K. Vary – Kometa Brno | 5:4 (kon.) |
Ústí n/L – Kadaň | 5:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Slavia | 5:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 3:1 (kon.) |
Litoměřice – Motor ČB | 1:2 (po pr.) | | | Vsetín – Jihlava | 9:2 (kon.) | | | Třebíč – Prostějov | 3:4 (kon.) |
Havířov – Kladno | 1:3 (kon.) |
Minnesota – Winnipeg | 4:2 (kon.) | | | Washington – Detroit | 3:1 (kon.) | | | Buffalo – Montreal | 3:2 (po pr.) |
Anaheim – Edmonton | 2:1 (po pr.) | | | New Jersey – NY Islanders | 3:4 (po pr.) | | | Vegas – Calgary | 2:0 (kon.) |
Columbus – Toronto | 4:2 (kon.) | | | Boston – Pittsburgh | 2:1 (po pr.) | | | Tampa – Chicago | 4:2 (kon.) |
Carolina – Florida | 4:1 (kon.) | | | Arizona – Colorado | 1:5 (kon.) | | | Dallas – Ottawa | 6:4 (kon.) |
St. Louis – Nashville | 6:2 (kon.) | | | San Jose – Vancouver | 4:0 (kon.) | | | NY Rangers – Washington | 3:5 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – Olomouc | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 2:5 (kon.) |
HK MD Šumperk – Přerov | 4:0 (kon.) | | | Třinec – Havířov | 2:0 (kon.) | | | Třemošná – Plzeň | 1:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) | | | PZ Kladno – Kobra | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Jihlava – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Kometa Brno – Č. Budějovice | 5:1 (kon.) | | | Pardubice – Tábor | 9:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Vítkovice | 1:7 (kon.) |
Jekatěrinburg – Kazaň | 3:4 (kon.) | | | Magnitogorsk – Nižněkamsk | 4:3 (po pr.) | | | Čeljabinsk – N.Novgorod | 3:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Petrohrad | 3:1 (kon.) | | | Čerepovec – Dynamo Moskva | 1:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 7:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 0:1 (po pr.) |
Jihlava – Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 5:4 (po pr.) |
Vítkovice – Havířov | 4:3 (kon.) | | | Slavia – HC Litvínov | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – Vsetín | 1:4 (kon.) |
Přerov – Zlín | 2:4 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 2:3 (po pr.) |
Dvůr Králové n. L. – Sokolov | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Letňany – Řisuty | 4:6 (kon.) | | | Nymburk – Mostečtí Lvi | 2:6 (kon.) |
Kolín – Bílina | 9:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Děčín | 5:1 (kon.) | | | Vrchlabí – Klatovy | 0:2 (kon.) |
Trutnov – Kobra | 4:3 (2:1 po s.n.) |
SHK Hodonín – Tábor | 5:3 (kon.) | | | Opava – Pelhřimov | 9:0 (kon.) | | | Nový Jičín – Písek | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Kopřivnice – Mor. Budějovice | 2:5 (kon.) | | | Šumperk – Žďár n/S | 2:3 (po pr.) |
HC Baník Sokolov B – Trstěnice | 7:3 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Cheb | 3:14 (kon.) | | | Radomyšl – Č. Krumlov | 1:4 (kon.) |
Černošice – Mělník | 6:5 (po pr.) | | | HC TNP Praha – Zbraslav | 12:5 (kon.) | | | Poděbrady – Kutná Hora | 5:2 (kon.) |
Lev Benešov – Mladá Boleslav B | 5:3 (kon.) | | | Čáslav – V.Popovice | 7:1 (kon.) | | | Příbram – Rakovník | 4:5 (kon.) |
Milevsko – Veselí nLuž. | 6:2 (kon.) | | | Humpolec – Pelhřimov B | 5:1 (kon.) | | | HC Rokycany – Kaznějov | 6:3 (kon.) |
Nejdek – Mar.Lázně | 8:0 (kon.) | | | Frýdlant – HC Turnov | 6:3 (kon.) | | | Boskovice – Uh. Hradiště | 5:1 (kon.) |
Rosice – Vel. Meziříčí | 1:7 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh.Ostroh | 4:2 (kon.) | | | Březina – Brumov | 14:1 (kon.) |
Břeclav – SHKM Hodonín | 4:7 (kon.) | | | H. Benešov – SK Karviná | 3:6 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Krnov | 5:3 (kon.) |
Blansko – Uh.Brod | 2:4 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Neratovice | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Hvězda Praha – Žižkov Praha | 9:3 (kon.) |
Třemošná – HC Domažlice | 6:11 (kon.) | | | Bohumín – Rožnov p. R. | 5:2 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 6:5 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
2:0
(0:0, 1:0, 1:0 - N 0:0 - 0:1)
AZ Havířov
54:39
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kremnický – 2 min., napadení).
|
|
46:44
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Moškoř – 2 min., vysoká hůl).
|
|
44:00
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Křivohlávek – 2 min., napadení).
|
|
39:25
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bárta – 2 min., sekání).
|
|
37:00
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Przybyla – 2 min., faul kolenem).
|
|
35:00
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bárta – 2 min., krosček).
|
|
35:00
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Bujak – 2 min., držení).
|
|
33:01
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min.).
|
|
31:10
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kusak – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
28:31
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Ramik – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
25:20
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Procházka – 2 min., napadení).
|
|
23:20
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Moškoř – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
19:26
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Bujak – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
18:35
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Křivohlávek – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
15:00
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dobeš – 2 min., hákování).
|
|
11:10
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Chovaniak – 2 min., napadení).
|
|
07:20
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wawrzkiewicz – 2 min., podrážení).
|
|
04:57
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Vojkůvka – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
01:08
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Petrovský – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
30. Hykl (Przybyla), 49. Petrovský (Raszka, Hykl) – rozh. náj. Szturc
Rozhodčí: Sedlák – Czubaj, Klimek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Tomiczek (TRI)
0:0 Becher (HAV)
2. série:
0:0 Pospíšil (TRI)
0:1 Szturc (HAV)
3. série:
0:1 Hykl (TRI)
0:2 Horváth (HAV)
4. série:
0:2 Raszka (TRI)
HC Oceláři Třinec:
Halouzka (Klimek) – Mošnička, Pospíšil, Molin, Chovaniak, Bujak, Hrůzek – Šutý, Raszka, Przybyla, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka, Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc, Bárta, Horváth
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka, Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc, Bárta, Horváth
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sedlák – Czubaj, Klimek
Diváci:
Jakub Mikulík