Poprad – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Miskolc – Trenčín 3:2 (kon.) | Detva – MAC Budapešť 4:5 (kon.)
Zvolen – Nitra 6:4 (kon.) | Nové Zámky – Banská Bystrica 3:2 (po pr.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
Středa 14.11.2018, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo

Ode mě je to pro dnešní zápas všechno. Těším se na Vás zase někdy příště. Na počtenou! (21:19:03)

Nové Zámky otáčejí zápas a berou dva body! V prodloužení vítězí 3:2. Sice hostující celek vedl po první třetině o dva góly, ale domácí postupně zabrali a dokázali vyrovnat. Rozhodnutí přinesla krásná akce Andrease Štraucha, který tak ke dvěma asistencím přidal i branku. Připsal si velmi povedený večer na své konto.

63:31
    Nové Zámky právě vstřelily branku!
    Tak tohle byla hokejová paráda! ANDREAS ŠTRAUCH získal puk, projel středním pásmem a parádní kličkou si obehrál beka Marshalla. Poté vypálil bekhendem a našel prostor u vyrážečky Williamse. Zápas je u konce a dva body teda berou domácí! 3:2. Asistence: Patrick Kudla a Andrej Košarišťan.

63:03
    Kudla pálil hned po buly, ale Williams jeho ránu dobře viděl. Pravým betonem puk posunul na svého spoluhráče.

63:00
    Po teči Mihálika se puk odrazil do ochranné sítě. Uvidíme v prodloužení ještě dvě minuty a nyní se může konečně hrát v počtu 3 na 3.

62:17

61:40
    A další obrovská šance. Tentokrát Williams zastavil Štraucha. Brankář Bystrice se bravurně přesunul.

61:03
    Kudla vypálil od modré čáry a Williams si připisuje další povedený zákrok. Střelu Kudly zastavil skvělým semaforem.

60:32
    Zbořil dostal prostor na pravé straně a okamžitě pálil. Williams jeho pokus vyrazil nad sebe.

60:17
    Vyloučení v týmu Banské Bystrice (Asselin – 2 min., podrážení).

60:01

60 minut je za námi a vítěze zápasu neznáme. Ve třetí třetině jsme viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral obránce Kudla. Za malou chvíli tak začne prodloužení. Uvidíme, jestli následující pětiminutovka určí vítěze.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:10
    Konec tohoto zápasu je velmi nervózní. Vypadá to, že zámořští hráči v dresu Banské Bystrice se chtějí porvat s některými hráči Nových Zámků.

58:44
    Selleck získal puk a po pravém křídle se prodral přes 3 hráče. Uvolnil pak Higgse, který objel bránu a pěknou přihrávkou vybízel spoluhráče k zakončení.

58:00
    Domácí jsou v plném počtu a místní hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Bajtek v oslabení ujel po pravém křídle a zamířil do horních pater brány. Williams vystrčil rameno a podržel svůj tým ve hře o body.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 23. Urban (Kudla, Štrauch), 49. Kudla (Bajtek, Štrauch), 64. Štrauch (Kudla, Košarišťan) – 13. Asselin (Higgs, Marshall), 16. Higgs (Selleck)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Glosar) – Kudla, Andersons, Henderson, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala – Bajtek, Urban, Štrauch – Rogon, Zbořil, Jurík – Slavík, Jakúbek, Nejezchleb – Ondrušek, Fábry, Buc
    HC´ 05 Banská Bystrica: Williams (Baroš) – Miller, Marshall, Sloboda, Mihálik, Kubka, Ďatelinka, Biro – Asselin, Higgs, Selleck – Bartánus, Faille, Török – Kabáč, Češík, Gabor – Varga, Šťastný, Lichanec

Rozhodčí: Baluška, Konc – Výleta, Tvrdoň