Novosibirsk – Kunlun 2:4 (kon.) | Barys – Chabarovsk 5:6 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 0:2 (kon.)
Jokerit – Čerepovec 4:0 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 8:2 (kon.) | Soči – Jaroslavl 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva – Jekatěrinburg 4:3 (po pr.) | Viťaz – Čeljabinsk 3:4 (po pr.) | Omsk – Dynamo Moskva 0:4 (kon.)
Spartak Moskva
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 14.11.2018, 17:30 • Lužniki Arena • KHL

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou. (20:15:11)

Využití: 1 – 0

Obrat dokonán, domácí po dvou třetinách sice prohrávali 1:3, ovšem nakonec se radují z výhry 4:3 v prodloužení. Měl měly dost šancí obě mužstva, domácí jeli i nájezd, avšak oba brankáři se činili. Když už to vypadalo, že duel budou muset rozhodnout nájezdy, přišla chyba hostů v závěru, po které Spartak dokonal obrat. Jekatěrinburg si tak připisuje druhou venkovní porážku v řadě.

64:48 Vjačeslav LEŠČENKO - 4:3

64:48
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté hodně hrubě chybovali v rozehrávce, když nevyhodili lehký kotouč do bezpečí, ten zachytil Chochlačov, rychle jej poslal na pravou stranu a VJAČESLAV LEŠČENKO na nic nečekal a tvrdou ranou překonal přesouvajícího se Sochackijho. Asistence: Alexandr Chochlačov.

64:01
    Poslední minuta prodloužení.

63:11
    Bodrov prokličkoval až do střelecké pozice, jeho ránu však Hudáček ukryl do výstroje.

61:58
    Sochackij znovu zasáhl, tentokrát proti tvrdé ráně od modré.

60:38
    Karsums mířil mezi betony, ovšem Sochackij jeho záměr vystihl a podržel svůj tým.

60:38
    Domácí po pěkné kombinaci vstřelili gól, ovšem ten nebyl uznán pro posunutou bránu. Následuje však trestné střílení, Spartak je tak velmi blízko k dokonání obratu.

60:01

Domácí ve třetí části dotáhli dvoubrankové manko a o vítězi tak musí rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy. Kdo se bude radovat z bonusového bodu?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    V posledních vteřinách mohl vystřelit vítězství Nikoncev, jeho rána však skončila v brankářově výstroji.

59:27
    Zubov tvrdě pálil z levé strany, Sochackij byl připraven.

58:55
    Domácí pouze nahodili puk do útoku a odjíždějí střídat.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 30. Zubov (Daugavinš), 46. Chochlačov (Kulik), 54. Chochlačov (Provolněv, R. Hanzl), 65. Leščenko (Chochlačov) – 9. Sexton (Paré), 29. A. Garejev (Ljamin, Trjamkin), 32. Sexton (Trjamkin)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kulik (C), Kalinin, Dyblenko (A), Kutějkin, Gončarov, Provolněv – Maxwell, Lisin, Nikoncev – Daugavinš (A), Zubov, Karsums – Filatov, Chochlačov, R. Hanzl – Cyplakov, A. Voronin, Leščenko – Kosov, Kravčenko.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochackij (Gross) – Ljamin, I. Višněvskij, Mamkin (A), D. Bodrov, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Pereljajev – Golyšev, S. Da Costa (C), Dawes – Sexton (A), Paré, Bělousov – A. Garejev, Litovčenko, Krikunov – Chripunov, Gračov, Obidin – Rassejkin.

Rozhodčí: A. Ansons, V. Birin – N. Viljugin, J. Palej