Atlético – Sant Andreu 4:0 (kon.) | Girona – Alavés 2:1 (kon.) | Sevilla – Villanovense 1:0 (kon.)
Real Sociedad – Celta Vigo 2:0 (kon.) | Villarreal – Almería 8:0 (kon.) | Barcelona – Leonesa 4:1 (kon.)
Valladolid – Mallorca 2:1 (kon.)
FC Barcelona
4:1 (3:0)
Cultural y Deportiva Leonesa
Středa 05.12.2018, 21:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španělský pohár • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:23:59)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:8.

Je konec. Barcelona potvrdila roli jasného favorita a vyhrála s přehledem 4:1.
    Už v 18. minutě se otočil ve vápně El Haddadi a vypálil přesně k pravé tyči. O osm minut později předvedl skvělý gól Denis Suárez, jenž vystřelil přibližně z dvaceti metrů rovněž k pravé tyči. A nakonec uzavřel gólový účet prvního poločasu ve 44. minutě, jenž hlavou zakončil také k pravé tyči. Rakitič měl podíl na všech třech brankách a připsal si tak hattrick asistencí.
    Začátek druhé půle ovšem patřil hostům a ti se nakonec dočkali branky v 54. minutě, kterou pohodlně vstřelil do prázdné Sene. Posléze ale už byla Barcelona zpátky ve hře a v 70. minutě se podruhé prosadil Denis Suárez. Posléze už gól nepadl.
    Barcelona tak celkově zvítězila 5:1, jelikož v prvním zápase vyhrála na půdě Leonesy 1:0 a může se radovat z postupu.
    Barcelona postupuje.

90+2

90+2
    Po centru se sice dostal do zakončení hostující hráč, ale ten jen přestřelil.

90+2
    Ovšem posléze přichází další faul z domácí strany a Leonesa tak bude mít ještě jeden volný kop.

90+1
    Následná rána skončila zblokována ve zdi a Cultural získal autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Následně se ale Sergio Busquets dopustil faulu a Leonesa tak bude mít pravděpodobně poslední přímý kop.

89
    Leonesa se zkouší ještě dostat do nějaké šance, ale po pravé straně se nemůže dostat do vápna.

88
    A opět Malcom pouze leží na hrací ploše a opět jsou u něj lékaři. V dnešním zápase tak tento domácí hráč nedobrovolně končí, což momentálně oplakává a Barcelona bude dohrávat v deseti. Doufejme, že to pro tohoto talentovaného útočníka nebude nic vážného.

87
    Nakonec se El Haddadi dostal, až do zakončení, ale to skončilo na zákroku Palatsiho.

86
    Barcelona bezpečně drží balón na polovině soupeře a přihrává si z jedné strany na druhou.

85
    Nyní už hra pokračuje a posléze už je zpátky na hrací ploše Malcom.

83
    Malcom se v souboji zranil a nyní je hra přerušena, jelikož na trávníku jsou lékaři.

81
    Po rozehrávce ale Barcelona přišla o míč a dopředu tak jde po pravé straně Leonesa, která nakonec dostala balón do vápna, ale tam zakončení nepřišlo.

80
    Nyní přišel faul z hostující strany ve středu hrací plochy.

79
    Střídání v týmu Cultural y Deportiva Leonesa: ze hřiště odchází Sene, přichází Martinez.

Michal Raška

Branky: 18. El Haddadi, 26. Suárez, 44. Malcom, 70. Suárez – 54. Sene

Karty:   36. Miranda (BAR)

FC Barcelona: Cillessen – Semedo (62. Lenglet), Brandariz, Vermaelen, Miranda – Rakitič (C) (46. Busquets S.), Busquets O. (57. Puig), Aleňa – Malcom, El Haddadi, Suárez D.
    Náhradníci: ter Stegen – Busquets S., Coutinho, Dembélé, Jaime, Puig, Lenglet

Cultural y Deportiva Leonesa: Palatsi – Alonso, Albizua, Bernal, Diaz Suarez (77. Nicho) (C) – Sene (79. Martinez), González Y., Romero V., Mancebo (59. González E.) – Romero R., Mendoza
    Náhradníci: Diarra – Nicho, Perez, Garrido, González E., Martinez, Aridane

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco – Roberto Alonso Fernández, Iñigo Prieto López