Mladá Boleslav – K. Vary 3:2 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Zlín – Litvínov 1:2 (0:3 po s.n.) | Olomouc – Třinec 5:2 (kon.) | Pardubice – Liberec 0:1 (kon.)
Sparta – Vítkovice 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 01.02.2019, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Tipsport extraliga • 41. kolo

Liberečtí pokračují v těsných vítězstvích, na ledě posledních Pardubice jim k výhře stačilo vstřelit jedinou branku, o kterou se postaral ve 12. minutě Jakub Valský. Pardubice ve třetí třetině postupně zvyšovaly svou aktivitu, jenže to jim nebylo nic platné, jelikož se nedostávaly do vážnějších šancí, Liberec dobře bránil (20:25:10)

Nejlepší hráči utkání:

HC Dynamo Pardubice – Oscar Eklund
    Bílí Tygři Liberec – Ladislav Šmíd

59:37
    Eklundovu ránu příklepem od modré srazil Lakatoš bruslí do rohu hřiště.

59:13
    Lakatoš ze středního pásma jen těsně minul levou tyč prázdné branky!

58:53
    Pardubickým hokejistům se vůbec nedaří usadit v pásmu.

58:38
    Šmíd vyhodil puk z rohu hřiště alespoň do středního pásma.

58:11
    Pardubičtí to zkouší v šesti hráčích v poli!

58:07
    Oddechový čas pro domácí.

58:07
    Eklund zkusil nahodit puk na bránu od levého mantinelu, to byla lahůdka pro Willa.

56:19
    Liberec už v posledních minutách příliš aktivní směrem dopředu není, soustředí se především na obranu, což mu jde dobře.

55:52
    Hovorkovi bylo odpískano postavení útočícího hráče v brankovišti, po přerušení se dostal ještě do potyčky s libereckým obráncem. Hra se stěhuje do středního pásma.

55:19
    Před Willem se snažil clonit Marosz, ale to libereckému brankáři při střele Schause od modré nenadělalo větší problémy.

54:46
    Nyní už ale akce domácích končí, Kolmann vystřelil puk od zadního mantinelu příklepem přes celé hřiště.