Monaco – Nice 1:1 (kon.) | Nîmes – Nantes 1:0 (kon.) | Toulouse – Lyon 2:2 (kon.)
Guingamp – Rennes 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Marseille 2:1 (kon.)
Toulouse FC
2:2 (1:0)
Olympique Lyon
Středa 16.01.2019, 19:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 1:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 12:11. (21:05:19)

Viděli jsme dnes opravdu zajímavý zápas, domácí vedli brzo po pěkné střele o břevno Durmaze, poté Lyon začal tlačit, ale do poločasu se nedokázal prosadit. Ve druhé půli se kopala penalta po přezkoumání videa a Toulouse vedlo již 2:0 v 74. minutě. Lyon se nevzdal a prakticky ihned snížil brankou Dembeleho, a to nebylo vše! Z přímého kopu se nádherně prosadil Fékir a nakonec Lyon sahal i po třech bodech, jelikož v nastavení měl další dvě šance.

90+9

90+8
    Již jsme neviděli nic a rozhodčí se chystá ukončit zápas.

90+8
    K hlavičce se dostal po centru Dembele, jeho pokus směřoval nakonec pod břevno, ale reflexivní zákrok předvedl Reynet a bude se ještě kopat roh.

90+6
    Do míče se opřel Morel před pokutovým územím, balón poslal hodně vysoko a zároveň sestřelil jednoho z domácích, jenž zůstává ležet na trávníku.

90+5
    Moreira (TOU) právě viděl žlutou kartu za svůj zbytečný zákrok.

90+4
    Toulouse je pod tlakem a zase se muselo bránit dalšímu centru před malé brankoviště. Lyon sice se neprosadil, ale drží míč a stále se pokouší dnešní zápas ještě vyhrát.

90+3
    Hosté rozehráli další přímý kop z před vápnem, ale na střelu to nebylo, takže se zkoušeli domácí prosadit přihrávkou, ale domácí tomu zabránili.

90+2
    Po centru z levé strany zkoušel nůžky Depay, ale balón skončil jenom vedle branky. Tohle nebyla malá šance!

90+1
    Nastavuje se 7 minut!

90
    Po brance na 2:0 stále drží míč Lyon a stále se tlačí do šancí. Toulouse lze vidět, že je rozhozené po tom vyrovnání a bude ještě co dělat, aby neprohrálo.

89
    Toulouse naposled střídá. Durmaz odchází ze hřiště a místo něj nastupuje Diakité.
    87. Nabil FÉKIR - 2:2

87
    Lyon právě vstřelil branku!
    Tohle byla paráda v podání FEKIRA, který kopal přímý kop asi z 20 metrů a míč stočil krásně a nechytatelně do levé šibenice.

87
    Žlutou kartu viděl Jullien (TOU).

86
    Toulouse vyrazilo s míčem na stranu Lyonu, ale ten má opět míč na svých kopačkách a vybojoval nakonec přímý volný kop z dobré pozice.

85
    A další šance hostů! Depay posílal míč před branku po zemi, Dembele si míč našel ale poslal ho vedle branky. Lyon přidává na tempu!