Pelhřimov – Tábor 4:7 (kon.) | Písek – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 5:7 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 4:1 (kon.) | Šumperk – Opava 3:1 (kon.) | SHK iClinic Hodonín – Orlová 10:2 (kon.)
konec
SHK iClinic Hodonín
10:2 (3:0, 2:1, 5:1)
HC Orlová
Středa 21.11.2018, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 19. kolo
Předzápasové kurzy: 1.27 5.5 7.05
Partner:
   
  Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:27:41)
   
  Je dobojováno! Hodonín dnes prokázal svou kvalitu a doslova smetl svého soupeře z Orlové, který obstál tak akorát ve druhé třetině. Jenže hokej se hraje šedesát minut, a tak se hosté nemohou divit, že z jihu Moravy odjíždí s takovým debaklem.
   
  Konec zápasu.
   
  59:01
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Tak přece jen! LUKÁŠ FINSTERLE nic nevymýšlel a od modré čáry vypálil tak přesně, že vymetl levý horní roh hostující brány! Asistence: Róbert Mikéska
   
  58:34
  Vypadá to, že se desáté branky Hodonína nedočkáme. Jeden z hráčů v modrém dresu unikl podél levého mantinelu a měl k tomu skvělou šanci, jenomže na novou tvář v bráně Orlové nevyzrál.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  56:39
  Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Šaršok – 2 min., pozdní dohrání).
   
  56:39
  Šmíd dopravil kotouč do brány, avšak tomu předcházel odpískaný faul Šaršoka.
   
  55:57
  Z hranice pravého kruhu pálil hostující hráč mimo tři tyče.
   
  55:04
  Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Charvát – 2 min., sekání).
   
  54:47
  Jan Sedlák nedokázal v souboji jeden na jednoho překonat brankáře hostí! Ten si tak připsal první velmi obtížný zákrok!
   
  54:35
  Zakázané uvolnění. Hra se přesune přes brankáře Orlové, kterému teda vůbec nezávidím pozici, při které byl povolán do brankoviště.
   
  52:17
  Drtiči právě vstřelili branku!
  To byla nádherná branka! Velkou měrou se na ní podílelo i to, že hostující gólman není vůbec rozchytán. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, jak je možné, že tuto střelu KRISTIÁNA LEŠKY pustil z lapačky. Asistence: Richard Kobylík
   
  50:51
  Orlová právě vstřelila branku!
  Zhruba devět minut před koncem zápasu došlo ke kosmetické úpravě skóre, o kterou se postaral svou srážkou JAN ŠMÍD. Asistence: Norair Hovsepjan.
   
  50:17
  Miklík se zranil v rohu kluziště a chvíli zůstal nehybně stát. Po chvíli se odhodlal k tomu, aby po svých odjel na střídačku.
   
  48:53
  Střídání v týmu HC Orlová: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Ovčaři.
   
  48:53
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Fanoušek Hodonína se dnes rozhodně nenudí! Pravý horní roh hostující svatyně vymetl svou dělovou ránou ADAM ŠKUTCHAN. Asistence: Marek Růžička
   
  47:54
  Svoboda absolutně neměl přehled o tom, kde se nacházel puk. Tentokrát však měl štěstí, jelikož ho objevil v bezpečném prostoru od své brány.
   
  46:26
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Tak tohle je totální destrukce hostů z Orlové. Přesilovku využívá domácí kapitán PETR JURČA. Asistence: Dominik Matula, Lukáš Finsterle

  Michal Hladký

  Branky a nahrávky: 2. Miklík, 10. Finsterle (Matula, Kellner), 20. Matějka (Charvát), 33. Finsterle (Mikéska, Matula), 34. Matějka (Jurča, Škutchan), 46. Finsterle (Růžička, Kellner), 47. Jurča (Matula, Finsterle), 49. Škutchan (Růžička), 53. Leška (Kobylík), 60. Finsterle (Mikéska) – 31. Amirov (Achmetianov), 51. Šmíd (Hovsepjan)


  SHK iClinic Hodonín: Štěpanovský (Juríček) – Sedlák, Šaršok, Kellner, Kobylík, Mikéska, Ševčík, Miklík (A) , Polák – Charvát (A) , Hložánek, Matějka, Leška, Finsterle, Škutchan, Růžička, Matula, Jurča (C)
  HC Orlová: Svoboda (Ovčaři) – Janiczek, Tomis, Amirov, Puškár, Stránský, Štěpánek, Šendera (A) – Ballner, Smrčka, Sladkovský (C), Šmíd, Blaško, Kovařík, Kaukič, Dang, Achmetianov, Hovspejan (A)