Lech Poznaň – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Zagłębie – Horsens 1:0 (kon.) | Jagiellonia – Liberec 3:1 (kon.)
Zagłębie S. – Znojmo 4:2 (kon.) | Wisła Pł. – Henan Jianye 1:1 (kon.) | Zagłębie – Olomouc 1:2 (kon.)
Randers – Slovácko 0:1 (kon.) | Zlín – Nižnij Novgorod 1:2 (kon.) | Lvov – Ostrava 0:0 (kon.)

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Zlín se snaží o vyrovnávací branku. Uvidíme, zda se něco bude nastavovat. (12:59:56)

87
    Následoval slibný protiútok zlínských hráčů, avšak včas dokázal zakročit jeden z protihráčů, který odvrátil míč na rohový kop.

85
    Následně jsme sledovali rohový kop, po kterém se do hlavičky dostal Sergejev, avšak tentokráte se brankář Dostál musel činit.

84
    Nižnij Novgorod právě vstřelil branku! Máme tu vedoucí branku ruského celku! DANIIL FOMIN to zkusil ránou z dobrých třiceti metrů, brankář Dostál byl na jeho jedovku příliš krátký.

83
    Nyní se ruský celek nastěhoval před pokutové území, kde jeden z nebezpečných centrů musel odvracet obránce Bartošák.

81
    Poslední minuty nenabízejí nic moc nebezpečného, zatím to vypadá, že se utkání přeci jenom smíří se nerozhodným výsledkem.

79
    Avšak postupný protiútok nenabídl nic nebezpečného, za což dost možná může i trávník, který je pokropen vodou.

77
    V tuto chvíli se hrací předmět nachází ve středu hrací plochy, Nižnij Novgorod se postupnou kombinací dostává na druhou stranu.

74
    Aby toho nebylo málo, tak došlo k menší strkanici, po které hlavní sudí tasil další žlutou kartu. Vyfasoval jí jeden z hráčů Novgorodu.

72
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes dvacet minut, stav je i nadále nerozhodný. Zlínští se ale v posledních minutách připomněli.

70
    Poté musel ve vlastním pokutovém území zasahovat ruský hráč, který odklidil míč daleko ven z pokutového území.

69
    Před branku ruského mužstva se snášel velice nebezpečný centr, který si málem do vlastní sítě srazil jeden z obránců Novgorodu.

67
    Zlínu byla poskytnuta výhoda, načež hlavní rozhodčí přeci jenom pískl do své píšťalky, následovat bude standardní situace pro český celek.

63
    Druhý poločas je v samotném úvodu celkem zajímavý, nebezpečnější je ruský celek, který mohl jít před malým momentem do vedení.

62
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Patrik Slaměna.

61
    Ignatovič šel sám na brankáře, kterého se pokusil přehodit, ale jeho střelecký pokus plachtil daleko vedle branky soupeře.

60
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Adnan Džafić, přichází Petr Hronek.

59
    Nyní sledujeme celkem poklidnou pasáž tohoto utkání, oba celky narážejí na pozorné obrany, které dnes působí velmi dobrým dojmem.