Katar – SAE 4:0 (kon.)
Katar
4:0 (2:0)
Spojené Arabské Emiráty
Úterý 29.01.2019, 15:00 • Mohammed Bin Zayed Stadium (Abu Dhabi) • Mistrovství Asie • Semifinále
    90+4. KHALEEFA - 4:0

90+4
    Katar právě vstřelil branku!
    Hráči Emirátů úplně ignorovali útočící hráče, jakoby je zápas už nebavil. KHALEEFA, který byl na hřišti zhruba dvě minuty střílí čtvrtý gól.

80
    Je hotovo! Kapitán AL HEIDOS potvrzuje třetí brankou svého týmu postup Kataru do finále. Ještě zbývá zhruba deset minut do konce utkání, ale to už se s největší pravděpodobností Emirátům nepodaří srovnat.
    37. ALMOEZ - 2:0

37
    Nádherná střela, kterou vyslal ALI ALMOEZ orazítkovala tyč a zapadla za záda Bilal Saeeda. Katar potvrzuje svoji dominanci další brankou.
    22. KHOUKHI - 1:0

22
    Tak tohle je neskutečné! Nejdříve mizerná standardka od Kataru a okamžitý protiútok Emirátů, jenže i hráči Emirátů přišli lehce o míč a dopředu vyrazil BOUALEM KHOUKHI a už ho nikdo nechytil. 1:0 pro Katar.

David Kubík

Branky: 22. Khoukhi (Afif), 37. Almoez (Afif), 80. Heidos (Afif), 90+4. Khaleefa (Boudiaf)

Karty:   62. Boudiaf (KTR), 87. Ahmed (KTR) – 55. Matar (SAE)   90+1. Ahmed (SAE)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:7.
    Katar: Al Sheeb – Correia, Madibo, Khoukhi, Salman, F. Hassan – Heidos, Hajri, Boudiaf – A. Afif, A. Almoez
    Náhradníci: Hassan, Bakri – Eldin, Ismaeil, Mohammed, Muhaza, Moustafa, Salem, H. Afif

Spojené Arabské Emiráty: Bilal Saeed – Khamis Esmaeel, Ahmed, Al-Saadi, Abbas – Salmin, Abdulrahman – Mohammed, Rashid, Al Hamadi – Ali Mabkhout
    Náhradníci: Housani, M. Shamsi – K. M. Shamsi, Almoudi, Ali, Alhammadi, A. K. Junaibi, I. M. Junaibi, Ahmadi

Rozhodčí: C. A. Ramos – M. Hernández, A. Morín