Aberdeen – Rangers 2:4 (kon.) | FC Dundee – Kilmarnock 2:2 (kon.) | Hearts – Livingston 0:0 (kon.)
St. Mirren – Motherwell 1:2 (kon.) | H. Academical – St. Johnstone 2:1 (kon.)
Heart of Midlothian FC
0:0 (0:0)
Livingston F.C.
Středa 06.02.2019, 20:45Skotská Premier League • 25. kolo

Domácí fotbalisté byli v tomto zápase favoritem, ale ani jeden celek si výraznější šanci nepřipravil, a tak diváci ani jednu branku neviděli. Mužstva tak odchází do kabin po bezbrankovém zápase. (22:38:06)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:1. Rohy: 6:3. Fauly: 9:16.

90+4

90+4
    Ani jeden celek se v nastaveném čase nemůže do výraznějších šancí dostat.

90+2
    Domácí budou rozehrávat od své branky, mnoho času už jim nezbývá na skórování.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Ikpeazu zakončoval z dobré pozice, jeho hlavičku ve středu branky kryje gólman.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Lamie (Livingston F.C.).

88
    Domácí fotbalisté se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale jsou nuceni se vrátit až ke své brance.

87
    Hlavička z předbrankového prostoru končí nad brankou, Doyle se ujme rozehrávky.

86
    Byrne si šel pro faul a získal ho. Domácí obrana ho zastavila nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté.

84
    Domácí se dopustili útočného faulu, rozehrávat tak bude hostující brankář Kelly.

82
    Střídání v týmu Livingston F.C.: ze hřiště odchází Ryan Hardie, přichází Chris Erskine.
    Střídání v týmu Heart of Midlothian FC: ze hřiště odchází Jake Mulraney., přichází Demetri Mitchell.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, mnoho šanci k vidění není. Favoritem byl před zápasem domácí celek, ale stav je nerozhodný.

78
    Střídání v týmu Livingston F.C.: ze hřiště odchází Steve Tevi Lawson, přichází Craig Sibbald.

77
    Domácí Steven Naismith zakončoval pravou novou z dobré pozice před brankou. Jeho zakončení bylo zblokované.

75
    Střídání v týmu Heart of Midlothian FC: ze hřiště odchází Conor Shaughnessy, přichází Callumn Morrison.