Pátek 14.12.2018, 20:45 • Bramall Lane, Sheffield • Anglická Championship

90+3
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Barnes, nahradí jej Brunt.

90
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odešel Stevens, na jeho místo přijde Johnson.

80
    Deset minut plus nastavení do konce zápasu. Billy Sharp měl na kopačkách vyrovnání! V kritickém okamžiku ale přestřelil!

77
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Duffy, nahradí jej Washington.
    76. GIBBS - 1:2

76
    West Brom právě vstřelil branku!
    Hosté na Bramall Lane otáčejí zápas a vedou 2:1! Barnes neuvěřitelně patičkou v šestnáctce našel KIERANA GIBBSE, který překonal Hendersona.
    62. Žlutá karta

62
    Žlutou kartu obdržel Egan (Sheffield United FC)

62
    Barnes šel sám na Hendersona! Ten stihl vyběhnout a vyrazil míč na roh! Obrovská chyba domácí obrany.

58
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Flek, na jeho místo přijde Coutts.

50
    Už, už se zdálo, že se bude kopat penalta proti Sheffieldu! O'Connell položil k zemi Gaylea, Simpson to jako nedovolený zákrok neviděl.
    41. BARRY - 1:1

41
    1:1! GARETH BARRY srovnává před poločasem skóre! Barnes prosvištěl rozháranou obranou Sheffieldu, přihrál míč do středu vápna, kde se zjevil hostující forvard. Ten zavěsil vysokou ránou za Hendersona.

39
    To mohl být gól! Duffy našel Stevense, ten mohl ve vápně najít hned dva spoluhráče, kteří by doráželi do prázdné branky. Míč zasáhl jeden z obránců, rohový kop!
    12. MCGOLDRICK - 1:0

12
    Sheffield United právě vstřelil branku!
    Góól! DAVID MCGOLDRICK posílá Sheffield do vedení! Duffy jej našel přesným pasem na hranici ofsajdu, pak se domácí útočník rozeběhl k bráně a poslal míč vedle gólmana Johnstonea.

12
    Chyba v rozehrávce Johnstonea! Trefil pouze nohy protihráčů, McGoldrick vypálil a hostující brankář vyrazil míč na roh!