Zlínsko – Hulín 1:1 (kon.) | Petřkovice – Líšeň 0:1 (kon.) | D. Benešov – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Hlučín – Uh. Brod 3:1 (kon.) | Hodonín – Uničov 1:4 (kon.) | Kroměříž – Rýmařov 4:1 (kon.)
Vel. Meziříčí – Vrchovina 1:2 (kon.) | Vyškov – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
FC Hlučín
3:1 (3:0)
ČSK Uherský Brod
Sobota 10.11.2018, 14:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín zvítězil nad týmem ČSK Uherský Brod 3:1. Hned v 7 minutě se přesně třefil Kraut, na jeho trefu o pár minut navázal Málek. Hlučín po pěkné akci Dostála vstřelil ještě gól do šatny a vypadalo to pro domácí velmi dobře. V druhém poločase se hrál fotbal nahoru dolů a hosté se dočkali snížení, když se v zakončení nemýlil Michalec. Stav už pak zůstal do konce zápasu nezměněný a domácí se tak mohou radovat z domácí výhry. V tabulce Hlučín poskočil na 9. místo, naopak Uherský Brod bude přezimovat na místě desátém. (09:13:35)

90+3

90+3
    Další žlutá karta, vidí jí domácí kapitán Štefek.

90+1
    Zbytečný zákrok Kováře, který vidí žlutou kartu.

90+1
    Hlučín drží míč na útočné polovině.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Utkání se dohrává, Hlučín si připíše tři body.

88
    Útok domácích zastavuje zdvižený praporek, v ofsajdu se totiž ocitl Jančík.

86
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Jančík.

86
    Dostál zasahovat nemusel.

85
    Hosté odvrátili míč před šestnáctkou, kde se k míči dostal Krejčí a byl faulovaný. Přímý kop pro domácí.