Kladno – Legie Příbram 7:1 (kon.) | Jablonec n/N – Boca Chotěboř 9:3 (kon.)
FK GMM Jablonec nad Nisou
9:3 (3:2)
FK Boca Chotěboř
Pátek 01.02.2019, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 2. Futsal liga západ • 16. kolo

39:17
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!

Petr Mečíř se dočkal hattricku. Jablonec zrychlil hru, kterou předváděl kolem 10. minuty druhého poločasu a hostující obrana si opět nevěděla rady.

38:40
    Chotěboř právě vstřelila branku!

Čestný úspěch hostů. Chotěboř se po rozehrávce vrhla na domácí obranu a dělovkou kapitán Čáp propálil vše, co mu stálo v cestě.

38:15

Po klidné pasáži, kdy si Jablonec vypracoval několik menších šancí vzal situaci do svých rukou Hypius, proběhl celé hřiště a propálil Vymetala tvrdou střelou.

33:58

Chotěboř je zralá na sprchu. Domácí předvádí jednu rychlou kombinaci za druhou a hostující obrana neví, kde jim hlava stojí. Tomáš Mazánek našel rychlou přihrávkou kapitána Petra Mečíře a ten přesnou střelou k tyči zvyšuje na 7:2.

31:58
    A další nádherná akce Jablonce. Rychlou výměnu předvedl Tomáš Mazánek, Matěj Mečíř a na konci byl kapitán Petr Mečíř. Ten bohužel z 5 metrů přestřelil prázdnou bránu.

30:18

Hostující obrana má těžkou krizi. Pravda je, že mají dnes před sebou těžkého soupeře v podobě dobře sehraného útoku Jablonce. Milan Mazánek od lajny krásně našel Josefa Hypiuse a ten rychlou tečí před bránou nedal Vymetalovi šanci.

28:49

Domácí se konečně prosadili. S efektivitou na tom sice nejsou nejlépe, ale díky spoustě šancí se jim podařilo vstřelit 5. gól. Po souhře bratrů Mečířů přihrával Matěj a zakončoval kapitán Petr.

20:55

Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a vytvořili si rychle šance. Kousek od rohového praporku zahrával aut Matěj Mečíř, který našel před bránou Tomáše Mazánka. Ten díky nedůkladné obraně na dvakrát překonal Vymetala.

19:59
    Vteřinu před koncem 1. poločasu viděl ještě žlutou kartu kapitán hostů Čáp.

19:06

Domácí se poprvé dostávají do vedení. Vykoukal předvedl nádherný výhoz na Milana Mazánka, který využil své postavy, udělal si prostor a z otočky tvrdou střelou dostává Jablonec do vedení.

16:20

Hra se nám teď točila kolem půlící čáry. Domácí rozehráli rychlý roh a téměř z půlky Matěj Mečíř překvapil Vymětala a skóre je opět vyrovnané.

13:21

Radost na domácí lavičce ale nevydržela dlouho. Chotěboř po inkasovaném gólu doslova vlétla na domácí obrana a Čáp krásně našel Tomáše Novotného, který střelou k tyči opět dostává hosty do vedení.

12:45

Opět jsme viděli pasáž, kdy se hra přelévala nahoru dolu. Tentokrát toho dokázali využít domácí. Mečíř z úhlu našel Holického, který střelou k tyčy udělal radost domácím fanouškům.

10:09

Po pasáži hry, kdy se hra přelévala nahoru dolu a oba týmy měly několik šancí se domácí obrana nechala rozhodit a důrazný kapitán hostujících tvrdou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Jan Mejsnar

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 13. Holický (Mečíř), 17. Mečíř (Holický), 20. Mazánek (Vykoukal), 21. Mazánek (Mečíř), 29. Mečíř (Mečíř), 31. Hypius (Mazánek), 34. Mečíř (Mazánek), 39. Hypius, 40. Mečíř (Mazánek) – 11. Čáp, 14. Novotný (Čáp), 39. Čáp

Karty:   20. Čáp (CHO)

FK GMM Jablonec nad Nisou: Vykoukal, Beníšek, Haunold, Holický, Hypius, Mazánek M., Mazánek T., Mečíř P., Mečíř M., Masařík
    FK Boca Chotěboř: Vymetal, Moravec, Klimeš, Staněk, Novotný T., Čáp, Novotný J., Hromádka, Bělovský

Rozhodčí: Nešněra, Čurda