Villefranche – PSG 0:3 (po pr.) | Rennes – Lille 2:1 (kon.)
Stade Rennes
2:1 (0:0)
Lille OSC
Středa 06.02.2019, 21:05 • Roazhon Park, Rennes • Francouzský pohár • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:03:00)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11.

Je konec! Stade Rennes nakonec postupuje přes Lille do čtvrtfinále francouzského poháru přes Lille, které porazilo 2:1. Už v 19. minutě byl vyloučen hostující Soumaoro a Lille tak hrálo v oslabení. Rennes mělo posléze hned dvě obrovské šance, ale branku vstřelit nedokázala po skvělých zákrocích Maignana.
    V 65. minutě přišel šok, jelikož se prosadil Pepe a Lille tak v oslabení šlo do vedení. Ovšem v 74. minutě srovnal Siebatcheu, který byl na hrací ploše dvě minuty a v 90+1. minutě se opět trefil Siebatcheu. Domácí trenér tak měl zlatou ruku při střídání.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Bamba, přichází Luiz Araujo.

90+2
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Hunou, přichází Gelin.
    90+1. Theoson SIEBATCHEU - 2:1

90+1
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Je to gól a Rennes jde v nastaveném čase do vedení! Centr domácího hráče Nianga lehce tečoval hostující hráč a následně se dokázal prosadit v hlavičkovém souboji THEOSON SIEBATCHEU, který tak dává druhou branku v tomto zápase a to je na hrací ploše ani ne dvacet minut! Asistence: Niang.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

89
    Centr domácího hráče z pravé strany skončil jen v zámezí za bránou Lille.

87
    Siebatcheu se opět dostal ke střele po centru z pravé strany, ale jeho pokus skončil daleko vedle brány.

86
    Nyní skončil balón jen vedle brány Lille a Maignan tak má odkop od své brány.

85
    Následně se k míči dostal Ben Arfa, který vyslal centr, po kterém přišla střela, ale ta byla zblokována. Rennes tak má další rohový kop.