Pittsburgh – Winnipeg 4:0 (kon.) | Detroit – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Columbus 4:2 (kon.)
Dallas – Washington 2:1 (po pr.) | Colorado – NY Rangers 6:1 (kon.) | Arizona – New Jersey 2:3 (0:2 po s.n.)
Anaheim – Vegas 2:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 3:4 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:3 (po pr.)
po s.n. (0:2)
Arizona Coyotes
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
New Jersey Devils
Sobota 05.01.2019, 03:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Ode mě je to vše. Díky za pozornost a zase někdy u NHL na počtěnou! (06:05:51)

Československá stopa v utkání:
    Richard Pánik (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:29
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:30

1. Drew Stafford (NJD) 0+0, úspěšný nájezd
    2. Christian Fischer (ARI) 1+0
    3. Blake Coleman (NJD) 1+0

Bojovné utkání mezi Coyotes a Devils končí výhrou hostujícího celku. New Jersey se dostalo do vedení ve druhé minutě, kdy skóroval Kyle Palmieri. Domácí poté po brankách Conora Garlanda a Christiana Fischera stav duelu otočili, ale Blake Coleman na konci druhé třetiny srovnal. Utkání tak dospělo do prodloužení, kde se prosadili Kyle Palmieri a Drew Stafford. Za domácí se neprosadil nikdo.

Střely na branku: 23:35

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je KYLE PALMIERI, který si najel z pravé strany před branku a svižným zakončením k levé tyčce vystřelil Devils dva body!

2. série
    0:2
    Drew Stafford dnes hraje 800. utkání v NHL a krásným bekhendem potvrzuje vítězství New Jersey v utkání!

2. série
    0:1
    Nick Cousins se pokoušel odpovědět, ale jeho zakončení k levé tyčce Kinkaid pokryl betonem.

1. série
    0:1
    Za hosty se rozjel střelec Kyle Palmieri, jenž po svižné střele otevírá stav nájezdů!

1. série
    0:0
    Začal domácí Alex Galchenyuk, který šel do bekhendu, ale na zadní tyčce Kinkaida nakonec nepřekonal. Puk skončil vedle branky.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    Darcy Kuemper je v prodloužení naprosto skvělý! Nejdříve vyrazil pokus Butchera od modré čáry, aby si následně smlsnul na dorážce Travise Zajaca zblízka.

64:30
    Třicet sekund před koncem prodloužení se bude vhazovat po levici Kuempera. Miles Wood totiž zakončoval z pravého kruhu, ale puk byl zblokován nad branku.

63:05
    Po otočce nyní zakončoval Jesper Bratt, který brankáře Kuempera prostřelil a puk mířil do branky. Domácí borec ale zareagoval na poslední chvíli a hokejkou kotouč odpálil!

62:37
    Kyle Palmieri se dostával po levé straně do útoku a šel do střely, kterou ale Kuemper pokryl. Domácí brankář hned rozehrával, ale nakonec z toho nic nebylo.

61:52
    Travis Zajac vybojoval před brankou kotouč a šel do kličky. Dokonce měl položeného domácího brankáře, ale střelecký pokus nepřišel.

60:25
    Oliver Ekman-Larsson se individuálně dostal až před branku a u pravé tyčky šel do kličky. Puk putoval do branky, ale před brankovou čárou jej odehrál Jesper Bratt!

60:01

David Panuška

Branky a nahrávky: 17. Garland, 30. Fischer – 2. Hischier (Palmieri), 37. Coleman (Zajac, Wood), rozh. náj. Palmieri