Střelu z mezikruží chytil Michal Holánek a zároveň přerušil hru.

43:46
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Mírného polevení Bruslařského klubu dokázali Rytíři využít. Z pravého kruhu zakončil přesně do pravého horního rohu JAN SLANINA, a překazil tak boleslavskému gólmanovi čisté konto. Asistence: David Kucharčík.

43:00
    Martin Říha nahodil puk do útočného pásma, Vlašim se snaží na začátku třetí třetiny prosadit.

40:59
    Vlašim vyhodila puk na zakázané uvolnění.

40:01

Ve druhé třetině padla jedna branka, i tentokrát do sítě vlašimských Rytířů. Mladou Boleslav může mrzet zejména množství nevyužitých šancí, kterých měli Bruslaři dosud skutečně mnoho.

Další třetina začne přibližně v 19:37.

40:00

33:44

33:44
    Boleslavští hokejisté ujížděli v oslabení dva proti jednomu, puk však zvládl Michal Holánek zalehnout.

33:08
    Mladá Boleslav je po většinu přesilovky na puku, Rytířům se v této početní výhodě nedaří.

32:11
    Kapitán Lukáš Christov ujížděl v oslabení sám na hostujícího brankáře, ale gól nevstřelil.

31:52
    Domácí hrají ve čtyřech.

31:44
    Několik málo sekund budou domácí hrát ve třech proti pěti. Menší trest za podrážení obdržel Milan Ficek (MBL).

31:05
    Bruslařům se podařilo vyhodit kotouč.

30:48
    Vlašimští Rytíři drží puk a přihrávají si, ke střele se však ještě neodhodlali.

29:52
    Za napadení byl na dvě minuty vyloučen Jan Protivný (MBL).

29:00
    Po tvrdé střele Dominika Trégla byli domácí blízko gólu, jenže sražený puk nedokázal nikdo z Bruslařů dorazit mezi tři tyče. I přes několikátou šanci v tomto duelu zůstává Dominik Trégl bez bodu.

27:45
    Po nějaké době se opět dostali Bruslaři krátce do pásma, hosté ale zvládli dostat puk znovu do vlastního útočného pásma.

25:28
    Zakázané uvolnění na straně boleslavského celku.

24:55
    Puk skončil v ochranné síti za brankářem Vlašimi.

24:25
    Hosté se rychle přemístili do útočného pásma, kde hned nadvakrát zahrozil Václav Drahoš. Poprvé trefil jen bránící hráče, podruhé dorážel už v pádu, a tak neuspěl.

23:00
    Oba týmy střídají a Mladá Boleslav zahajuje útok za vlastním gólmanem.

21:59
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Na tlak Bruslařského klubu už Vlašim déle nestačila. Z levého kruhu zakončil do odkryté brány LUKÁŠ CHRISTOV. Asistence: Ondřej Bílek, Jan Protivný.

21:52
    Jan Protivný chtěl uspět u pravé tyče, hned několik sekund dorážel. Gólman Vlašimi ale udržel puk a přerušil hru.

21:07
    Dominik Trégl před vlašimskou bránou dorážel, trefil ale pouze připravený beton Michala Holánka.

20:40

20:01

První třetinu zvládla lépe domácí Mladá Boleslav, která nad značně oslabenou Vlašimí zatím vede 2:0. I hosté sice měli několik šancí, je však znát, že v tomto utkání pro ně bude velice těžké uspět.

Další třetina začne přibližně v 18:53.

20:00

19:42
    Vlašimská brána je mimo svou pozici, čárový rozhodčí ji tak zpět vrací do úchytů.

19:09
    Janu Vondrlíkovi se nepodařilo udržet pásmo. Od modré trefil Marka Kočího, a tak se Bruslaři museli pro puk vracet do středního pásma.

18:52
    Až před Michala Holánka si najel Patrik Vaníček, jenže ani tentokrát nebyl úspěšný. Puk chytil právě gólman hostů.

18:40
    Ještě jedno vyloučení na straně hostů. Za podrážení odjel na trestnou lavici Martin Matějka (VLA).

17:41
    Mladá Boleslav se po několika sekundách opět dostala do útočného pásma, prozatím ji ale vlašimští obránci drží dále od brankáře.

15:39
    Křižnou přihrávku obdržel Milan Ficek, než ale stačil zakončit, přerušil brankář Vlašimi hru.

15:00
    Rytíři zahrozili v situaci dva na jednoho, Bruslaře však opět podržel gólman Roman Krinwald.

14:11
    Čárový rozhodčí znovu přerušil hru, a to kvůli icingu Vlašimi.

13:55
    Další vhazování v obranném pásmu Rytířů, do konce první třetiny zbývá šest minut.

12:34
    Zakázané uvolnění na straně Vlašimi.

11:24
    Boleslavští využili přesilovou hru a vedou už o dva góly. Ze závaru před Michalem Holánkem dokázal nejlépe a zároveň gólově vytěžit JAN PROTIVNÝ. Asistence: Ondřej Bílek

11:17
    Patrik Vaníček dostal do mezikruží dobrou přihrávku, ale trefil jen brankáře.

10:53
    Bruslaři byli úspěšní na buly a kombinují v útočném pásmu.

10:45
    Za podrážení dostal dvě minuty Václav Drahoš (VLA). Domácí si tedy poprvé v tomto duelu zahrají početní výhodu.

10:14
    Další střelu ze strany Rytířů chytil Roman Krinwald. Zároveň přerušil hru.

07:50
    Z levého kruhu vystřelil David Kucharčík, puk ale trefil připraveného Romana Krinwalda.

06:06
    Po gólu se hra poněkud zklidnila a Vlašim o něco lépe brání.

05:32
    Utkání sleduje 58 diváků.

04:36

04:15
    Ve ŠKOENERGO Aréně se na několik sekund setmělo, což znamená, že domácí vstřelili úvodní gól zápasu. Počtvrté už to PETRU KYSELOVI vyšlo a bez problémů nasměroval puk za překonaného Michala Holánka. Asistence: Lukáš Christov.

04:07
    Ani do třetice Petr Kysela netrefil gól, když nepřekonal vlašimského brankáře.

03:51
    V oslabení byli Boleslavští velice blízko vedoucí brance, jenže Petr Kysela se ani napodruhé netrefil. Nedokázal z blízka nasměrovat kotouč do odkryté brány.

03:05
    Rytíři měli tlak před boleslavskou bránou, nakonec se však Bruslaři dokázali osvobodit.

02:36
    Milan Ficek (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

02:36
    Velká šance pro Vlašim. Marek Kočí ujížděl sám na gólmana domácích, ale Roman Krinwald jeho střelu chytil lapačkou.

02:21
    Petr Kysela jen těsně minul.

01:24
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

00:42
    Patrikovi Vaníčkovi v mezikruží nebylo umožněno přesněji zakončit.

00:32
    Ani ne po půl minutě hrací doby už mohli Boleslavští vést. Dominik Trégl usilovně dorážel před gólmanem Vlašimi, který ale nakonec dokázal přerušit hru.

00:01

Rozhodčí už dává pokyn k začátku, utkání začne zhruba v 18:03.

Rozhodčí už jsou na ledě, záhy přicházejí i hokejisté obou týmů.

BK Mladá Boleslav B: Krinwald (Kmec) – Bartoš, Marček, Bílek, Kadeřábek, Franc (A) – Christov (C), Milan Ficek, Michal Ficek, Vaníček, Vondrlík, Kollman, Trégl, Mareš, J. Protivný (A), Vajsejtl, Kysela, M. Protivný

HC Rytíři Vlašim: Holánek – Drahoš, Bauer, V. Pessr, J. Pessr, Horálek – Ondriga, Slanina, Matějka, Kočí, Kucharčík, Čanda, Říha, Košťálek

Rozhodčí: Krivák – Maňák, Stanko.

Při pohledu na sestavu hostí se zdá být jasným favoritem domácí celek. Vlašim totiž přijela pouze s jedním brankářem, pěti obránci a osmi útočníky, což nejsou ani tři kompletní formace.

Dobrý den z Mladé Boleslavi, kde se odehraje duel mezi domácími Bruslaři a vlašimskými Rytíři. V tabulce patří domácím 11. místo s devíti body, zatímco Vlašim má o tři body méně a je 14. Mírným favoritem tak mohou být boleslavští hokejisté.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 5. Kysela (Christov), 12. J. Protivný (Bílek), 22. Christov (Bílek, Protivný) – 44. Slanina (Kucharčík)

Rozhodčí: Krivák – Maňák, Stanko