Angers – Marseille 1:1 (kon.) | Lille – Toulouse 1:2 (kon.) | Monaco – Guingamp 0:2 (kon.)
Montpellier – Lyon 1:1 (kon.) | PSG – Nantes 1:0 (kon.) | Remeš – Caen 2:2 (kon.)
Rennes – Nîmes 4:0 (kon.) | Saint-Étienne – Dijon 3:0 (kon.) | Štrasburk – Nice 2:0 (kon.)
Montpellier HSC
1:1 (0:0)
Olympique Lyon
Sobota 22.12.2018, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:03:11)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 20:11.

Je dobojováno! Lyon po nepříliš vydařené první půli viditelně zabral a díky tečované střele kapitána Fékira se ujal v 67. minutě vedení. Až do konce ho Olympique ale neudržel, neboť v 81. minutě zničehonic nic inkasoval z parádní dělovky Aguilara. Montpellier tak vyválčil cenný bod, což znamená, že se na prvních šesti místech Ligue 1 vůbec nic nezměnilo. Oba dnešní soupeři se alespoň o bod přiblížili druhému Lille, které doma nečekaně podlehlo Toulouse.

90+6

90+6
    Fékir si naběhl mezi čtyři hráče a ti ho čistě odseparovali od balónu. Montpellier asi naposledy zaútočilo, jenže Lasneho přízemní střela proletěla vedle Lopesovy pravé tyče.

90+5
    Hostující kapitán Nabil Fékir nechal zakončení z necelých devětadvaceti metrů na Dembélém. Ten podobně jako před malou chvílí Sambia vypálil hodně vedle brány.

90+4
    Mendes i se žlutou kartou zfauloval Dembélého a daroval tím Lyonu výhodu zajímavé standardní situace.

90+3
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Paul Lasne.

90+2
    Hráči Lyonu uklidnili ve vzduchu létající balón a pokusili se o konstruktivní rozehrávku. Lopes byl ale proti a zase nakopl míč co nejdál od své branky.

90+1
    Jenom to zahučelo, když se tribuny dozvěděly, že se bude nastavovat celých šest minut!

90
    O rozehrávku z dvaatřiceti metrů se postaral střídající Junior Sambia. Zeď sice překopl, ale zároveň ho poslal nějaké dva metry vedle Lopesovy pravé tyče.

89
    Kenny Tete a Petar Škuletić šli proti sobě prakticky totožným způsobem. Hlavní sudí přesto viděl faul hostujícího obránce, ze kterého resultuje přímý kop pro Montpellier.

88
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Houssem Aouar, přichází Pape Cheikh Diop.

87
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Martin Terrier.

87
    Petar Škuletić využil svých tělesných proporcí a dobře si pokryl míč, který ještě posunul na Delorta. Ten se uvolnil ke střele, ale poslal ji ze svého pohledu vedle pravé tyče.

86
    Sambia pokazil přihrávku z prvního doteku po autu Aguilara. Míč se k němu po chvilce vrátil a to už byl zastaven za cenu faulu.

85
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Petar Škuletić.

83
    Vzhledem k průběhu druhé půle se zdá být domácí vyrovnání trochu nezasloužené. Na druhou stranu máme zaděláno na nesmírně dramatickou koncovku. Oba týmy určitě budou chtít získat tři body.