Havlíčkův Brod – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | Písek – Opava 7:3 (kon.)
Žďár n/S – Kopřivnice 5:2 (kon.) | David Servis – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Pelhřimov – Orlová 3:0 (kon.)

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Pelhřimovští pečetí svoje vítězství střelou do prázdné brány. MARTIN KOSNAR zavezl puk do odkryté klece. Asistence: Petr Votápek.

58:35
    Orlová to zkusí bez gólmana.

58:35
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Hosté opět zatlačili domácí Medvědy k jejich bráně.

57:10
    Zakázané uvolnění domácích Medvědů.

56:52
    Orlová stupňuje tlak a vytváří si nebezpečné šance. Holík stíhá všechny vykrýt.

55:05
    Na ledě se začíná přiostřovat. Štěpánek napadl Holíka, kterého šel ochránit Adam. Oba odpykají dvě minuty za hrubost

54:10
    Kohútovu podrazil protihráče a míří na trestnou lavici.

52:53
    Šmíd nevybíravě trefil Kříže, načež inkasoval trest za hrubost Kříže šel ihned pomstít Filip Kasalý. Ten obdržel dvě minuty taktéž za hrubost.

51:40

51:07
    A je po přesilové hře. Za podražení putuje za katr Klus.

50:43
    První minuta přesilové hry se Pelhřimovským vůbec nepovedla.

49:40
    Dvě minuty pro Kovaříka za faul vysokou holí.

48:30
    Dva orlovští hráči jeli samotní na gólmana Holíka. Ten jejich úmysl skvěle přečetl a situaci vyřešil rychlým přesunem k levé tyči, a zamezil tak hostům snížit.

48:10
    Svoboda z pravého kruhu vystřelil na vyrážečku orlovského gólmana. Ten jeho pokus vyrazil.

46:59
    Ofsajd pelhřimovského celku.

44:10
    Holík předvádějí efektivní zákrok lapačkou.

43:34
    Zakázané uvolnění hostů.

42:36
    Zvýšená aktivita orlovského celku nese ovoce. Hráči se častěji dostávají do zakončení, ovšem Holík zatím drží čisté konto.

41:56
    Orlová si vytváří v přesilové hře mnoho střel, ale ne nijak nebezpečné.

41:10
    Další zákrok domácího gólmana.

41:05
    Svižný zákrok lapačkou Martina Holíka zajistil oddech pro domácí hráče.

40:12
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov. Filip Kasalý na dvě minuty za sekání.

40:01

Ve druhé třetině konečně začaly padat branky. Dvakrát se trefil domácí tým, jenž tak po dvou periodách vede 2:0.

40:00

39:28
    Piš se dostal k zakončení, které Svoboda jistě zlikvidoval.

37:38
    TOMÁŠ KOHÚT jen nahazoval puk od modré čáry, který k překvapení všech skončil až za brankovou čárou. Asistence: Ondřej Svoboda.

37:15
    Orlová jakoby ještě vstřebávala kuriózní inkasovaný gól.

36:14

34:46
    Kuriózní branka domácích. Votápek jel sám na bránu ve chvíli, kdy za domácí brankou ležel Kohút. Sudí akci nepřerušil, ovšem Svoboda přestal chytat, ale PETR VOTÁPEK zakončil akci a pohodlně otevřel skóre střetnutí.

34:30
    Pohledná akce Medvědů skončila u Svobody, jehož vychytal jeho jmenovec v bráně.

33:55
    Rychlý brejk hostujícího celku, který táhl Šmíd, ovšem svou střelu namířil jen do připraveného Holíka.

33:43
    Krtkovu střelu Svoboda v klidu pokryl.

32:42
    Kříž nahodil na bránu puk od modré čáry. Svoboda měl naprosto zakrytý výhled a jen čekal, zdali ho kotouč trefí. Nakonec ho skutečně zasáhl do levého betonu.

31:19
    Sigmund vyslal od modré čáry, kterou jeden z hráčů ještě tečoval. Svoboda včas ale zasáhl vyrážečkou a touš poslal do ochranné sítě.

30:35
    Ihned po buly vystřelil svižnou střelu Adam Flok a jeho pokus skončil na horní tyči Holíkovy brány.

30:25

30:12
    Ofsajd hostujícího celku.

29:24
    Zámek Orlové v obranném pásmu Ledních Medvědů.

28:24
    První trest pro domácí tým. Kříž si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

26:22
    Další zakázané uvolnění hostujícího celku, což jen poukazuje na nevalnou kvalitu dnešního zápasu.

26:15
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

23:27

23:01
    Pelhřimov svírá Orlovou v jejím pásmu, ovšem domácí se ke střele zatím neodhodlali.

22:13
    Zámek domácího celku.

21:37
    První vyloučení zápasu. Šmíd dvě minuty za sekání.

21:27
    Martin Holík podržel své mužstvo dvěma skvělými zákroky. Nejprve lapačkou vytěsnil šanci Smrčky a následně zlikvidoval i pokus Blaška.

20:49
    Krtek na druhé straně prověřil Svobodovu pozornost.

20:05
    Úvodní buly vyhráli hosté a hned přispěchali z první střelou, kterou Holík ukryl do své lapačky.

20:01

První třetina příliš hokejové krásy nenabídla. Oba celky si vytvořily několik šancí, se kterými si oba gólmani poradili. Druhá třetina začne zhruba v 18:44.

20:00

19:18
    Nepřesností neubývá ani na jedné straně a třetina se pomalu chýlí ke svému konci.

17:47
    Blaško napálil svůj pokus na střed brány, s čímž si Holík poradil.

16:56
    Ani Kosnar, ani Kaminski z bezprostřední blízkosti nepřekonali Svobodu.

15:52
    Nyní sledujeme pasáž, ve které se kupí nepřesnosti na obou stranách.

13:40
    Střelu Krtka od modré čáry tečoval Filip Kasalý do tyče Svobodovy svatyně.

13:25
    Kosnar nepříjemně dorážel na Svobodu, orlovská obrana si ale sjednala respekt.

12:27
    Akhmetianov se opět dostal za záda domácí obraně, Holík podržel svůj tým zákrokem lapačkou.

10:53
    Flok ujel domácí obraně a najížděl sám na Holíka. Pelhřimovský gólman jeho kličku do bekhendu pokryl.

10:13
    Další práce pro Holíka. Kotouč zkrotil na své hrudi.

09:33
    Gólman Svoboda teď zabrnkal na nervy svým spoluhráčům, když se na něj při rozehrávce nepříjemně dotíral domácí Adam. Brankář Orlové ale celou situaci zvládl.

08:54
    Ballner se dostal do šance. Holík proti jeho pokusu nechal vyniknout svůj pravý beton.

07:44
    Kosnar střílel z mezikruží, avšak jeho střela orazítkovala pouze tvrzené sklo za zády brankáře Svobody.

07:20

06:47
    Lední Medvědi mají zatím více ze hry a častěji se dostávají do šancí. Orlová se většinu času jen brání.

05:15
    Filip Kasalý se prokličkoval až před gólmana Orlové, ovšem ten svou klec znovu uhájil.

03:39
    Daniel Piš se zjevil sám před gólmanem, jeho střela ale mířila přesně doprostřed brány, takže Svoboda si s touto situací poradil.

02:37
    První zákrok gólmana Svobody, lapačkou si došel pro střelu pelhřimovského hráče.