Adelaide – Central Coast 2:1 (kon.) | Perth Glory – Newcastle Jets 2:0 (kon.)
Perth Glory FC
2:0 (1:0)
Newcastle Jets FC
Neděle 27.01.2019, 10:00 • HBF Park, Perth • Australská A-League • 16. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (12:23:03)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 7:8.

Utkání je u konce a domácí favorit získal další tři body do tabulky. Nebylo to ale zcela snadné, Newcastle dokázal ve druhé půli kousat, dostávat se do šancí, jenže dnes pohořel na koncovce. Hostům navíc nepomohla ani rychle inkasovaná druhá branka, už ve 47. minutě se totiž parádně trefil Neil Kilkenny a jak se později ukázalo, upravil na konečných 2:0. Perth je po této výhře první s 37 body, Newcastlu patří sedmá pozice s 15 body.

90+5

90+5
    Po několika odrazech v pokutovém území kopl do míče Vargas, jeho pokus se ale prokutálel kousek vedle pravé Reddyho tyče.

90+4
    Ještě jeden roh pro hosty, u míče je nachystán Petratos.

90+3
    Snaha Newcastlu pokračovala, střele Stevena Ugarkoviće ale scházela přesnost.

90+2
    Petratos se hezky uvolnil na hranici pokutového území, jenže poté byla jeho střela zblokována před ním stojícím hráčem.

90+1
    Reddy si v poklidu stáhl centr z pravé strany do rukavic a okamžitě posílá dopředu své spoluhráče.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

89
    Perth jde do další akce, už nemusí nikam pospíchat, domácím stačí držet míč.
    88. Rozhodčím utekla jasná teč Castrovy střely

88
    Castrova střela zpoza šestnáctky skončila pro teč bránícího hráče mimo, tohle ale jak hlavnímu, tak i pomeznímu sudímu zcela uniklo. Protesty hráčů Perthu byly oprávněné, přesto se rozehrává od Mossovy branky.

87
    Newcastle soupeře v posledních minutách zatlačil k pokutovému území, koncovka však u hostů stále vázne.

86
    Prudký centr na malé vápno mířil na O'Donovana, jeho hlavička šla mimo Reddyho branku. No a gólman Perthu s rozehrávkou samozřejmě nepospíchá.

86
    Střídání v týmu Perth Glory FC: ze hřiště odchází Andrew Keogh, přichází Brendon Santalab.