Barys – Vladivostok 4:3 (kon.) | Ufa – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Minsk – Kazaň 3:2 (kon.)
Omsk – Novosibirsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 4:3 (po pr.) | Soči – N.Novgorod 5:2 (kon.)
CSKA Moskva
4:3 (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 24.12.2018, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

55:49
    Alexej Volgin si vybral hodně špatný moment na vyhození puku z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. CSKA si v závěru utkání zahraje přesilovou hru a může rozhodnout.

51:33
    Sergej Andronov dostal dvě minuty za sekání a hokejisté Nižněkamsku si zahrají druhou přesilovou hru.

34:54
    Emil Galimov nepříjemně atakoval brankáře Larse Johanssona, který dostal dvě minuty za nedovolené bránění, zatímco jeho mstitel Arťom Čmychov za hrubost. Bez trestu se neobešel ani Emil Galimov, který byl taktéž vyloučen za hrubost, a Nižněkamsk si zahraje první přesilovou hru.

14:37
    Hráčka Lavice Nižněkamsku dostala dvě minuty za zdržování hry po neúspěšné trestné výzvě.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. Světlakov (P. Karnauchov, Scott), 15. P. Karnauchov (Naumenkov), 26. Scott (Světlakov, P. Karnauchov), 65. Kaprizov (Marčenko) – 11. Chajrullin (Šaripzjanov, Šafigullin), 14. Chajrullin (Šafigullin, Bryncev), 54. Šaripzjanov (Chajrullin, Timašov)

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Dahlbeck, Marčenko, Beljakov, Blažijevskij, Pašnin (A), Naumenkov, Čmychov, Gološčapov – Slepyšev, Andronov (C), Hansen – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Mamin – P. Karnauchov, Scott (A), Světlakov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Korotajev (I. Ježov) – Timašov, Šaripzjanov (A), Ogurcov, Polášek, Bryncev, D. Musin, Semjonov, Volgin – E. Galimov (A), P. Kulikov, Kosov – Jo. Nättinen, Nestrašil (C), Puustinen – Padakin, Porjadin, Šiksatdarov – Šafigullin, Šarifjanov, Chajrullin.

Rozhodčí: Roman Gofman, Viktor Gašilov. Čároví: Anton Ponamarenko, Nikita Viljugin