Řisuty – Dvůr Králové n. L. 2:4 (kon.) | Bílina – Letňany 1:9 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 0:1 (kon.)
Mostečtí Lvi – Kolín 3:2 (po pr.) | Klatovy – Jablonec n/N 10:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 4:1 (kon.)
Děčín – Nymburk 2:4 (kon.)
HC Draci Bílina
1:9 (1:2, 0:5, 0:2)
HC Letci Letňany
Sobota 01.12.2018, 17:002. liga - Sever a Střed (ČR) • 22. kolo

Skončilo utkání mezi domácími HC Draci Bílina a HC Letci Letňany. Do poloviny utkání jsme viděli vyrovnanou partii, poté začali být vidět jen aktivní Letci a vítězí vysoko 9:1. Na toto utkání budou chtít Draci rychle zapomenout a pokusit se to v dalších zápasech napravit. Dnes je to ode mě vše, loučí se Lukáš Sýkora a budu se těšit u dalších onlajnů. (19:47:07)

59:48
    Delmarche zkusil vystřelit přes obránce. Střela sražena do ochranné sítě.

59:07
    Hra byla přerušena pro přihrávku rukou. Vhazování v obranném pásmu Letců.

58:28
    Pajkovu střelu vyráží Hamalčík ramenem.

57:52
    Letci motají Drakům hlavy a mačkají je v útočném pásmu.

56:55
    Kochkarev na nohou a za pomoci lékařky a Maška se dostal na svou hráčskou lavici.

56:55
    Po skrumáži před brankou zůstává ležet jeden z domácích obranců – Kochkarev. Na led je přivolán doktor.

56:48
    Další zakázané uvolnění po nepřesné rozehrávce Draků.

56:33
    Zakázané uvolnění domácích.

56:24
    Eliáš a Fabiánek vlétli do statické obrany Draků. Fabiánkovu střelu udržel Siniakin ve své výstroji.

55:02
    Zakázané uvolnění Letňan.

54:48
    Komínkova přihrávka našla Kobesovu hůl. Druhý jmenovaný trefil jen brankáře Letců.

53:06

53:02
    Eliáš vytvořil další šanci v oslabení pro Brože, který Siniakina nepřekonal.

51:44
    Keszi našel nehlídaného Sýkoru, který netrefil poloprázdnou branku!

51:06
    Teď bylo Letců na ledě moc, což neuniklo ani jednomu z čárových rozhodčích. Trest pro hráčskou lavici odpyká Tomáš Soukup.

50:01
    Hradil našel před brankou volného Brože, který Siniakina neprostřelil a nechytila se ani následná dorážka Barbory.

49:45
    Ofsajd Letců. Hosté jsou stále aktivní a hladoví. Chtějí přidat i 10. branku.

48:00
    Letňany právě vstřelily branku!
    DAMIEN HRADIL vystihl v obranném pásmu Kesziho přihrávku a ujel obraně Draků. Střelou k levé tyči přidává 9. branku Letců. Bez asistence

47:21
    Sýkora najel do obranné třetiny Letců a zkusil to střelou přes obránce. Hamalčík vyráží a Letci jdou do protiútoku.

46:59

46:30
    Kolíček vyhazuje.

46:10
    Teď už Letci mají puk v útočném pásmu. Po jedné ze střel kotouč opouští hřiště.

45:51
    Draci vyhazují.

44:59
    A bude ještě hůř... Domácí obránce Jungvirt zvedl svou hůl příliš vysoko a dostává menší trest.

44:51
    DOMINIK BARBORA vystřelil z kruhu zápěstím a trefil se přesně nad Siniakinovo rameno. Asistence: Jaroslav Brož

44:20

42:56
    Havlík podržel za bránou Fabiánka, který se po něm ohnal a oba si půjdou odpočinout na trestnou lavici. Počet hráčů na ledě se nemění.

42:20
    Heinzl dohrál v útočném pásmu Barboru a dostává menší trest.

41:05

41:00
    Chlouba ujel domácí obraně, ale minul branku!

40:33
    Chlouba a Fabiánek jeli sami na Siniakina. Chloubovi se ale klička nepovedla a kotouč mu uskočil!

40:01

Skončila druhá třetina utkání. V této části jasně dominovali Letci, kteří mezi 32. a 40. minutou nastříleli pět branek! Draci by se měli vrátit alespoň ke hře, kterou předváděli v první polovině utkání. Jinak také mohou dostat před vlastními fanoušky desítku, což by určitě příjemné nebylo. Poslední třetina začne přibližně v 19:09.

40:00

39:20
    Draci už hodili ručník do ringu...
    Ve vlastním oslabení jim ujel Jaroslav Brož, který předložil kotouč DAMIENU HRADILOVI. Ten už měl za úkol jen trefit prázdnou bránu a to se mu povedlo. Asistence: Jaroslav Brož

39:05
    Václav Beran si teď pomohl nedovoleným způsobem a Draci si zahrají přesilovou hru.

37:42
    Na střelu ADAMA KELLERA už byl Siniakin krátký! Teď už je to opravdu debakl. Draci od poloviny utkání prožívají výpadek. Asistence: Dominik Barbora

37:15
    Gebell teď měl několik dobrých příležitostí. Siniakin podržel svůj tým.

37:03
    Zakázané uvolnění Draků.

36:42
    Letci jsou teď opravdu na koni a chtějí svůj náskok ještě navýšit.

34:35
    Pět gólů už dnes Málkovi stačí a přepouští své místo mezi třemi tyčemi Antonu Siniakinovi.

34:35
    DAVID KOHÚT překonává Málka a vyhání ho z branky! Draci teď zažívají nepříjemné minuty. Asistence: Jan Hanuš, Václav Beran

34:30
    Letci kombinují v útočném pásmu.

33:46
    Mašek přidržel soupeři hůl a Letci si zahrají přesilovou hru.

32:46
    Oddechový čas pro domácí.

32:46
    Krásnou souhru teď předvedla trojice Hradil – Brož – Chlouba a Málek krásným zákrokem vyrazil kotouč. Draci však nedokázali puk dostat z obranného pásma, dostal se k němu DAMIEN HRADIL a prostřelil Málka, který se ještě nestihl připravit po předchozím zásahu. Bez Asistence

31:26
    DENIS HELDÁK se zmocnil volného kotouče na modré čáře a umístěnou střelou zápěstím našel místo v levém horním rohu Málkovy branky. Asistence: Václav Beran

29:51
    Procházka zachytil rozehrávku Letců a hledal místo nad Hamalčíkovým ramenem, bohužel pro Draky neúspěšně.

29:16
    Sýkora se sám uvolnil a vyslal pozdrav směrem k Hamalčíkově bráně. Brankář Letců se nenechal překvapit a vyráží.

28:06

27:20
    Letci přesilovou hru nehrají špatně. Málek předvedl pár skvělých zákroků a drží svůj tým.

26:06
    Heinzl zatáhl a za záchrannou brzdu a zahákoval Brože. Letci budou hrát přesilovou hru.

26:02
    Brož se zjevil před Málkem. Byl sice faulován, ale dostal se k zakončení, Málek chytá!

25:22
    Letci jsou teď aktivnějším týmem a většinu času se hraje před Málkem.

24:44
    Soukup našel na kruhu nekrytého Heldáka, Málek vykopl kotouč do rohu.

22:28
    Vobořil napřáhl a vystřelil od modré. Málek vyráží.

21:38
    Heldák a Kohút se hnali na jediného obránce Draků. Pajk skvělým obranným zákrokem zabránil šanci.

20:30

20:20
    Domácí začínají akci ze své obranné třetiny.

20:01

Skončila první třetina dnešního utkání. K vidění je vyrovnaný zápas. Letci se v 6. minutě ujali vedení zásluhou Kohúta. Poté Draci nevyužili početní výhodu a vzápětí inkasovali druhou branku z hole Soukupa. Druhá přesilovka už byla lepší a s rychlou odpovědí přišel Kobes. Draci měli i několik dobrých šancí na vyrovnání. Druhou třetinu, která začne přibližně v 18:19 zahájí Draci v početní převaze.

20:00

19:10
    Procházka krásně našel Pajka a nabídl mu šanci vyrovnat. Jeho střelu krásně vyráží Hamalčík.

18:30
    Eliáš zbytečně po odpískání vyvolal potyčku s domácími útočníky. Rozhodčí Vyštejn mu za odměnu dává menší trest za hrubost.

18:16
    Zakázané uvolnění hostů.

18:09
    Petržílka měl dobrou šanci na vyrovnání, ale Hamalčíka nepřekonal. Draci jsou teď lepším týmem a chtějí vyrovnat.

16:34
    Draci právě vstřelili branku!
    Druhá početní převaha byla mnohem lepší. Draci se udrželi v útočném pásmu. Nakonec se kotouč dostal k PETRU KOBESOVI, který snižuje. Asistence: Jakub Procházka, Marek Havlík

15:49
    Hradilova hůl byla příliš vysoko a Draci mají další početní převahu.

15:17
    Drakům se přesilová hra moc nepovedla. Na druhé straně prostřelil Málka nehlídaný TOMÁŠ SOUKUP a zvyšuje skóre. Asistence: David Kohút, Denis Heldák

14:39

14:12
    Letci se osvobozují.

14:01
    Kotouč mimo kluziště, vhazovat se bude na útočné modré Draků.

13:47
    Gnusin se dostal k nebezpečné střele, vyrovnat se mu však nepodařilo.

13:40
    Kobes s Procházkou zaváží puk do útočného pásma.

12:39
    Fabiánek chvíli na to v útočném pásmu podráží domácího obránce a Draci si zahrají první přesilovou hru.

12:35
    Horák našel před brankou zcela volného Fabiánka. Jeho střela orazítkovala Málkovu vyrážečku.

10:31
    Brož se zmocnil kotouče za svou bránou a krásnou individuální akcí se dostal až k Málkovi, který jeho pokus kryje.

09:27
    Letci rozjíždí útok ze své obranné třetiny.

09:04
    Kobes za modrou čárou přenechal puk Procházkovi. Jeho střelu kryje pozorný Hamalčík.

08:46

07:40
    Kolíček si vyměnil kotouč se Sýkorou a byla z toho zajímavá šance, puk skákal na brankovišti, ale do branky se nedostal.

06:08
    Pajk nebezpečně tečuje Kobesovu střelu. Kotouč letí těsně vedle branky hostů.

05:24
    DAVID KOHÚT z úhlu překovává Málka a využívá přesilovou hru. Asistence: Denis Heldák

05:01

03:53
    Jungvirt na obranné modré podrazil Barboru a dostává menší trest. Škoda, protože Sýkora se hnal do dobré šance.

02:52
    Delmarch nahazoval od modré čáry. Před bránou číhal Mašek, kotouč se k němu nedostal.

02:20
    Ofsajd domácích.

02:08
    Oba týmy začaly opatrně, stále čekáme na první vážnou šanci.

00:30
    Fabiánek se zjevil sám před Málkem, ale skákající kotouč nezkrotil.

00:01

HC Draci Bílina: Málek (Siniakin) – Kochkarev, Cikánek, Delmarche, Pajk, Heinzl, Jungvirt, Havlík – Vošta, Kolíček, Gnusin, Komínek, Procházka (C), Petržílka, Keszi, Brzek, Kobes, Mašek (A), Sýkora (A) – Trenér: Kanis

HC Letci Letňany: Hamalčík (Habart) – Gebell, Beran (C), Eliáš, Keller – Chlouba, Fabiánek, Hanuš, Soukup, Brož, Hradil, Kohút, Valdhans, Vobořil, Barbora, Horák, Nedorost, Heldák – Trenér: Seidl

3. Filip Eliáš 9b (4+5)

Ve 22. kole 2. ligy přivítají HC Draci Bílina na svém kluzišti HC Letci Letňany. Oba týmy se spolu v této sezóně ještě neutkaly. Jak Draci, tak Letci se ale krčí na chvostu tabulky své skupiny. Drakům se postupová pozice vzdaluje, budou určitě chtít získat důležité body k přiblížení k pozici zaručující postup do vyřazovacích bojů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Lukáš Sýkora

Branky a nahrávky: 17. Kobes (Procházka, Havlík) – 6. Kohút (Heldák), 16. Soukup (Kohút, Heldák), 32. Heldák (Beran), 33. Hradil, 35. Kohút (Hanuš, Beran), 38. Keller (Barbora), 40. Hradil (Brož), 45. Barbora (Brož), 48. Hradil

Rozhodčí: Vyštejn – Toman, Janíček