Montpellier – Caen 2:0 (kon.) | Amiens – Lyon 0:1 (kon.) | Toulouse – Angers 0:0 (kon.)
PSG – Rennes 4:1 (kon.)
Montpellier HSC
2:0 (0:0)
SM Caen
Neděle 27.01.2019, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 16:16. (16:50:03)

Je konec! Ačkoliv první poločas nabídl hodně nezáživnou podívanou, tak ten druhý byl o poznání lepší. Domácím vyšel start do druhého dějství, během krátkého časového sledu se dostal hned do dvoubrankového vedení. S Caen to nevypadalo moc dobře, navíc hosté byli směrem dopředu celkem bezradní. Hra se přeci jenom trochu vyrovnala, avšak překonání brankáře Lecomteho vůbec nedošlo.

90+4

90+3
    Beauvue si hrudí dokázal zpracovat míč, avšak poté se kolem něj seběhla početná skupina protihráčů, proto následovala zpětná přihrávka na Djikua.

90+2
    Lecomte se ujal dalšího odkopu od své branky, po kterém se k míči dostal soupeř, který se ale daleko s míčem nedostal.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Mihailo Ristić.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, zda se bude ještě něco nastavovat.

88
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Petar Škuletić.

87
    Do otevřené obrany se dostával Delort, který si hodil míč na levou nohu, avšak následný centr dokázal srazit jeden z protihráčů.

86
    S míčem si zahrál také brankář Lecomte, který na druhé straně hrací plochy hledal Delorta, jenž ale ve vzduchu vůbec neuspěl.

85
    Naopak domácí hráči se snaží vycházet ze zajištěné obrany, což se zatím celkem daří. Zdá se, že o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto.

84
    Žlutou kartu dostává Junior Sambia (Montpellier HSC).

84
    Caen se opět usadil na útočné polovině, kde se mu nedaří dostat do žádné vyložené šance. V tuto chvíli má hrací předmět na kopačce Bammou.

83
    Navíc si hosté vybojovali další rohový kop. I tentokráte se k míči postavil Fajr, který centroval k přední tyči, kde ale zasahoval obránce Congré.

82
    Střídající Mbengue nedokázal uspět v hlavičkovém souboji, na druhé straně se v souboji jeden na jednoho ocitl na zemi Mollet, pískat se ale nebude.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Hosté v posledních minutách přidali na aktivitě, avšak k překonání Lecomteho stále nedošlo.

80
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Malik Tchokounté.

76
    Fajr zkoušel zakroutit míč přímo do branky, avšak hrací předmět se snesl pouze na horní síť. Lecomte tak obstará další odkop od své branky.