Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.)
Litoměřice – Motor ČB 1:2 (po pr.) | Vsetín – Jihlava 9:2 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:4 (kon.)
Havířov – Kladno 1:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 24.11.2018, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:17:29)

Je konec. Frýdek-Místek po třech prohrách naplno bodoval proti Přerovu, když vyhrál 3:1.
    Ve druhé třetině se toho moc neodehrálo. Oba dva týmy si vyzkoušely přesilové hry a nakonec se přerovští fanoušci dočkali branky ve 35. minutě, když Matouš Kratochvíl využil toho, že byl Hamerlík na druhé straně a nevěděl, kde se nachází kotouč a srovnal tak na 1:2.
    Ve třetí periodě se opět hrála vyrovnaná hra, ale nakonec si ke konci zápasu hosté vzali oddechový čas, po kterém odvolali brankáře, čehož využil Štěpán Novotný, který si tak připsal druhou trefu, ale tentokrát do prázdné brány.

59:55
    Nakonec je to ještě zakázané uvolnění Frýdku-Místku.

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je hotovo, jelikož Slezané dávají branku na 3:1! Kofroň poslal kotouč ze svého pásma na Martynka, který si jej rukou zpracoval a posunul na volného ŠTĚPÁNA NOVOTNÉHO, jenž zakončil do prázdné brány. Asistence: Rostislav Martynek, David Kofroň.

58:43
    Hosté hrají bez brankáře!

58:39
    Následuje buly ve středním pásmu a Klimeš zatím zůstává v bráně.

Oddechový čas pro hosty.

58:39
    Nyní kotouč skončil v nehybné pozici a rozhodčí tak hru přerušili.

58:16
    Rysům se podařilo dostat puk do třetiny soupeře.

58:02
    Opět je u kotouče Přerov, který už je v útočném pásmu.

57:30
    Potom co Hamerlík předvedl další zákrok se dopředu dostal Rudovský, ale jeho přihrávka byla zblokována.

57:15
    Domácí se dostali ze své třetiny a momentálně je k vidění velice vyrovnaná hra.

56:04
    Přerov se dopustil ofsajdu, což jej zbrzdilo od další útočné akce a následuje buly ve středním pásmu.

55:40
    Poté se domácí sice dostali dopředu, ale zastavil je ofsajd.

55:33
    Následně se rysi provinili zakázaným uvolněním a bude to tak další buly před bránou Hamerlíka.

55:29
    Koptova střela od modré nic vážnějšího nepřinesla a skončila na betonu Hamerlíka.

55:07
    Štěpán Novotný vypálil z mezikruží jen do lapačky Klimeše, který drží naděje svého týmu.

Dnešní utkání sleduje 1206 diváků.

53:41
    Novotný to udělal nejlépe jak mohl, ale nakonec vystřelil těsně vedle levé tyče.

53:02
    Po dlouhé době se rysi dostali do útočného pásma, kde posléze přišla střela, se kterou si Klimeš poradil.

52:38
    Posléze se puk sice dostal do středního pásma, ale tem jej opět získal Přerov.

52:26
    Domácím se stále nedaří vyhodit kotouč.

51:43
    Přerov drží kotouč v útočné třetině a drží soupeře pod tlakem.

51:10
    Domácí se provinili zakázaným uvolněním.

51:00
    Hamerlík nic neriskoval a pro jistotu udržel kotouč v lapačce.

50:36
    Ovšem nakonec z toho bylo jen zakázané uvolnění ze strany hostů.

50:26
    Přerovští drží puk ve svém pásmu a snaží se rozjet akci po levé straně.

50:00
    Zbývá nám posledních deset minut základní hrací doby a Frýdek-Místek stále vede 2:1.

49:16

49:06
    Frýdeckomístečtí jsou pod velkým tlakem, ale střely Zubrů lítají kolem brány Hamerlíka.

48:42
    Moučka čekal před bránou na přihrávku, kterou nakonec dostal, ale kotouč minul.

48:17
    Posléze skončil puk mimo hrací plochu a následuje vhazování ve středním pásmu.

47:52
    Rostislav Martynek v oslabení ujel obráncům, ale jeho zakončení bekhendem si pohlídal Klimeš!

47:16
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., podrážení).

46:42
    Novotný se ocitl v šanci, ovšem jeho pokus z levé strany skončil v moci gólmana Klimeše.

46:06
    Opět to byl Darek Hejcman, který zkoušel vypálit z pravé strany, ale tentokrát domácí obránce jeho pokus zblokoval.

45:30
    Pala nepřihrál v útočném pásmu podle představ a dopředu se tak dostali Frýdeckomístečtí, ovšem Klimeš chytil kotouč do lapačky.

44:19
    Hejcmanova rána nadělala Hamerlíkovi problémy, ale ten jí nakonec dokázal vyrazit.

43:13
    Rostislav Martynek zkoušel pohotově zakončit z pravé strany, ale minul hostující bránu.

42:32
    Filip Kuťák měl na holi třetí branku domácích, ale ze skvělé pozice nakonec minul soupeřovu bránu!

42:03
    Adámkova střela od modré skončila jen vedle hostující svatyně.

41:38

41:19
    Kotouč skončil na střídačce Zubrů a následuje vhazování ve středním pásmu.

41:12
    Opět se hostům podařilo vyhodit puk ze svého pásma na ledě se dost přiostřuje.

40:15
    Domácí začínají třetí třetinu v přesilové hře, ale Přerovu se povedlo vyhodit kotouč.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:41.

Druhá dvacetiminutovka je u konce a Frýdek-Místek stále vede, ovšem nyní už pouze 2:1. Ve druhé třetině se toho moc neodehrálo. Oba dva týmy si vyzkoušely přesilové hry a nakonec se přerovští fanoušci dočkali branky ve 35. minutě, když Matouš Kratochvíl využil toho, že byl Hamerlík na druhé straně a nevěděl, kde se nachází kotouč a srovnal tak na 1:2. Frýdek-Místek ovšem bude třetí třetinu začínat v přesilové hře.

40:00

39:57
    Kaukič se ještě dostal ke střele z pravé strany, ale s tou si poradil Klimeš.

39:38
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., nedovolené bránění).

38:47
    Marek Sikora se následně dostal do zakončení, ale Hamerlík si připsal další skvělý zákrok.

38:36
    Hamerlík byl připraven na střelu soupeře a podržel tak Frýdeckomístecké.

38:14
    Klimeš opět chytil puk do lapačky a posléze byla na hrací ploše menší strkanice, ale nic vážnějšího.

37:47
    Hosté dnes hrají tvrdě a to se jim momentálně vyplatilo, jelikož získali kotouč na své hole.

37:11
    Nyní se Frýdek-Místek provinil zakázaným uvolněním.

36:46
    Přerov chytl tempo, ale hra je zatím vyrovnaná.

35:20
    Martynek mohl vrátit dvoubrankové vedení na domácí bránu, ale zamířil vedle svatyně.
    34:23 Matouš KRATOCHVÍL - 2:1

34:23
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky! Po nepřehledné situaci za domácí bránou Hamerlík nevěděl, kde je kotouč a následně se s ním dostal před domácí svatyní MATOUŠ KRATOCHVÍL, který jej z bezprostřední blízkosti zavěsil do sítě. Asistence: Ondřej Kopta a Šimon Kratochvíl.

33:52

33:43
    Střela frýdeckomísteckého hráče z pravého kruhu letěla vedle svatyně Zubrů.

33:02
    Posléze se sice domácí dostali dopředu, ale poté Přerov opět vyhodil kotouč.

32:28
    Martynek měl problémy a posléze se Přerov dostal v oslabené do protiútoku, který ale nebyl zakončen střelou.

31:52
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Matouš Kratochvíl – 2 min., držení).

31:38

31:26
    Posléze se Slezanům podařilo vyhodit kotouč.

31:07
    Rána hostujícího hráče z levé strany skončila zblokována mimo bránu.

30:40
    Christov se málem dostal do šance v oslabení, ale nakonec se nedostal přes obránce Přerova.

30:06
    Přerovští už drží kotouč, ale následná střela byla hodně nepovedená a Hamerlík s ní neměl žádnou práci.

29:38
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Adam Raška – 2 min., hrubost).

29:24
    Posléze přišlo zakázané uvolnění Zubrů.

29:15
    Frýdeckomístečtí se dostali ke střele z pravého kruhu, ale Klimeš tentokrát vyrazil kotouč betonem.

28:06
    Matouš Kratochvíl vypálil bekhendem, ale pouze do připraveného Hamerlíka.

27:46
    Už to vypadalo na dobrou šanci domácích, ale nakonec je opět zastavil ofsajd.

27:06
    Nyní se hra pozastavila, jelikož domácí se provinili ofsajdem.

25:50
    Nyní se Frýdeckomístečtí provinili zakázaným uvolněním a následuje tak vhazování před bránou Hamerlíka.

24:47
    David Klimša se dostal přes obranu, až ke střele, ale ta nakonec na bránu Klimeše neprošla.

23:56
    Lubomír Malina nepříjemně tečoval střelu svého spoluhráče, ale Hamerlík si připsal další důležitý zákrok.

23:17
    Raška si nezpracoval kotouč při přechodu přes modrou čáru a následně se tak k puku dostal Přerov.

22:25
    Hamerlík si nyní připsal velice dobrý zákrok, když chytil puk do lapačky po střele z pravého kruhu.

22:11

22:08
    Kofroň posléze zkoušel vystřelit z levé strany, ale jeho pokus byl zblokován.

21:18
    Posléze se Zubrům podařilo vyhodit puk.

20:30
    Frýdeckomístečtí drží kotouč v útočném pásmu, ale následná střela nic nepřinesla.

20:11
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Zdeněk Čáp – 2 min., faul kolenem).

20:11
    Domácí se dostali ke střele, ale Klimeš se s ní lehce poradil.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:51.

První třetina je u konce a Frýdek-Místek zatím vede 2:0. Začátek utkání byl velice opatrný z obou stran, ale nakonec rozveselil domácí fanoušky ve 13. minutě Lukáš Motloch, který dostal skvělou přihrávku z hole Peterka a následně zakončil do odkryté svatyně. Po třiceti čtyř vteřinách hrála v hale Polárka opět gólová písnička Frýdeckomísteckých, jelikož Štěpán Novotný svou střelou do pravé šibenice nachytal Klimeše a poslal Slezany do dvoubrankového vedení. Posléze měli domácí ještě dvě přesilovky, ale branka v první periodě už nepadla.

20:00

19:57
    Husákova střela skončila zblokována v ochranné síti.

19:28
    Peterek chtěl překvapit brankáře bekhendem, ale puk nakonec skončil vedle levé tyče.

19:14
    Kofroň zavezl puk do třetiny soupeře.

18:32
    Slezané mají k dispozici další přesilovku a momentálně už drží kotouč v útočném pásmu.

18:00
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Matouš Kratochvíl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

18:00
    Nyní puk vyletěl do hlediště a hra je pozastavena.

17:29
    Pokus Maliny z levé strany skončil pouze na betonu Hamerlíka.

17:11

16:56
    Frýdeckomístečtí ještě pokračují v přesilovce 5 na 4, ale hostům se posléze podařilo vyhodit.

16:11
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Rudovský – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Ferenc – 2 min., hrubost).

16:11
    Rudovský se nyní požduchal s Ferencem a bude se opět vylučovat.

15:36
    Domácí nyní mají k dispozici první přesilovou hru v dnešním zápase.

15:11
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Ondřej Kopta – 2 min., vysoká hůl).

14:38
    Nebezpečná střela hostů z levého kruhu, se kterou si věděl rady Hamerlík.

13:33
    Kaukič si nezpracoval puk ve středním pásmu a k puku se tak dostal Přerov.

13:19
    Rysi jsou při chuti a z pravé strany to tentokrát zkoušel Jan Rudovský, ovšem Klimeš si povyjel a následně zpacifikoval střelu.

12:53
    Následně se Zubři provinili zakázaným uvolněním.
    12:38 Štěpán NOVOTNÝ - 2:0

12:38
    Po třiceti čtyř vteřinách jdou Slezané do dvoubrankového vedení! ŠTĚPÁN NOVOTNÝ to zkusil z pravé strany a vypálil přesně do pravé šibenice, kde Klimeš nestačil dát rameno! Asistence: Rostislav Martynek, David Kofroň.
    12:04 Lukáš MOTLOCH - 1:0

12:04
    Domácí měli dvě velké šance v řadě, přičemž ta druhá končí gólem! V úvodní akci nahrával Peterek Kalusovi, ale ten branku nedal. Posléze se opět vydal dopředu po pravé straně Jonáš Peterek, který ve správnou chvíli poslal kotouč na LUKÁŠE MOTLOCHA a ten zakončil do odkryté svatyně soupeře. Asistence: Jonáš Peterek, Marián Adámek.

11:02
    Úvod dnešního utkání je velice vyrovnaný, ale nyní se bojuje o puk v pásmu Frýdku-Místku.

10:27
    Matyášova rána skončila jen na vyrážečce Lukáše Klimeše.

09:27
    David Kofroň se středem hrací plochy dostal do zakončení, ovšem to vyrazil i tentokrát betonem brankář Klimeš.

09:08
    Málem se naskytla velká možnost pro domácího hráče, ale ten si nezpracoval puk.

08:47
    Hamerlík musel být připraven proti střele soupeře, což se mu také povedlo.

08:28
    Pro změnu se zakázaného uvolnění dopustil Přerov.

07:55
    Nyní se Slezané provinili zakázaným uvolněním a následuje vhazování před svatyní Hamerlíka.

06:52
    Zatím nevidíme příliš atraktivní hru, jelikož se bojuje především ve středu hrací plochy.

05:59
    Filip Kuťák se dostal ke střele, ale na tu byl Klimeš připraven.

05:41
    Po dlouhé době se hra přerušila, když Hamerlík pro jistotu chytil puk do lapačky.

04:45
    Klimša nyní zaměstnal Klimeše, ale ten včas vymrštil svůj beton.

04:03
    Kofroň jen nahodil puk na hostující bránu, ovšem Klimeš jej rychle rozehrál.

03:27
    Motloch neuspěl v souboji jeden na jednoho a kotouč tak získal Přerov.

02:42
    Posléze navezl kotouč do útočného pásma Peterek, ale jeho následná přihrávka nenašla správného majitele.

02:25
    Sýkora se snažil dostat dopředu po pravé straně, ale stopku mu vystavila obrana rysů.

01:43
    Další ofsajd z domácí strany.

00:52
    Hosté se dostali hned ke dvěma střelám, ale ani jedna nešla na bránu Hamerlíka.

00:09
    Domácí zastavil ofsajd a následuje tak vhazování ve středním pásmu.

00:01

HC Frýdek-Místek: Hamerlík (L. Daneček) – Adámek, Husák, Matyáš, Žovinec, Bartko, Zahradníček, Krisl – Kofroň, Novotný, Martynek (C) – Rudovský, Klimša (A), Christov – Kaukič, Peterek, J. Kalus – Motloch, Kuťák, Raška.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Čáp, Pala (A), Ferenc, Padrnos, Malina, R. Černý – Moučka, T. Sýkora (C), Rachůnek – Sikora, Hejcman, Milan Procházka (A) – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Kopta – Mašín.

Rozhodčí: Petr Přikryl, Tomáš Cabák – Petr Kotlík, Roman Zídek.
    Sestava Frýdku-Místku graficky.

V PRVNÍM VZÁJEMNÉM ZÁPASE ZVÍTĚZIL PŘEROV

V rámci 12. kola Chance ligy se proti sobě utkali dnešní týmy. Start ze strany rysů byl do utkání velice dobrý a po čtrnácti minutách vedli 2:0, když se trefili Przybyla a Polanský. V poslední minutě třetiny ovšem snížil v přesilovce Čáp. V polovině utkání srovnal Kratochvíl, ale ve 35. minutě poslal Frýdek-Místek znovu do vedení v přesilové hře Hladonik. Po čtrnácti vteřinách to bylo 3:3, když skóroval Gois. Ve třetí dvacetiminutovce se po jednadvaceti sekundách prosadil domácí Sýkora a posléze také Navrátil. Frýdek-Místek tak prohrál 3:5.

PŘEROV PO TŘECH PROHRÁCH NAPLNO BODOVAL

Přerov je aktuálně na páté příčce se čtyřiceti třemi body a skóre 71:64. Zubři po prohrách s Havířovem, Ústí a Třebíčí přivítali na svém ledě Litoměřice. Hosté od začátku tahali za kratší konec a domácí tak vedli po první periodě 2:1. Ve druhé dvacetiminutovce zvýšili náskok na tři branky. V poslední třetině sice Litoměřice vstřelili branku, ale to bylo málo a Přerov vyhrál 4:2.

Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti jedna body (7+14) Roman Pšurný. Na druhém místě je Milan Procházka se třinácti body (6+7) a daří se také Tomášovi Doležalovi, který má na kontě dvanáct bodů (4+8). Hlavním trenérem je Kamil Přecechtěl.

NEVYROVNANÉ VÝSLEDKY FRÝDKU-MÍSTKU A DALŠÍ PROHRA

Frýdeckomístečtí se momentálně nacházejí na dvanáctém místě s dvaceti šesti body a skóre 76:92. Rysi se po dvou prohrách utkali se Slavií Praha na jejím ledě. Slezany sice poslal do vedení Hladonik, ale následně domácí vstřelili dva góly a vyhráli první třetinu 2:1. Ve druhé periodě zvýšili náskok na dvě branky. Ve třetí dvacetiminutovce padly čtyři góly, ale hned tři skončily v bráně Frýdku-Místku, který si tak odvezl prohru 2:6.

Nejproduktivnějším hráčem už dlouhou dobu je Rostislav Martynek, který má momentálně na svém kontě devatenáct bodů (9+10) a je rovněž nejlepším střelcem Frýdku-Místku. Dobře na tom jsou také David Kofroň s patnácti body (4+11) a Milan Mikulík se třinácti body (6+7), jehož start v dnešním zápase je nepravděpodobný. Hlavním trenérem je Vlastimil Wojnar.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 13. Motloch (Peterek, Adámek), 13. Novotný (Martynek, Kofroň), 59. Novotný (Martynek, Kofroň) – 35. M. Kratochvíl (Kopta, Š. Kratochvíl)

Rozhodčí: Petr Přikryl, Tomáš Cabák – Petr Kotlík, Roman Zídek