Katar – SAE 4:0 (kon.)
Katar
4:0 (2:0)
Spojené Arabské Emiráty
Úterý 29.01.2019, 15:00 • Mohammed Bin Zayed Stadium (Abu Dhabi) • Mistrovství Asie • Semifinále
    90+4. KHALEEFA - 4:0

90+4
    Katar právě vstřelil branku!
    Hráči Emirátů úplně ignorovali útočící hráče, jakoby je zápas už nebavil. KHALEEFA, který byl na hřišti zhruba dvě minuty střílí čtvrtý gól.

90+2
    Autor tří asistencí v dnešním zápase míří do sprch. Nahrazuje ho Khaleefa.
    90+1. Červená karta Ahmeda.

90+1
    Ismaeil Ahmed vidí po právu červenou kartu za úder loktem do obličeje. Tohle se prostě neděla. Frustrace hráče překročila mez.

90
    Tak pozor! Nejedná se o křeče, ale o úder loktem do obličeje!

87
    Tak tomu se říká nepovedené střídání. Ahmed je na hřišti minutu, ještě se nedotkl míče a už obdržel žlutou kartu.

86
    Je tu střídání i na straně Kataru, ze hřiště odchází autor druhé branky Ali Almoez, místo něj přichází Ahmed.

80
    Je hotovo! Kapitán AL HEIDOS potvrzuje třetí brankou svého týmu postup Kataru do finále. Ještě zbývá zhruba deset minut do konce utkání, ale to už se s největší pravděpodobností Emirátům nepodaří srovnat.

72
    Kombinace SAE končila centrem a hlavičkou, kterou vyráží skvělým zákrokem Al Sheeb.

70
    Před rohem ještě rychlé střídání. Rashid dolů, na plac M. Abdulrahman.

62
    Karim Boudiaf vidí po právu za faul žlutou kartu.

55
    Ismaeil Matar vidí první žlutou kartu zápasu. Tento hráč o sobě dává vědět a to je zatím na hřišti pár minut.

52
    Nádherná střela Ali Mabkhouta, brankář musel hodně na špičky aby ji vyškrábl.

51
    Al Hamadi nemůže uvěřit, že je střídán právě on, nahrazuje ho Ahmed Khalil Junaibi.

46
    O poločase proběhlo střídání, odešel Abdulrahman a přišel Ismaeil Matar rovnou s kapitánskou páskou.
    37. ALMOEZ - 2:0

37
    Nádherná střela, kterou vyslal ALI ALMOEZ orazítkovala tyč a zapadla za záda Bilal Saeeda. Katar potvrzuje svoji dominanci další brankou.
    22. KHOUKHI - 1:0

22
    Tak tohle je neskutečné! Nejdříve mizerná standardka od Kataru a okamžitý protiútok Emirátů, jenže i hráči Emirátů přišli lehce o míč a dopředu vyrazil BOUALEM KHOUKHI a už ho nikdo nechytil. 1:0 pro Katar.

David Kubík

Branky: 22. Khoukhi (Afif), 37. Almoez (Afif), 80. Heidos (Afif), 90+4. Khaleefa (Boudiaf)

Karty:   62. Boudiaf (KTR), 87. Ahmed (KTR) – 55. Matar (SAE)   90+1. Ahmed (SAE)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:7.
    Katar: Al Sheeb – Correia, Madibo, Khoukhi, Salman, F. Hassan – Heidos, Hajri, Boudiaf – A. Afif, A. Almoez
    Náhradníci: Hassan, Bakri – Eldin, Ismaeil, Mohammed, Muhaza, Moustafa, Salem, H. Afif

Spojené Arabské Emiráty: Bilal Saeed – Khamis Esmaeel, Ahmed, Al-Saadi, Abbas – Salmin, Abdulrahman – Mohammed, Rashid, Al Hamadi – Ali Mabkhout
    Náhradníci: Housani, M. Shamsi – K. M. Shamsi, Almoudi, Ali, Alhammadi, A. K. Junaibi, I. M. Junaibi, Ahmadi

Rozhodčí: C. A. Ramos – M. Hernández, A. Morín