Kladno – Legie Příbram 7:1 (kon.) | Jablonec n/N – Boca Chotěboř 9:3 (kon.)
FK GMM Jablonec nad Nisou
9:3 (3:2)
FK Boca Chotěboř
Pátek 01.02.2019, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

A máme tu konec zápasu. Domácí Jablonec v druhé půli vzal otěže pevně do svých rukou a během 5 minut nastřílel 3 rozhodující branky, když se v 34. minutě dostal do vedení 7:2. Trenérské duo Bláha, Vykoukal si ve svém 3. zápase na lavičce Jablonce připisuje 3. výhru. S konstatováním, že si Jablonec připsal 4. výhru v řadě se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji pěkný večer. (22:07:45)

39:17
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!

Petr Mečíř se dočkal hattricku. Jablonec zrychlil hru, kterou předváděl kolem 10. minuty druhého poločasu a hostující obrana si opět nevěděla rady.

38:40
    Chotěboř právě vstřelila branku!

Čestný úspěch hostů. Chotěboř se po rozehrávce vrhla na domácí obranu a dělovkou kapitán Čáp propálil vše, co mu stálo v cestě.

38:15

Po klidné pasáži, kdy si Jablonec vypracoval několik menších šancí vzal situaci do svých rukou Hypius, proběhl celé hřiště a propálil Vymetala tvrdou střelou.

35:40
    Domácí útok se trochu zklidnil a sledujeme poklidnější pasáž. Stále se ale pohybuje spíše na obranné půli Chotěboře.

33:58

Chotěboř je zralá na sprchu. Domácí předvádí jednu rychlou kombinaci za druhou a hostující obrana neví, kde jim hlava stojí. Tomáš Mazánek našel rychlou přihrávkou kapitána Petra Mečíře a ten přesnou střelou k tyči zvyšuje na 7:2.

31:58
    A další nádherná akce Jablonce. Rychlou výměnu předvedl Tomáš Mazánek, Matěj Mečíř a na konci byl kapitán Petr Mečíř. Ten bohužel z 5 metrů přestřelil prázdnou bránu.

30:18

Hostující obrana má těžkou krizi. Pravda je, že mají dnes před sebou těžkého soupeře v podobě dobře sehraného útoku Jablonce. Milan Mazánek od lajny krásně našel Josefa Hypiuse a ten rychlou tečí před bránou nedal Vymetalovi šanci.

28:49

Domácí se konečně prosadili. S efektivitou na tom sice nejsou nejlépe, ale díky spoustě šancí se jim podařilo vstřelit 5. gól. Po souhře bratrů Mečířů přihrával Matěj a zakončoval kapitán Petr.

27:43
    Chotěboř po dlouhé době v útočném pásmu. Nejprve však trefila tyč a pak Novotný trefil strop.

26:18
    Domácí jsou stále v útočném pásmu a mají jednu šanci za druhou. Všechny šance ovšem spálili.

25:00
    Hostujícím rozehrávka nevyšla a šanci si nevytvořili. Jsou ale stále u balonu na útočné polovině.

24:51
    Chotěboř bude zahrávat standardní situace po té, co Tomáš Mazánek spadl nešťastně a srazil hostujícího útočníka.

24:13
    Domácí neproměňují další velikou šanci. Hostující obrana je rozhozená a chybuje. Holický našel krásně před bránou kapitána Petra Mečíře. Tomu dnes zatím chybí i trochu štěstí.

23:37
    Domácí mají po vstřelení 4. gólu více chuti do hry. Teď dvakrát prověřili Vymetala v brance Chotěboře. Ten musel čelit dvěma ranám. Nejprve od Milana Mazánka, pak z druhé strany od Tomáše Beníška.

20:55

Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a vytvořili si rychle šance. Kousek od rohového praporku zahrával aut Matěj Mečíř, který našel před bránou Tomáše Mazánka. Ten díky nedůkladné obraně na dvakrát překonal Vymetala.

20:01

Jan Mejsnar

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 13. Holický (Mečíř), 17. Mečíř (Holický), 20. Mazánek (Vykoukal), 21. Mazánek (Mečíř), 29. Mečíř (Mečíř), 31. Hypius (Mazánek), 34. Mečíř (Mazánek), 39. Hypius, 40. Mečíř (Mazánek) – 11. Čáp, 14. Novotný (Čáp), 39. Čáp

Karty:   20. Čáp (CHO)

FK GMM Jablonec nad Nisou: Vykoukal, Beníšek, Haunold, Holický, Hypius, Mazánek M., Mazánek T., Mečíř P., Mečíř M., Masařík
    FK Boca Chotěboř: Vymetal, Moravec, Klimeš, Staněk, Novotný T., Čáp, Novotný J., Hromádka, Bělovský

Rozhodčí: Nešněra, Čurda