Ural – Orenburg 2:1 (kon.) | Samara – Groznyj 1:2 (kon.) | Rostov – Dynamo 0:0 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
1:2 (0:0)
FK Achmat Groznyj
Sobota 10.11.2018, 14:30 • Samara Arena, Samara • Ruská Premier Liga • 14. kolo

Přeju hezký zbytek dne a u sledování dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (18:37:52)

Máme za sebou utkání ruské ligy, ve kterém Achmat porazil Samaru 2:1. Po nudném prvním poločase poslal hosty do vedení v 64. minutě Ravanelli. Domácí odpověděli za pět minut zásluhou Kanunnikova. Rozhodující moment přišel deset minut před koncem, kdy Anton nesmyslně nahrál Ivanovovi, jenž sám před brankářem nezaváhal a rozhodl o výhře svého týmu. Achmat se díky vítězství vyhoupl na sedmé místo, Samara zůstává třináctá.

90+4

90+3
    Na hřišti je ošetřován Doumbia. Zápas mezitím pomalu, ale jistě spěje ke svému konci.

90+2
    Žlutou kartu dostává Alexandr Sobolev (FK Křídla Sovětů Samara).

90+1
    Ivanov je při chuti, avšak jeho další projektil mířil mimo tři tyče.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ravanelli, přichází Michail Gaščenkov.

89
    Sobolevovi nesedla střela ideálně, tak tak se dokutálela ke Gorodovovi.

88
    K prodlouženému centru se dostal Zotov, jeho střelu obránce zblokoval na roh.

87
    Samaře se krátí čas, na vyrovnání má i s nastavením nějakých pět minut.

86
    Žlutou kartu dostává Miral Samardžić (FK Křídla Sovětů Samara).

85
    Ofajd i na druhé straně, ocitl se v něm střelec jediného gólu domácích Kanunnikov.

84
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Magomed Mitrišev, přichází Ablaye Mbengue.

83
    Ofsajd zastavil další útočnou akci Achmatu.

82
    Málo vídaná chyba možná rozhodla o vítězi utkání, Ivanovovi se o této chybě bude ještě dlouho zdát.
    81. Oleg IVANOV - 1:2

81
    Achmat Groznyj právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelná chyba Ivanova! Ryžikov přihrál na tohoto záložníka, který ale zcela nesmyslně přihrál na střed protihráči OLEGU IVANOVOVI, jenž sám před gólmanem nezaváhal, tato chyba bude domácí hodně mrzet!