Buffalo – NY Islanders 1:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 2:3 (kon.)
St. Louis – NY Rangers 1:2 (kon.) | Columbus – Ottawa 6:3 (kon.) | Detroit – Florida 3:4 (0:1 po s.n.)
Colorado – Los Angeles 2:3 (po pr.) | Anaheim – Tampa 1:2 (po pr.) | Dallas – Montreal 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 3:4 (kon.) | Calgary – San Jose 8:5 (kon.) | Chicago – Boston 2:4 (kon.)
Colorado Avalanche
2:3 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)
Los Angeles Kings
Úterý 01.01.2019, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

40:57
    J. T. Compher byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Přesilová hra pro LA.

28:15
    Semjon Varlamov byl vlastním spoluhráčem sražen k ledu a Carl Söderberg vyhodil puk přes ochranné sklo, za což byl vyloučen na dvě minuty. Zdržování hry.

25:02
    Jeff Carter dostal dvě minuty za sekání a Colorado si v dnešním utkání zahraje čtvrtou přesilovou hru.

21:34
    Tyler Toffoli byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Colorado má šanci rychle vyrovnat stav utkání.

19:56
    Tyson Barrie byl necelé čtyři sekundy před koncem první třetiny vyloučen na dvě minuty za podražení.

10:52
    Kyle Clifford byl vyloučen na čtyři minuty za vysokou hůl a Colorado si po krátké reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru dnešního utkání v Pepsi Center.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 41. MacKinnon (Rantanen), 59. Söderberg (Barrie, Landeskog) – 21. Doughty (Toffoli, Kopitar), 33. Walker (Kopitar, D. Brown), 61. D. Brown (Muzzin)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Barrie, Cole, Nemeth, Graves – Jost, MacKinnon (A), Rantanen – Landeskog (C), Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – G. Bourque, Dries, O'Connor. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Walker, Fantenberg, Phaneuf – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – J. Carter (A), Kempe, Toffoli – Clifford, N. Thompson, Luff – Kovalčuk, Wagner, Leipsic. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Reid Anderson, Tim Peel. Čároví: Shandor Alphonso, Pierre Racicot

Diváci: 18017